آتش نشانان در ادامه به نبرد بزرگ خانه آتش در Wayzata در Lake Minnetonka شمال شرقی ساحل در اواخر شب شنبه.

“آب و هوای سرد و باد نیست کمک ما” Wayzata رئیس آتش نشانی کوین Klapprich گفت: از حدود 9 p. m.

خدمه نامیده می شدند به صحنه یک خانه بزرگ در حال ساخت در 2750 گیل جاده در Breezy Point حدود 6:15 p. m. آنها دریافتند ساختار به طور کامل فرا گرفته و در شعله های آتش. به دلیل وجود دارد هیچ شیرهای در منطقه آنها نیاز به حمل و نقل در تانکر پس از تانکر آب Klapprich گفت.

هیچ کس در خانه هنگامی که آتش را شکست و هیچ آتش نشان زخمی شدند اما آب و هوا بسیار سرد و توفانی بادها ساخته شده و خدمه کار به خصوص دشوار است. آتش نشانان بودند در حال چرخش در داخل و خارج از پناهگاه به آنها اجازه می دهد برای گرم کردن و بقیه به عنوان شب عینک.

آتش در ساحل Breezy Point نزدیک براونز و Wayzata خلیج آنقدر بزرگ بود که شعله های آتش دیده می شود می تواند از انتهای دیگر از دریاچه و دود شد و به نمایش در رادار آب و هوا.

با توجه به Wayzata پلیس توزیع کننده آتش شروع به در متصل گاراژ خانه اما Klapprich بعد گفت که به دلیل آتش شدید آنها هنوز رتبهدهی نشده است قادر به دقت اشاره کردن که در آن آغاز شده است.

با توجه به Hennepin County ثبت اموال خانه را که سوخته بود تا جای زیادی 22-سال-خانه های قدیمی که فروخته شد در سال 2017 برای $5.4 میلیون سپس پایین زده تا راه را برای یکی از جدید.

گزارش کارکنان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su