دلار هنگ کنگ, Feb. 10, 2020 /PRNewswire/ — هنگ کنگ مبتنی بر مدیریت ثروت شرکت تاج نمایش بین المللی به تازگی اعلام برنامه های جدید که به آن اضافه خواهد شد اضافی دفتر واقع در هنگ کنگ به منظور تسهیل در پژوهش و تجزیه و تحلیل بخش.

تاج نمایش بین المللی در اصل تاسیس شده در سال 2013 و این شرکت پس از ارائه شده است هر دو خرده فروشی و مشتریان سازمانی با طیف وسیعی از دارایی ها از سهام درآمد ثابت کالاها به ارز خارجی است.

تحقیقات جدید خواهد بود اختصاص داده شده در درجه اول برای خود در خانه گزارش و تحلیل, و این شاخه جدید تخمین زده شده برای باز کردن در اوایل 2021. تاج نمایش بین المللی متمرکز شده است در آخرین ابتکار برای متمرکز کردن همه از آن تحقیق و تجزیه و تحلیل عملیات; حرکت به اختصاص فضای اداری این شرکت با هدف ارائه جامع تر و نوآورانه اطلاعات کانال به معامله گران آن است.

“در حال حاضر ما بسیاری از فرصت های سرمایه گذاری در آسیا بازارهای مالی است. آن را در حال حاضر دارای برخی از بزرگترین و معتبر ترین شرکت ها در سراسر جهان است. با پژوهش اختصاص داده شده آن قابلیت استخدام اضافی 40 نفر از کارکنان خواهد شد که متعهد به مهار این آخرین فرصت در آسیا بازارهای مالی” اظهار نظر مدیر ارشد اجرایی چنگ کان تاج نمایش بین المللی.

“مطلوب بلند مدت مبانی رشد اقتصادی و افزایش مصرف کننده ثروت هستند و تولید فرصت های سرمایه گذاری جدید در آسیا هستند که بیش از حد بزرگ برای سرمایه گذاران به چشم پوشی” اظهار نظر جیمز ترنرمدیر فروش و بازرگانی در تاج نمایش بین المللی.

بسیاری از سرمایه گذاران به تاریخ مواجه شده اند قابل توجه سپاه وقتی که می آید به سرمایه گذاری در آسیایدیگران اغلب برای حل و فصل کوچکتر سرمایه گذاری در آسیا بر اساس بودجه. تاج نمایش بین المللی مشخص شده است که با تاکید بیشتر بر تجزیه و تحلیل و شفاف تر گزارش آن را می توانید راهنمای این سرمایه گذاران به معاملات سودآور.

تاج نمایش بین المللی در تلاش برای ارائه به مشتریان خود را با یک میزبان از جامع مالی گزارش با هر دو تکنیکی و تحلیل بنیادی. آن برنامه ریزی شده هنگ کنگ تسهیلات ارائه خواهد شد سرمایه گذاران خود را در سراسر جهان به عناصر حیاتی مورد نیاز برای ایجاد اعتماد به نفس سرمایه گذاری در آسیا.

در مورد تاج نمایش بین المللی

تاج نمایش بین المللی محدود است یک ثروت خصوصی مدیریت شرکت که مقر آن در هنگ کنگ. تاج نمایش بین المللی مدیریت بیش از $8.74 میلیارد دلار (USD) به نمایندگی از مشتریان خود را از سراسر جهان است.

تماس با رسانه ها

آقای Nathan هوسر از تحقیقات است.

کلید +852 5803 3611 | ایمیل nathan.hu@crestviewcapital.com

18F یکی Hysan خیابان کازوی خلیج هنگ کنگ.

منبع تاج نمایش بین المللی

لینک های مرتبط

https://www.crestviewcapital.com/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de