کاکس خودرو رهبر در پایداری جایزه به رسمیت می شناسد نمایندگی به صورت برجسته در نمایندگی و پایداری برنامه های مربوط به کاهش زباله های انرژی و یا حفاظت از آب با تمرکز بر نوآوری و خلاقیت و تعامل با کارکنان خود و جامعه است. این جایزه ارائه شده توسط Cox, خودرو رئیس جمهور سندی شوارتز در طول Cox خودرو در کنفرانس مطبوعاتی در NADA نشان می دهد تا سال 2020 در لاس وگاس.

“من خوشحال هستم که در حال حاضر رهبر در پایداری جایزه به سیاره سوبارو برای بالا بردن نوار در پایداری استانداردها و اجرای سبز شیوه های کسب و کار است که قابل اندازه گیری تفاوت گفت:” شوارتز. “مراقبت از زمین ما مسابقات یکی از ما Cox ارزش های اصلی – خروج از این جهان به مکانی بهتر برای نسل بعدی. آن را بزرگ برای دیدن این سطح از تعهد دراز مدت به محیط زیست و انجام کسب و کار به راه راست توسط یکی از منحصر به فرد ترین سوبارو نمایندگی در کشور است.”

سیاره سوبارو دارای یک میراث پایدار است. برای مثال در سال 2011 سیاره سوبارو شد اولین سوبارو نمایشگاه طراحی شده به طور کامل توسط پانل های خورشیدی بر روی پشت بام. در طول سال سیاره سوبارو اجرا کرده است متعدد پایداری تلاش ها و برنامه ها از جمله:

  • چراغ روشنایی در طول نمایندگی برای کاهش مصرف انرژی است.
  • نمایندگی محوطه سازی انجام شده توسط بز – goatscaping – از سال 2013.
  • ویژگی ها ویژگی های یک گواهی زیستگاه های حیات وحش توسط فدراسیون ملی حیات وحش با طبیعت حفظ و مسیر پیاده روی.
  • جمع آوری و انتشار صدها نفر در معرض خطر bobwhite بلدرچین سالانه در اموال برای بازگرداندن مردم خود را در انگلستان است.
  • نمایندگی ایجاد یک باغ با کاشت بیش از 40 درختان میوه در اموال و کار با یک مدرسه محلی برای تولید برداشت.
  • غیر معمول زباله شیوه های مدیریت از جمله در سایت کمپوست و بازیافت همه استفاده از فیلترهای روغن برای جلوگیری از 350 گالن نفت از ورود به سیستم سازگار با محیط زیست سالانه حتی اگر هزینه آن بیشتر برای بازیافت نسبت به آنها را دور بیندازید.

علاوه بر آن تلاش های پایداری, سیاره, سوبارو نیز با تمرکز بر استخدام اعضای گروه به طور سنتی از مطالعه حذف از فرصت ها در خودرو های خرده فروشی. برای مثال زنان تشکیل می دهند بیش از 30 درصد از آن 80 نفر تیم از جمله شش تمام وقت زن تکنسین که بیش از هر زمان دیگر نمایندگی در ایالات متحده.

سیاره سوبارو بنیانگذاران جف Morrill گفت: “Cox خودرو انتخاب تنها یک فروشگاه در هر سال از میان هزاران نفر از franchised برگزار می گردد نمایندگی در سراسر کشور برای دریافت آن پایداری جایزه بنابراین سیاره سوبارو سپاسگزاری می پذیرد و این افتخار است. ما آن را انجام نمی برای به رسمیت شناختن اما ما قدر این فرصت را به اذعان تیم ما و الهام بخش ما هم به دنبال پروژه های سبز.”

برای رهبری در ترویج سبز شیوه های کسب و کار و ساخت یک تفاوت از طریق خدمات اجتماعی, سیاره, سوبارو را دریافت خواهد کرد $10,000 به صندوق پایداری پروژه و همچنین دریافت ممیزی انرژی از Cox حفظ تیم است. نمایندگی خواهد با استفاده از کمک مالی به نصب یک دیوار زندگی را در بخش خدمات.

به عنوان بخشی از شرکت کاکس کاکس خودرو متعهد به انجام کسب و کار به راه راست نه فقط راه آسان است. این بدان معناست که به طور مداوم در حال کار برای کاهش این شرکت اثرات زیست محیطی از طریق ملی پایداری برنامه Cox حفظ.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Cox, خودرو رهبر در پایداری جایزه, بازدید: https://www.coxautoinc.com/about-us/community/leader-sustainability-award/

در مورد Cox خودرو
Cox خودرو, Inc. باعث می شود خرید و فروش داشتن و استفاده از اتومبیل های آسان تر برای همه. جهانی شرکت 34,000-به همراه اعضای تیم و خانواده از مارک های از جمله Stringcheeseincident®کلاچ فن آوری Dealer.com®, Dealertrack®, Kelley Blue Book®, Manheim®, NextGear سرمایه®, VinSolutions®, vAuto® و Xtime®, پرشور در مورد کمک به میلیون ها نفر از خریداران خودرو, 40,000 فروشنده خودرو مشتریان در سراسر پنج قاره و بسیاری دیگر در سراسر صنعت خودرو رشد برای نسل های آینده. Cox خودرو یک شرکت تابعه از شرکت کاکس, Inc., یک متعلق به بخش خصوصی آتلانتا-بر اساس شرکت با درآمد بیش از 20 میلیارد دلار است. www.coxautoinc.com

در مورد Cox حفظ
راه اندازی شد در سال 2007 توسط رئیس جیم کندیکاکس حفظ است شرکت کاکس’ ملی پایداری برنامه. Cox حفظ تمرکز بر کاهش ضایعات و مصرف انرژی و همچنین صرفه جویی درمصرف آب. این برنامه درگیر عامل شرکت های تابعه (Cox Communications and Cox خودرو) و تشویق شرکت کاکس’ 55,000 کارکنان و خانواده های آنان برای شرکت در کشورهای عضو اکو دوستانه شیوه های.

این شرکت اهداف پایداری در حال ارسال به صفر زباله به محل دفن زباله تا سال 2024 و به کربن و آب خنثی توسط 2044. با بیش از 100 میلیون دلار سرمایه گذاری در پایداری و حفاظت از پروژه های ما در مسیر به دیدار ما تهاجمی Cox حفظ اهداف است.

منبع Cox خودرو

لینک های مرتبط

www.coxautoinc.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de