COVID-19 ‘تست حمله رعد اسا’ آغاز می شود در آریزونا

بیش از سه ماه پس از آریزونا خود را شناسایی اولین مورد از COVID-19 دولت آغاز شده است یک “تست حمله رعد اسا” برای کمک به مردم یاد بگیرند که آیا آنها آلوده هستند.

آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی و رژیم صهیونیستی است. mlb را در حال همکاری در حمله رعد اسا هدف آن است که برای تست تا 60000 Arizonans بیش از سه دوره متوالی به شنبه ها با آرامش تست معیارهای هر چند دقیقا همان است که می شود به سایت های منحصر به فرد.

این “حمله رعد اسا” خواهد بود تست با استفاده از سواب بینی برای فعال COVID-19 عفونت تنها. تست آنتی بادی برای افرادی که ممکن است در حال حاضر آلوده شده است و ساخته شده است تا برخی از ایمنی به COVID-19 نیست بخشی از این تلاش است.

بیش از 30 مکان در شش استان ها — Maricopa, پیما, Yuma, Yavapai, Coconino و Mohave — در حال برنامه ریزی برای شرکت در حمله رعد اسا

در دسترس بودن تست شده است و مشکلی در طول دوره این بیماری همه گیر در آریزونا. مردم با علائم باید به طور مداوم شکایت کرده است که آنها قادر به گرفتن تست شده و تعداد موارد مثبت در دولت است و به احتمال زیاد یک undercount به همین دلیل.

همانطور که از شنبه, قیصر بنیاد خانواده ذکر شده در آریزونا به عنوان 51 از تمام 50 ایالت و ناحیه کلمبیا برای آن تعداد از COVID-19 آزمایشات با نتایج در هر 1000 نفر است. میانگین ملی است 19. آریزونا عدد 9.9 هر 1000.

کمی بیش از 1 ٪ از آریزونا جمعیت تا به حال تست شده برای COVID-19 همانطور که از روز شنبه زمانی که Arizona Department of Health Services, بود گزارش حدود 8,000 مثبت COVID-19 موارد و 330 مرگ و میر.

تست حمله رعد اسا می تواند در سنبله مثبت COVID-19 موارد در آریزونا. اما آنچه مهم است در اندازه گیری سطح بیماری در کشور است, درصد از موارد مثبت است که مثبت هستند. از جمعه که درصد 9%.

اگر درصد پایین می رود در طول زمان بستری شدن در بیمارستان نیز پایین رفتن آن را به یک سیگنال که آریزونا می تواند آماده برای بازگشایی برخی کارشناسان می گویند اگر چه بیماری های عفونی متخصص Michael Worobey از دانشگاه آریزونا گفت: سه شنبه ها از گسترش آزمایش نمی خواهد به اندازه کافی برای جلوگیری از کروناویروس جدید از گسترش. تماس با ردیابی و جداسازی هستند به همان اندازه مهم است.

“ما نیاز به یک پایدار در سطح بالا و نه یک “حمله رعد اسا’ که به نوعی از تلفن های موبایل به طور موقت به من” Worobey گفت. “تست ردیابی و جداسازی است و ما تنها مسیر دیگر از یک واکسن برای گرفتن چیزی است که زندگی نزدیک به طبیعی و صرفه جویی در اقتصاد است.”

بهداشت عمومی ادارات در آریزونا در حال تلاش برای افزایش تعداد تماس با ردیاب که می تواند کمک به آنها را شناسایی افرادی که در معرض شده و اطمینان حاصل شود آنها خود را منزوی. در Pima County, کتابداران در حال باز آموزی برای کمک به با تماس با ردیابی و سلامت عمومی دانش آموزان از دانشگاه آریزونا در حال کمک به بیش از حد.

Arizona Republic خبرنگار آلیسون Steinbach کمک به این مقاله

رسیدن به مراقبت های بهداشتی با خبرنگار استفانی Innes در [email protected] یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de