COVID-19 تست حمله رعد اسا در راه در دولت مزرعه ورزشگاه بسیاری از سایت های دیگر

حدود 20 خودرو به صف شدند تا 6:30 صبح در مزرعه دولتی ورزشگاه در گلندیل نیم ساعت قبل از COVID-19 آغاز تست در یک پارکینگ در ورزشگاه را به سمت غرب.

همه را از طریق روند به سرعت پس از دولت “تست برق آسا” آغاز شد شنبه.

آریزونا کاردینالز همکاری با عزت و سلامت به شرکت در حمله رعد اسا. شرکت می تواند آزمون بیش از 500 نفر در ورزشگاه سایت شنبه با توجه به شأن و سلامت سخنگوی هدر جیمز.

چهار ايستگاه راه اندازی شد در یک پارکینگ در ضلع غربی ورزشگاه با جیمز گفت: هر ایستگاه می تواند از تست دو نفر در یک بار.

این فرایند طول می کشد حدود چهار دقیقه, او گفت:, و حدود 30 نفر بوده است آزمایش 7:30 صبح وجود دارد عملا هیچ صبر کنید 7:30 صبح

حداقل 37 سایت در نه از آریزونا 15 شهرستان در دسترس برای تست از افرادی که علائم یا که به اعتقاد آنها شده اند در معرض coronavirus.

برخی از سایت ها نیاز به پیش ثبت نام دیگران اول بیا اول خدمت و تعداد کمی از آنها در کلینیک رزرو تست برای بیماران تنها. حداقل یک سایت نیاز به یک دکتر است اما بیشتر نیست.

اطلاعات از جمله قبل از ثبت نام لینک در دسترس است azhealth.gov/TestingBlitz.

شهرستان برنامه ریزی شده به عنوان بخشی از تست حمله رعد اسا شنبه شد, Maricopa, پیما, Coconino, Yavapai, Yuma, ناواهو, Apache, Mohave و Cochise.

جیمز گفت که در حالی که در اوایل آزمايشات محفوظ است برای بیمار بسیار بیشتر از آزمون در دسترس در حال حاضر به این معنی است که هر کسی حتی با درجه پایین علائم می تواند و باید مورد آزمایش قرار.

کاردینالز تست در حال وقوع است از 7 صبح تا 1 بعد از ظهر در نارنجی پارکینگ در ورزشگاه در روز شنبه و همچنین ممکن است 16. سازمان دهندگان می گویند که این شرکت باید کاردینالز راه و سپس به شمال در 95 خیابان به منطقه تست است.

Preregistration لازم است اما هر کسی که می خواهد یک آزمون است و خواسته را شناسایی و خود را بیمه پزشکی اطلاعات است.

انتشار اخبار در مورد این رویداد مشخص است که مردم را آزمایش می شود که با مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری معیارهای تست.

CDC تست راهنمایی اولویت هر کسی که در حال نشان دادن علائم COVID-19 از جمله تب سرفه تنگی نفس و لرز و درد عضلانی, جدید, از دست دادن طعم و مزه و یا بوی استفراغ یا اسهال و/یا گلو درد.

عزت بود و نه در نظر گرفتن پرداخت برای اداره آزمون با جیمز گفت: شرکت در آزمون LabCorp یا خواهد لایحه بیمه بیمار و یا درخواست برای فدرال بازپرداخت در مورد بیمه بیمار است.

“ما سعی کردیم آن را به عنوان آسان به عنوان امکان پذیر است و حذف برخی از این موانع برای مردمی که شاید از خواب بیدار شد صبح که فقط احساس نیست بهترین — بیا تست شده فقط بررسی,” او گفت:. “آیا رفتن به محل کار در روز دوشنبه و سپس به خانه بیمار است.”

به امید آزمون تا 20 ، 000 نفر

آریزونا وزارت بهداشت خدمات به امید آزمون 10,000 تا 20,000 مردم هر روز از سه آخر هفته حمله رعد اسا. اولین روز بود که ممکن است در 2. یک شمارش نهایی آزمون اداره است که هنوز در دسترس نیست اما حداقل 6,500 آزمون تکمیل شد, دولت, مقامات گفت.

برای برخی از مناطق کشور این تست حمله رعد اسا است فرصت بی سابقه ای برای افراد مبتلا به علائم برای پیدا کردن اینکه آیا آنها مثبت است.

مقامات با دره بهداشت و درمان در صفحه نزدیکی ویروس زده نوجو ملت برگزار شد اولین درایو-تا تست که در جامعه در مارس 2 و تست برنامه ریزی شده برای 12 ساعت روز شنبه.

در شمال یوما در مارس 2, بیماران منتظر یک ساعت به طور متوسط برای اول بیا اول خدمت درایو-تا تست.

بنر, بهداشت, پر, تمام 1,000 آن ایالت قرار ملاقات برای مارس 2, تست حمله رعد اسا و 1,300 قرار ملاقات ها در دسترس برای شنبه, مقامات گفت. آن تست انتصاب خط 844-549-1851.

تست وقفه در آریزونا

آزمون که بخشی از حمله رعد اسا در حال تشخیصی; آنها به دنبال عفونت فعال با یک بینی سواب نمونه. آنها اغلب شناخته شده به عنوان روش PCR یا واکنش زنجيرهای پليمراز تست.

انواع علائم می تواند سیگنال COVID-19 از جمله تب و تنگی نفس و سرفه. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری به تازگی اضافه شده چهار امکانات جدید: لرز درد عضلانی گلودرد و جدید از دست دادن طعم و مزه یا بوی آن است.

از طریق پنج شنبه, 105,810 Arizonans قرار گرفته بودند PCR آزمایش COVID-19 عفونت و آریزونا وزارت بهداشت خدمات داده می گوید: 8% تست شده اند مثبت است. نظارت است که درصد از موارد مثبت مهم در اندازه گیری که آیا این سطح از بیماری است که رفتن به پایین در طول زمان برخی از کارشناسان می گویند.

قیصر بنیاد خانواده به عنوان پنج شنبه ذکر شده در آریزونا 51 از 50 ایالت و ناحیه کلمبیا و پورتوریکو برای آن تعداد آزمون تکمیل هر 1000 نفر است. آریزونا تعداد 12.6 در هر 1000 نفر است. میانگین ملی بود 23.6 هر 1000.

پس از اخیر تست فشار آریزونا در شنبه ذکر شده بود 45 در 16.5 در هر 1000 نفر است. میانگین ملی بود 25.6 هر 1000.

همانطور که از شنبه حداقل 10,960 مردم گزارش شده است که COVID-19 در آریزونا و 532 نفر از COVID-19-علل مربوط.

هر کسی با سوال در مورد تست و یا دیگر COVID-19 نگرانی در آریزونا می توانید از یک ایالت تدریس خصوصی در خانه برای کمک به: 844-542-8201.

شامل اطلاعات از Arizona Republic خبرنگار استفانی Innes.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im