اجرا بر روی بطری آب در مینه سوتا همچنان با وجود درخواست از مقامات دولتی به ورزش اعتدال در خرید مواد غذایی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

برخی از شهرهای دوقلو فروشگاه در حال محدود کردن بطری آب خرید. دیگران گزارش در حال اجرا خارج از پلاستیک کوزه گالن خریداران را پر کنید تا در فروشگاه. آب تحویل شرکت در مسابقه برای پر کردن سفارشات زیادی برای 3 – و 5-گالن بطری پیدا کردن آنها باید از موسسه کنترل جدید به عنوان برخی از مشتریان سعی کنید برای ذخیره کردن.

“فشار است پس از جمعه گذشته که ما در حال رسیدن به یک نقطه که در آن ما دیگر می تواند در کسب و کار جدید چون ما به اندازه کافی ندارد بطری چپ” گفت: Derek Packard یک Culligan آب منطقه manager که با این نسخهها کار در میننتنکا. “ما در حال حمایت کردن پنج هفته در برخی از موارد قبل از بطری های جدید می رسند.”

برخی از سفارشات شده است “ظالمانه” Packard گفت: با توجه به مشتریان درخواست تحویل از 50 و حتی 100 — 5-گالن بطری. خود را قانون جدید: تیم خود را تنها می تواند به همان تعداد بطری های خالی یک مشتری می گرداند. “اما احتمالا سه بطری max.”

“این دیوانه” گفت: Packard.

نان داونی ارشد خرده فروشی متخصص در غذاهای توله در خیابان دانشگاه در سنت پل میدوی محله گفت: مردم در حال خرید چهار تا پنج 24-بسته های آب در یک زمان.

“من در تلاش برای کشف این دلیل که در شهر سنت پل ما برخی از بهترین شیر آب” داونی گفت.

“آن بوده است در مورد آب و کاغذ توالت” او گفت:.

دلایل دقیق برای دست پاچگی آب خرید روشن نیست.

“من فکر می کنم آن را فقط به یک نوع رفلکس:” آه ما می خواهیم به آب است.’ من فکر نمی کنم وجود دارد بیشتر به آن گفت:” جیمی Pfuhl رئیس جمهور از مینه سوتا فروشنده انجمن. “من فکر می کنم مردم صادقانه فقط وحشت زده.”

برخی از مردم ممکن است ترس که اگر مینه سوتا دستور داده شده است که به یک مستند مانند کسانی که در حال حاضر در جریان است در کالیفرنیا و ایلینویز و نیویورک آنها می تواند قطع از لوازم اساسی. که به احتمال زیاد پس از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz تلقی شده است که در تمام فروشگاه های مواد غذایی پرسنل در دولت هستند “ضروری” کارگران به معنی فروشگاه می تواند باز بماند حتی اگر یک مستند اتفاق می افتد.

مقامات بهداشتی دولت تصریح کرد که منابع آب امن هستند. این ویروس است که باعث COVID-19 است گسترش از طریق آب آشامیدنی سازمان بهداشت جهانی می گوید از آن نبوده است در شناسایی هر گونه منابع آب. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید که متعارف تصفیه آب توسط یک ابزار خواهد بود “حذف و یا غیر فعال کردن” ویروس.

“مینه سوتا وزارت بهداشت است که به طور فعال با مینه سوتا عمومی تامین کنندگان آب به کمک به آنها را به محل قرار خود را از طرح های احتمالی برای نگه داشتن سیستم خود را تا و در حال اجرا در شرایط اضطراری گفت:” آژانس سخنگوی داگ شولتز.

ایالات متحده آمریکا سازمان حفاظت محیط زیست اعلام در وب سایت خود را که: “آمریکایی ها می تواند همچنان به استفاده و نوشیدن آب از شیر آب به عنوان معمول است.”

که این مورد برای برخی از Minnesotans که چاه شده اند آلوده به نيترات از مزرعه کود و یا آلاینده های دیگر که نیاز به بطری آب.

که یک نگرانی برای تراویس Gustafson, co-صاحب نوک پیکان چشمه در کلوکت. Gustafson گفت که او تا مشتریان با آلوده چاه. او گفت که او امیدوار است که کارکنان خود در نظر گرفته خواهد شد “ضروری” در این رویداد از یک مستند.

“حداقل من باید به اندازه کافی بزرگ heads-up, بنابراین من مطمئن شوید که من می توانید به این مشتریان” Gustafson گفت.

Gustafson گفت: او را مجبور به روشن کردن سفارشات بزرگ از مشتریان جدید و تمرکز بر روی آنهایی که موجود است. او گفت که او فکر می کند مردم در واقع نوشیدن آب بیشتر “را به نگه داشتن است که سیستم ایمنی بدن را برافروخته است.”

برخی از خریداران حمل کردن بسته های تک-خدمت به آب در روز جمعه گفت: آنها به سادگی ترجیح می دهند آب بطری. جولی Hanks, wheeling 24-بسته Deja آب آبی به ماشین در بروکلین پارک Hy-Vee, گفت شوهرش راجر دوست دارد طعم و مزه خاص که با نام تجاری و Hy-Vee آن را به حال.

“ما در حال کردن در هر چیزی” گفت: Roger هنکس. که “احمق” او گفت:.

این Hy-Vee مدیر فروشگاه گفت: آنها تا به حال نشده به محدودیت آب خرید وجود دارد.

در افرا گراو Costco وجود دارد سهمیه بندی.

Abbes Khaouni بلند کردن تخم در ماشین خود را برای بارگذاری در مواد غذایی گفت: خانواده اش همیشه نوشیدنی بطری آب — که به نظر او امن تر برای دو فرزند. او سعی کرد به خرید چهار 48 بسته در روز جمعه تنها برای مطلع شدن از حد است که در حال حاضر هر عضو.

این خوب است, او گفت:. “من امیدوارم که آمریکایی ها را درک بسیاری از آنچه آنها دارند.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im