واشنگتن, Feb. 28 سال 2020 /PRNewswire/ — https://www.cpsc.gov/Newsroom/News-Releases/2020/CPSC-Use-National-Consumer-Protection-Week-to-Get-Recalled-Products-Out-of-Your-House

1 مارس – 7 نشانه ملی حمایت از مصرف کننده در هفته است. به نگه داشتن خانواده های امن U. S کمیسیون ایمنی محصولات مصرف کننده (CPSC) است ترغیب مصرف کنندگان به بررسی خانه های خود را برای به یاد می آورد محصولات. “آن را به زمان مناسب برای اقدام” گفت: اقدام رئیس رابرت آدلر. “اگر شما خود را یک محصول به یاد می آورد بلافاصله توقف استفاده از آن و درمان خود را در قالب بازپرداخت رایگان تعمیر و یا جایگزینی” آدلر اضافه شده است.

هر سال CPSC اعلام کرد حدود 300 به یاد می آورد که شامل میلیون ها نفر از محصولات. در سال 2019 به تنهایی, به یاد می آورد شامل همه چیز را از خواب نوزاد محصولات و ناپایدار مبلمان تفریحی شهرداری و ماشین چمن زنی چمن. به یاد داشته باشید محصولات هستند به یاد می آورد زیرا آنها می تواند آسیب و یا کشتن کسی. شانس هستند که شما یا کسی که می شناسید است به یاد می آورد در مورد خانه خود را.

در اینجا برخی از راه هایی برای هوشمند در مورد به یاد می آورد:

  • که در آن شما می توانید بررسی برای به یاد می آورد? cpsc.gov/recalls
  • می خواهید به یاد بیاورید اعلامیه برای محصولات شما با استفاده از? ثبت نام برای دریافت فراخوان اعلامیه در cpsc.gov
  • می خواهید به یاد بیاورید اطلاعات به آسانی در دسترس بر روی تلفن خود را ؟ دانلود CPSC به یاد می آورد برنامه در cpsc.gov/data
  • خریداری یک محصول جدید? ارسال در ثبت نام کارت که با آن می آیند به طوری که شرکت ها می دانید که چگونه برای تماس با شما اگر به یاد بیاورید.
  • یک hand-me-down یا چیزی است که شما خرید یک دست دوم فروشگاه یا حیاط فروش ؟ بررسی cpsc.gov برای دیدن اگر آن است که یک محصول به یاد می آورد.
  • فکر می کنم شما باید یک ناامن محصول و یا یک حادثه که در آن کسی زخمی شده بود توسط یک محصول ؟ گزارش آن را در SaferProducts.gov

به یاد داشته باشید و نه در یک اقدام به یاد بیاورید می تواند عواقب مرگبار. عمل امروز و محافظت از خانواده خود را.

در مورد ایالات متحده آمریکا CPSC:
ایالات متحده در کمیسیون ایمنی محصولات مصرف کننده است که با حمایت از متهم عمومی از بی دلیل خطرات ناشی از آسیب یا مرگ در ارتباط با استفاده از هزاران تن از انواع محصولات مصرفی تحت نظر این سازمان است صلاحیت. مرگ و میر و صدمات و خسارات از مصرف کننده محصول حوادث هزینه ملت بیش از 1 تریلیون دلار در سال است. CPSC متعهد به حفاظت از مصرف کنندگان و خانواده ها از محصولات که مطرح آتش و الکتریکی و شیمیایی و یا مکانیکی خطر. CPSC کار برای اطمینان از ایمنی محصولات مصرف کننده – مانند اسباب بازی كربس ابزار قدرت فندک سیگار و مواد شیمیایی خانگی – کمک به کاهش نرخ مرگ و میر و صدمات در ارتباط با مصرف کنندگان محصولات بیش از 40 سال گذشته.

قانون فدرال میله هر فرد از فروش محصولات موضوع را به طور علنی اعلام کرد داوطلبانه به یاد بیاورید توسط یک تولید کننده و یا اجباری به خاطر دستور این کمیسیون است.

برای اطلاعات بیشتر نجات بخش اطلاعات follow us on Facebook, Instagram @USCPSC و توییتر @USCPSC و یا ثبت نام برای دریافت ما e-mail alerts. به گزارش خطرناک محصول یا محصولات مرتبط با آسیب های آنلاین به www.SaferProducts.gov تماس بگیرید و یا CPSC را خط تلفن در 800-638-2772 یا teletypewriter در 301-595-7054 برای شنوایی.

CPSC اطلاعات مصرف کننده خط تلفن
تماس با ما در این شماره تلفن رایگان اگر شما سوالی در مورد به یاد بیاورید:
800-638-2772 (TTY 301-595-7054)
زمان: ساعت 8 صبح5:30 p. m. ET; پیام ها را می توان در سمت چپ در هر زمان
تماس به ایمنی محصول و دیگر اطلاعات آژانس و گزارش محصولات ناامن.

تماس با رسانه ها
لطفا با استفاده از شماره تلفن های زیر را برای همه رسانه ها درخواست.
تلفن: 301-504-7908
اسپانیایی: 301-504-7800

انتشار شماره: 20-080

منبع ایالات متحده کمیسیون ایمنی محصولات مصرف کننده

لینک های مرتبط

http://www.cpsc.gov

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im