CRISIL است مجددا ‘CRISIL AAA / پایدار’ در رتبه INR 36.5 میلیارد NCDs از سفارت دفتر پارک REIT

بنگلور, هندوستان, مارس 18 سال 2020 /PRNewswire/ — در 16 مارس سال 2020, CRISIL مجددا ‘CRISIL AAA/پایدار’ در رتبه INR 36.5 میلیارد non-تبدیل اوراق قرضه (NCDs) از سفارت دفتر پارک REIT (NSE: سفارت) (BSE: 542602) (‘سفارت REIT’).

مایک هلندارشد اجرایی از سفارت REIT, گفت: “سفارت REIT است هند اولین و تنها ذکر شده REIT. این اختصاص رتبه بندی اعتباری است که یک ارزیابی از نقاط قوت ذاتی از سفارت REIT مانند ما کم LTV نسبت پایدار درآمد نقدینگی کافی و سابقه تحویل. کسب و کار اصلی ما پیشنهاد قابل پیش بینی جریان های نقدی و سه ماهه توزیع تولید از طریق قوی در زمینه خواص و اجاره جریان امن و با کیفیت بالا اشغالگر پایه تا حد زیادی از شرکت های چند ملیتی منجر به این, تاکید مجدد از AAA/وضعیت پایدار توسط CRISIL.”

در آن رتبه منطق CRISIL اظهار داشت: “این امتیاز همچنان به منعکس کننده سفارت REIT راحت وام به ارزش (LTV) نسبت رانده پایین سطح بدهی و بدهی قوی حفاظت معیارهای پشتیبانی شده توسط یک درپوش افزایشی در گرفتن وام — و پایدار درآمد حاصل از دارایی های اساسی داده شده با کیفیت بالا و دارایی های تجاری بالا, سطح اشغال, و جغرافیایی و تنوع. نقاط قوت این هستند تا حدی جبران حساسيت به نوسانات در بخش املاک و مستغلات در نتیجه نوسانات در نرخ اجاره و اشغال.”

سلب مسئولیت

این امتیاز است و نه یک توصیه به خرید و فروش و یا نگه NCDs یا واحد یا اوراق بهادار از سفارت REIT و سرمایه گذاران باید خود تصمیم. این امتیاز است که بر اساس برخی مفروضات و منوط به تجدید نظر یا اصلاح با اختصاص اعتبار آژانس در هر زمان.

این آزادی مطبوعات آماده شده است فقط برای مقاصد اطلاعات عمومی. سفارت دفتر پارک Management Services Private Limited (“Manager”) در ظرفیت خود به عنوان مدیر دفتر سفارت پارک REIT (“سفارت REIT”) و سفارت REIT هیچ نمایندگی و یا ضمانت صریح یا ضمنی به انجام و پذیرفتن هر گونه مسئولیت و یا مسئولیتی با توجه به انصاف و کامل از محتوای این خصوص است. هر گیرنده خواهد بود تنها مسئول ارزیابی خود از بازار و وضعیت بازار از سفارت REIT.

این آزادی مطبوعات شامل به دنبال اظهارات بر اساس در حال حاضر برگزار شد و باورها و عقاید و فرضیات از مدیر. به دنبال اظهارات شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ابهامات و دیگر عوامل که ممکن است باعث نتایج واقعی, مالی, وضعیت, عملکرد, و یا دستاوردهای سفارت REIT یا صنعت نتایج به اختلاف مادی از نتایج وضعیت مالی ، عملکرد و دستاوردهای بیان یا ضمنی چنین اظهارات به جلو نگاه. مدیر سلب هر گونه تعهد برای به روز رسانی این اظهارات به جلو نگاه به بازتاب رویدادهای آینده و یا تحولات و یا تاثیر از حوادث که در حال حاضر قابل مسلم مانند COVID-19.

در مورد سفارت REIT

سفارت دفتر پارک است هند اولین و تنها ذکر شده REIT. سفارت REIT شامل 26.2 msf از تکمیل و عملیاتی املاک تجاری در سراسر هند. با حدود 7.1 msf در محوطه دانشگاه در توسعه این خط لوله در مجموع نمونه کارها دهانه 33.3 msf در سراسر هفت درجه یک دفتر پارک ها و چهار مرکز شهر ساختمان های اداری در هند بهترین اجرای دفتر بازارهای بنگلور, بمبئی, پونا و, National Capital Region (NCR). نمونه کارها این است که خانه را به بیش از 160 آبی تراشه شرکت اشغالگران و شامل 78 ساختمان با استراتژیک امکانات رفاهی از جمله دو تکمیل هتل, دو, تحت ساخت و ساز هتل ها و 100MW(AC) پارک خورشیدی که منابع انرژی تجدید پذیر به پارک مستاجران.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:
Ritwik Bhattacharjee
رئیس روابط سرمایه گذار
ایمیل: [email protected]
تلفن: +91-80-3322-2222

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/959202/Embassy_Office_Parks_Logo.jpg

منبع سفارت دفتر پارک REIT

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im