COVID-19 بازیابی شماره به زودی ارائه شده توسط دولت است. در اینجا چیزی است که ممکن است معنی

هر صبح Arizona Department of Health Services انتشار COVID-19 روز رسانی داده ها لود شده با آمار اعم از مورد اعداد و جمعیت به بیمارستان ظرفیت و جزئیات مرگ.

از دست رفته از این شده است یک نقطه داده بسیاری از Arizonans می خواهید بدانید که چگونه بسیاری از بهبود از COVID-19.

دولت برنامه ریزی شده است برای شروع گزارش این اطلاعات برای اولین بار در روز دوشنبه با توجه به وزارت بهداشت سخنگوی کریس Minnick.

مردم می خواهم به دانستن آنچه که تلفات این بیماری در نظر گرفتن چه مدت افراد بیمار هستند و چگونه بسیاری از افزايش-by-the-day موارد مثبت هستند به سلامت خوب است.

که اطلاعات سخت است برای تعیین — به دلایل مختلف — به طوری که اکثر استان ها و ایالات متحده هنوز گزارش آن. تنها شش نفر از 15 آریزونا شهرستانهای استان به استثنای بزرگترین شهرستان, انتشار بازیافت اعداد.

آن را به عنوان ساده به عنوان تنها تفاضل مجموع مرگ و میر ناشی از کل موارد و با فرض اینکه همه کسانی که نمی درگذشت بهبود یافته اند.

برخی از موارد مثبت هنوز هم بیمار است و دیگران حتی می تواند در ICU.

آن را نیز سخت به توافق در مورد آنچه که دقیقا “بهبود” به معنی. این است که تعیین یک آزمون و اگر چنین تشخیصی یا یک آنتی بادی آزمون ؟ و یا بازیابی فرض بر عدم وجود علائم و اگر تا چند روز باید تصویب و چه معیارهای دیگری باید ملاقات کرد ؟

فراتر از آن است که طیف وسیعی از بهبود ممکن است از COVID-19 در تعدادی از راه های به احتمال زیاد unimagined توسط کسی که می بیند یک تعداد از بهبود موارد است.

اگر بازیافت فقط به معنی علامت رایگان برای تعداد معینی از روز این بدان معنا نیست که فرد سالم است و به حالت عادی بازگشت. آنها می تواند یا آنها را می توان در حال حرکت به یک دراز مدت مرکز مراقبت بعد از آسیب ریه از ونتيلاتور ، و یا آنها حتی می تواند احساس بهتری برای چند روز و سپس یک به نوبه خود برای بدتر است.

همه از لحاظ فنی ممکن است “بهبود” از اولیه خود را مثبت مورد COVID-19 اما بسیاری از ناشناختهها می تواند باقی بماند.

همین دلیل است که بسیاری از سازمان ها را انتخاب کنید برای جلوگیری از سوال از بهبود.

دولت به انتشار اعداد بازیافت

جسیکا Rigler های آریزونا وزارت بهداشت خدمات دستیار کارگردان گفت: Arizona Republic مارس 15 که گروه امیدوار به گزارش بهبود داده در عرض یک یا دو هفته.

“این است که داده هایی را که ما برنامه ریزی برای گزارش کردن” Rigler گفت: در آن زمان.

Arizonans هفته آینده در نهایت قادر خواهد بود برای دیدن تعدادی از افرادی که از بهبود COVID-19 در علاوه بر این به مجموع موارد مثبت و مرگ و میر.

Rigler تشریح پیچیدگی تعریف “بهبود” گفت: هیچ تعریف استاندارد. دولت در ابتدا در زمان تکرار آزمایش از افراد آلوده به پیدا کردن دقیقا همان زمانی که آنها آزمایش منفی او گفت: اما به عنوان مورد تعداد افزایش یافته و تست لوازم سقوط کوتاه بود که دیگر قابل دوام.

دولت در نظر گرفته شده یک الگوریتم برای شناسایی بهبود موارد با رفتن 30 روز و در مقایسه با کل موارد مرگ در گواهی. با دانستن تعداد زیادی از مردم که در ماه گذشته دولت می تواند برآورد تعداد افرادی که بهبود Rigler گفت.

Minnick سخنگوی نیست جواب یک سوال در مورد مرحله نهایی دولت برای تعیین که شمارش به عنوان بازیافت.

تنها تعداد انگشت شماری از کشورهای دیگر گزارش در بهبود موارد است. برخی از ایالت ها باید مورد بارهای بزرگتر از آریزونا مانند تنسی با حدود 11,000 موارد و 5000 نفر از آنها مشخص شده به عنوان بازیافت.

