کریقتن دانشگاه در مسیر را برای باز کردن یک ققنوس پردیس در سال 2021 را اولویت پذیرش به دانشگاه دانش آموزانی که می خواهند به حضور در برخی کریقتن فارغ التحصیل برنامه های بهداشت.

پذیرش مزیت برای متقاضیان از ASU بخشی از یک آموزش و پرورش, آموزش و پژوهش همکاری بین تمپه مبتنی بر ASU و نبراسکا-بر اساس کریتون یسوعیون دانشگاه کاتولیک بود که انتظار می رود جمعه اعلام کرد.

یک عنصر کلیدی توافق شده است که کریقتن را ذخیره نقاط برای ASU دانش آموزان که با پذیرش معیارهای سه کریقتن تحصیلات تکمیلی برنامه های بهداشت: کاردرمانی فیزیوتراپی و داروسازی. ASU را ارائه نمی کند هر یک از آن برنامه ها.

در حال حاضر کسانی هستند که تنها سه برنامه است که به پذیرش اولویت به ASU متقاضیان, مقامات گفت.

ASU کشيش علامت سرل گفت: آن را خیلی زود به بگویید که آیا این همکاری را گسترش دهد دیگر شامل برنامه های علمی اما این احتمال وجود دارد اتحاد را گسترش خواهد در برخی از راه.

کریقتن را ققنوس پردیس در خدمت نزدیک به 900 علوم سلامت دانش آموزان به دنبال پرستاری داروخانه شغلی و فیزیوتراپیست و پزشک و دستیار درجه است. آن را نیز شامل چهار ساله دانشکده پزشکی.

ASU ندارد و سرل وجود دارد گفت: هیچ برنامه ای برای اضافه کردن یک.

100 میلیون دلار هفت داستان کریقتن دانشگاه ویرجینیا G. پیپر اعتماد خیریه و علوم بهداشتی ساختمان در حال ساخت و ساز در پارک مرکزی بازار املاک سیمرغ است. آن را در گوشه شمال از شمال خیابان مرکزی و غرب کاتالینا درایو سراسر از بانک مرکزی امریکا ساخت.

در عناصر دیگر از اتحاد کریتون, دانشجویان دانشگاه در ققنوس ممکن است درگیر در فعالیت های پژوهشی در ASU امکانات تحت نظارت از ASU دانشکده و ASU دانشکده را فراهم علوم پایه آموزش برای دانشجویان سال اول پزشکی ثبت نام در کریقتن را ققنوس پردیس.

هر دو ASU و کریقتن را ققنوس پردیس همراه قرار دارد ققنوس نور سیستم راه آهن است که یک مزیت برای یک اتحاد است که گفته می تواند رشد کند.

هدف این است که برای کمک به پر کردن آنچه که در حال تبدیل شدن به یک نیاز حیاتی برای سلامت بیشتر حرفه ای در آریزونا و جنوب غربی ایالات متحده و مقامات از هر دو مدارس گفت.

مشارکت یک “رویداد مهم” قرار می دهد که بیشتر به معنی به کریقتن تعهد ارائه مراقبت سلامت نیروی کار به محروم جمعیت گفت: برگرد. دانیل Hendrickson, کریتون رئیس جمهور.

آن را نیز متناسب با کریقتن هدف از رشد آن ققنوس حضور Hendrickson گفت.

کریقتن دانشگاه در حال حاضر دارای یک حضور در ققنوس — کریقتن دانشجویان پزشکی از نبراسکا را درگیر در چرخش بالینی در اینجا از سال 2005.

در سال 2018 کریتون پیوست و با عزت و سلامت-سنت جوزف بیمارستان و مرکز پزشکی Valleywise سلامت و پزشکی منطقه Group, Inc. به شکل کریقتن دانشگاه آریزونا سلامت آموزش و پرورش داد که یکی از آریزونا بزرگترین ارائه دهندگان آموزش پزشکی.

مقامات از کریقتن اعلام کرد در ماه سپتامبر سال 2018 است که آنها خواهد بود افتتاح یک پردیس علوم بهداشت در ققنوس, نقاشی ستایش از رژیم صهیونیستی است. mlb و رهبران محلی.

رسیدن به مراقبت های بهداشتی با خبرنگار استفانی Innes در Stephanie.Innes@gannett.com یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im