این سال را محافظه کارانه عمل سیاسی در همایش ملی بندر مریلند شامل شش پانل های مختلف بحث “کودتا” علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, Mediaite گزارش.

CPAC رسمی دستور کار روز شنبه, فوریه. 27 ویژگی های شش میزگرد با “کودتا” در عنوان از جمله: “کودتا در حزب جمهوری خواه: یک مقدمه” شامل John Batchelor است که “برای اولین بار از شش بخش” با توجه به اطلاع. مظنونان حمله به دانشگاه جیم اردن R-اوهایو و علامت مراتع R-N. C. صحبت خواهد شد در “کودتا: روز پس از فردا” تعدیل توسط مت Schlapp آمریکایی محافظه کار اتحادیه.

دیگر “کودتا” پانل های روز پنجشنبه هستند “کودتا: Rosenstein & Comey – The Empire Strikes Back” با تشکر. Doug Collins, R-Ga., و ملی را بررسی اندی مک کارتی تعدیل توسط Fox News نویسندگان سارا کارتر; “کودتا: استیضاح – به کرات از Slimes و نانسی Schemer” با تشکر. جان Ratcliffe, R-تگزاس و واشنگتن تایمز’ چارلی صدمه تعدیل توسط Daily Caller, ویرایشگر, Vince Coglianese.

روز جمعه دن richard shaw و تشکر. Devin Nunes, R-کالیفرنیا دیدار خواهد کرد برای “کودتا: SpyGate” و در روز شنبه Rep. جودی Hice R-Ga., رادیو میزبان کریس پلانت و Breitbart اخبار’ wyllie برجسته در فینال “کودتا” پانل: “کودتا: یک جادوگر شکار آغاز می شود – هیلاری اوکراین بیمه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها مشخص تحقیقات به مبارزات انتخاباتی خود و انجام کار و به طور خاص اخیر خود استیضاح به عنوان یک “کودتا” توسط دموکرات ها به قدرت است.

“همانطور که من بیشتر و بیشتر یاد بگیرند هر روز من از آمدن به این نتیجه رسیدند که آنچه در حال وقوع است یک استیضاح, آن است که یک کودتا” او توییتی در ماه اکتبر گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im