فورت لادردیل فلوریدا., مارس 11, 2020 /PRNewswire/ — مرکز شهر فورت Lauderdale حمل و نقل و مدیریت انجمن (TMA) معرفی خواهد شد خدمات تغییرات به فورت Lauderdale خورشید چرخ و Riverwalk آب برقی آغاز جمعه, مارس 13 سال 2020. این تغییرات جدید آمده به عنوان TMA و شهر فورت لادردیل به ادامه کار با هم برای اطمینان از ایمنی رانندگان و دوچرخه سواران در برابر جامعه گسترش coronavirus (COVID-19).

“ما به عنوان اصلاح برنامه های ما برای پاسخگویی به تقاضای کنونی و برای رعایت بهداشت عمومی دستورالعمل ما این کار را با ما سواران و رانندگان در ذهن گفت:” مدیر اجرایی TMA, Robyn Chiarelli. “این آخرین به روز رسانی سرویس ها در تراز با روند ملی و به ما اجازه خواهد برای ادامه به کاهش جامعه گسترش COVID-19 در حالی که هنوز ارائه ضروری خدمات حمل و نقل به فورت Lauderdale جامعه است.”

مسیر زیر-به روز رسانی های خاص را به اثر در مارس 13:

  • مرکز شهر در لینک باقی خواهد ماند و در عمل با استفاده از یک وسیله نقلیه.
  • ساحل لینک باقی خواهد ماند و در عمل با استفاده از یک وسیله نقلیه. فارس در ساحل لینک ادامه خواهد داد تا به طور موقت به حالت تعلیق درآمد.
  • Las Olas لینک باقی خواهد ماند و در عمل با استفاده از یک وسیله نقلیه و خدمات برنامه ارائه خواهد شد از 1 بعد از ظهر تا 5 بعد از ظهر فارس در Las Olas لینک ادامه به طور موقت به حالت تعلیق درآمد.
  • Riverwalk آب برقی خواهد بود به طور موقت به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی.
  • این Seabreeze تراموا باقی مانده است به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی.
  • محله و NW جامعه لینک برنامه بدون تغییر باقی می ماند.

در علاوه بر این به این مسیر خاص تغییرات اجتماعی فاصله احتیاطی هنوز هم در اثر. انباشته صندلی های اجرا شده توسط مسدود کردن هر صندلی و ظرفیت وسیله نقلیه محدود به نه مسافر. علاوه بر این سواران را تشویق به هیئت مدیره از طریق درب عقب زمانی که ممکن است و همه خورشید چرخ رانندگان داشتن درجه حرارت روزانه بررسی می شود.

“این TMA در ادامه به نظارت بر این به طور مداوم در حال تحول وضعیت” گفت: Chiarelli. “مثل همیشه ما متعهد به ارائه ضروری خدمات حمل و نقل برای فورت Lauderdale جامعه و در حال کار سخت برای حفظ خدمات اختلالات را به حداقل برساند.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این تغییرات بازدید https://bit.ly/STServiceChangesApril13 تماس بگیرید و یا 954-چرخ دستی (954-876-5539). هر گونه به روز رسانی خواهد شد از طریق خورشید چرخ وب سایت کانال های رسانه های اجتماعی و برنامه.

در مورد TMA (حمل و نقل مدیریت انجمن)

در سال 1992 تاسیس مرکز شهر فورت Lauderdale حمل و نقل و مدیریت انجمن (TMA) غیر انتفاعی 501(c)3 سازمان مدیریت می کند آفتاب چرخ و Riverwalk آب چرخ. در حدود 30000 مسافر در هر ماه استفاده از TMA هفت مسیرهای اتصال ساکنان و گردشگران و کار حرفه ای از فورت Lauderdale محله به Broward County حمل و نقل Tri-راه آهن و Brightline و همچنین به عنوان مقصد فورت Lauderdale, ساحل, Broward County Courthouse و ایرانیان در فورت Lauderdale. TMA خدمات ارائه شده بدون توجه به نژاد و رنگ و یا منشاء ملی.

تماس با ما: Aimee آدلر کوک (954) 732-0754 (یا) [email protected]

منبع مرکز شهر فورت Lauderdale حمل و نقل مدیریت انجمن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de