صاحب نلسون رفت و آمد مکرر در جرثقیل دریاچه یکی از صدها وفادار Sportshow فروشندگان اجازه پایین توسط اولین-همیشه لغو یک ملت بزرگترین و طولانی ترین در حال اجرا, ماهیگیری, شکار, قایق رانی, ماجراجویی سفر و وسیله نقلیه تفریحی را نشان می دهد.

برگزار شد و هر بهار در مرکز شهر, مینیاپولیس, پس از آن در سال 1933 تاسیس شد و حتی از بمباران پرل هاربر یا متعاقب آن تحول از جنگ جهانی دوم تا کنون متوقف شده نشان می دهد.

“من قصد دارم به دست بودن وجود دارد” گفت: Pohlman منظم در Sportshow از سال 1980s. “من می خواهم به نگه داشتن من در مقابل مشتریان ما. که در آن ما ملاقات بسیاری از ما در دراز مدت مهمان.”

برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 2-5 در مینیاپولیس مرکز کنوانسیون نشان می دهد پروموتر لغو آن در همکاری با شهر مینیاپولیس در عرض چند ساعت از اولین COVID-19 کنفرانس خبری برگزار شده توسط رژیم صهیونیستی است. تیم Walz. نه تنها لغو تحویل یک ضربه مالی به کسب و کار است که تکیه بر Sportshow برای رزرو و فروش, اما آن را نیز مجبور yearlong باران در بررسی 35,000 خارج از منزل علاقه مندان که در برنامه ریزی برای حضور در. پیش فروش بلیط در حال مسترد و فروشندگان شاهد سرمایه گذاری های خود را نورد به جلو به سال آینده.

“این مشکل به دلیل آن که قرار بود به سال 88 … آن بوده است kickoff به بهار که برای مدت طولانی” گفت: Darren Envall معاون رئیس جمهور از میانه قایق و ورزشی را نشان می دهد برای ملی دریایی انجمن تولید کنندگان.

Envall گفت: Harrisburg, پن., تنها جای دیگر در آمریکا با شکار و ماهیگیری نشان می دهد که بدون شک بزرگتر از نمایش آغاز شد که پس از مدتها پیش در مینیاپولیس سالن.

دیو, پرکینز, یک مورخ را نشان می دهد (و مالک سابق از آن) گفت: آن را به اجرا استفاده می شود برای نه روز شروع در عید پاک. آن شده اند که لغو شد در طول جنگ جهانی دوم اگر آن را برای فدرال اجازه باز بماند. او گفت: یک مقام دولتی توصیف نشان می دهد به عنوان “یک سرویس افسرده در این بی قراری ،

این رویداد بود که همیشه یک ویترین برای سازندگان مقابله با ماهیگیری و دیگر دنده, پرکینز, گفت:, اما آن را نیز لنگر توسط یک خانواده دوستدار مرحله نشان می دهد قرار داده است که “خارج از منزل بزرگ” بر روی صفحه نمایش. در طول سال وجود دارد چوب, نمایشگاه ها, پرواز, ریخته گری, مسابقات شکار سگ نمایش — حتی خرس کشتی.

پرکینز گفت: این نشان می دهد هرگز آمد به نزدیک بودن لغو شد قبل از این سال, اما این تغییر به Metrodome در سال 1988 به صورت مختصر از اجرا در حالی که جدید مینیاپولیس مرکز کنوانسیون ساخته شده بود. او گفت: Sportshow متحمل شده است به عنوان یک منادی بهار به دلیل آن را نشان می دهد افراد در داخل خانه چه آنها به زودی خواهید برای انجام در خارج از منزل.

معنای عمیق تر

برای علامت گذاری اسلاتر, نماینده فروش برای ماهیگیری Zebco این Sportshow همواره بیش از فقط یک فرصت کسب و کار. بله آن زمان برای تقویت روابط بین تولید کنندگان و خرده فروشان با معاملات خاص که در گذشته در طول نشان می دهد. اما در نشان دادن عدم وجود در این سال او را از دست ندهید هیجان زمانی ایجاد می شود که مردم آرنج به آرنج در کنوانسیون سالن چک کردن تجهیزات جدید, نشستن به صورت, سمینارها معرفی بچه ها به برکه ماهی قزل آلا یا کاوش در امکانات جدید برای سفر.

“بخش بزرگی از آن است که فقط در گرفتن پایه riled به رفتن به ماهیگیری” اسلاتر گفت.

در حال حاضر که coronavirus تبدیل شده زندگی وارونه او گفت: کسانی که عشق خارج از منزل ممکن است حتی عمیق تر درک آن است.

“هنگامی که این چیزی که می گذرد من نمی خواهم برای شنیدن هر کسی که می گویند” ما نمی گرفتن ماهی به اندازه کافی,’ ” اسلاتر گفت.

قایق نمایندگی مجاز و فروش خود را گسترده ورزشی در مینیاپولیس برگزار شد, در ماه ژانویه است. اما ترافیک پا در شمال غربی Sportshow بیش از حد قدرتمند برای بسیاری از فروشندگان به تصویب گفت: جیک جاکوبسن مدیر کل شهرهای دوقلو مبتنی بر سریع دریایی ،

“این یک ضرر بزرگ برای شرکت ما در درآمد” جاکوبسن گفت. “شنبه و یکشنبه ها همیشه هیولا. … آن را بسیار سودآور برای دو روز.”

اما جاکوبسن گفت: تنها خواسته این نمایش را در “اگر کشور خوب بود.” این یاس را در حال رفتن به شکستن خود را سال, او گفت:.

“این بحران وجود دارد این است که راه مهم تر از هر آنچه که ما انجام” جاکوبسن گفت.

Envall این Sportshow را پروموتر گفت: طرفداران باید این گزینه را به یک تور مجازی از سال 2020 هم تماس تا یک لینک است که به زودی فعال در Sportshow وب سایت.

در ضمن تاریخ برای سال آینده را نشان می دهد در حال حاضر شده است میخ: مارس 25-28 در مرکز کنوانسیون.

 

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im