اعتبار-بسته ما کشاورزان برای دریافت Coronavirus کمک بیشتر انعطاف پذیر وام های فدرال

کشاورزان از نظر مالی صدمه دیده توسط coronavirus را باید زمان آسان تر گرفتن وام های فدرال پس از وزارت کشاورزی ایالات متحده اعلام کرد در روز پنج شنبه را استراحت خواهد وام خود روند.

وزارت کشاورزی ایالات متحده مزرعه آژانس خدمات (FSA) گفت: آن را نیز گسترش ضرب العجل برای تولید کنندگان به مقابله با وام از جمله اجازه می دهد از لحاظ مالی مشکل یا جنحه کشاورزان در نظر گرفته شود برای وام تعویق.

به عنوان روستایی بخش مبارزات با نوسان قیمت کالا, تجارت, جنگ, گلایه, شدید الگوهای آب و هوایی و در حال حاضر گسترش coronavirus همه گیر کشاورزان ایالات متحده تبدیل شده اند به طور فزاینده ای متکی به FSA برای وام کمک. کشاورزی وام دهندگان بیش از حد در حال تبدیل به آژانس برای کمک به تضمین وام آنها در حال صدور به کشاورزان – آیا برای عملیاتی یا نیازهای املاک و مستغلات.

“ما می دانیم که وام مزرعه حیاتی هستند برای عملیاتی سالانه و خانواده, هزینه های زندگی, نیازهای اضطراری و جریان وجوه نقد از طریق بار مثل این” FSA مدیر ریچارد Fordyce در بیانیه ای گفت. “FSA در حال کار برای پیدا کردن و استفاده از هر گزینه و انعطاف پذیری برای ارائه به تولید کنندگان با گزینه های اعتباری و دیگر مزایای این برنامه.”

FSA مزرعه برنامه های وام در حال حاضر در حال سرویس دهی و یا تضمین برای پوشش هزینه های عملیاتی, خرید و یا تشکیلات جدید بکار تجاری مزرعه ملک و پوشش وام اضطراری برای 16,999 وام گیرندگان در مجموع حدود 3.4 میلیارد دلار با توجه به آمار وزارت کشاورزی ایالات متحده از مارس 23.

چنین ضمانت وام و وام مستقیم از طریق وزارتخانه FSA ها اغلب به عنوان وام از آخرین رفت و آمد مکرر می گویند بانکداران و اقتصاددانان.

بدون چنین مالی و پشتیبانی برخی از کشاورزان را به مبارزه برای زنده ماندن تا زمانی که بعد از تزریق پول نقد – که باید پس از رسیدن در حال حاضر – و بدون تضمین برخی از بانک ها می گویند که آنها نمی توانند در خطر وام به لحاظ مالی مشکل تولید یا جوان کشاورزان با دارایی های محدود به اهرم.

برای بانک ها که ارائه مزرعه وام های تضمین شده توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده آژانس گفت: این امر تسهیل روند برای چنین وام دهندگان به کشاورزان ارائه توانایی برای دریافت یک پیشرفت خود عامل وام و یا به دست آوردن یک اورژانس خط اعتباری.

وزارت کشاورزی ایالات متحده همچنین گفت: آن را به طور موقت متوقف وام شتاب غیر قضایی سلب حق مالکیت و با اشاره سلب حق مالکیت به وزارت دادگستری برای وام است که شکست خورده اند. با این حال این سازمان گفت: از آن خواهد شد تا به منطقه ای ایالات متحده وکیل دفاتر در نهایت برای تعیین اینکه آیا برای جلوگیری از کسانی که سلب حق مالکیت و اخراج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>