چه آریزونا شهرستانهای انتشار?

Arizona شهرستان با بیشترین تعداد موارد نشده است ارائه بازیافت مورد اعداد.

Maricopa, آریزونا, پرجمعیت ترین شهرستان شده است ردیابی بهبود موارد به گفته دکتر ربکا Sunenshine پزشکی مدیر کنترل بیماری در وزارت بهداشت.

به جای آن تمرکز شده است در تماس با ردیابی — فرایند مصاحبه یک بیمار مثبت به یاد بگیرند که آنها شده اند در تماس با آلوده در حالی که.

“است که اکثر ما منابع” Sunenshine گفت. “به طور معمول ما تماس با موارد دوباره برای پیدا کردن چه مدت آنها بیمار بودند و یا اگر آنها را بازیافت. این چیزی است که ما به طور معمول نمی باید انجام دهید به دلیل نقش آن در بهداشت عمومی است که تقریبا به عنوان به خوبی تثبیت نقش تماس با ردیابی.”

Pima County دوم پرجمعیت ترین شهرستان نیز گزارش نشده بازیابی اطلاعات.

از آریزونا 15 شهرستانهای تنها شش در حال حاضر انتشار شماره از بهبود موارد است. پنج از این شهرستان باید مورد تعداد زیر 40 تا زیر تا در هر مورد آسان تر است. کسانی که در شهرستانهای خیال موارد به عنوان بهبود در شیوه ای کمی متفاوت.

Yavapai County تا به حال 82 موارد مثبت با 11 از کسانی که شمارش به عنوان بهبود از جمعه. شهرستان اپیدمیولوژی تیم مصاحبه هر مورد مثبت در اوایل برای ارزیابی علائم اولیه. آنها بازگشت دو یا سه هفته بعد برای بررسی در با فرد و ارزیابی مجدد علائم خود را و سلامت با توجه به Terri Farneti بهداشت عمومی هماهنگ کننده برای این شهرستان است.

اگر افراد بازگشته اند به سلامت آنها مشخص شده به عنوان بازیافت.

Cochise County تعداد موارد “منتشر شد از انزوا” به جای بهبود موارد است. این معنی است که عملا همان اما این شهرستان با استفاده از واژه دیگر به دلیل آن است که بیشتر تعریف خاص از بهبود سخنگوی آماندا Baillie گفت.

شهرستان سلامت کارکنان در حفظ و در تماس با موارد و یا ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای ارزیابی پیشرفت و تعیین اینکه آیا یک فرد مطابق با دستورالعمل CDC برای جلوگیری از خود جدا.

این بدان معناست که آنها بوده ام بازیافت و بدون تب و یا دارو برای حداقل سه روز علائم تنفسی بهبود یافته و آنها رفته حداقل هفت روز پس از علائم به نظر می رسد.

از Cochise County 39 موارد مثبت, 25 در حال خروج از انزوا و یا بهبود از جمعه.

شهرستان سانتا کروز با استفاده از همین تعریف را برای بازیافت به معنی یک فرد حذف شده از جداسازی در مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری دستورالعمل. شهرستان اپیدمیولوژی به طور معمول چک در با موارد برای دیدن اگر آنها واجد شرایط.

افراد گاهی اوقات انزوا دوره طولانی گفت: Jeff Terrell, Santa Cruz شهرستان خدمات بهداشتی و مدیر.

سه دیگر شهرستانهای آریزونا که ارائه بهبود موارد La Paz, گراهام و Greenlee. همه تا به حال تعداد نسبتا کمی از موارد به عنوان جمعه: 19 نفر و سه بازیافت در La Paz; 17 مورد و دو بازیافت در Graham; و دو مورد و دو بازیافت در Greenlee (به معنی Greenlee هیچ شناخته شده فعال موارد).

برای بزرگتر county مانند Pinal County, که دارای 417 تایید موارد مثبت از جمعه, گزارش یک بهبود تعداد مشکل ساز است به چند دلیل با توجه به Kore قرمز شهرستان را در بخش بهداشت و درمان.

علاوه بر فقدان یک تعریف روشن از بهبود مورد افراد ممکن است هرگز بازگشت تماس و یا ایمیل از بخش عمومی به بخش بهداشت و درمان و موارد گرفتن از دست, او گفت:. آنها را نمی توان مشخص شده به دلیل بهبود این شهرستان هرگز از تماس با آنها قرمز گفت.

جمهوری خبرنگار راشل Leingang کمک به این داستان.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de