COVID-19 همه گیر ممکن است منجر به مرگ و میر مواد مخدر

این بیماری همه گیر کوروناویروس که گرفته شده بیش از ایالات متحده به احتمال زیاد منجر به بیشتر مواد مخدر مصرف بیش از حد یک گزارش جدید آمده است.

BuzzFeed روز جمعه گزارش داد که کلینیک هایی که به صورت بسته ارائه و یا کاهش می یابد ساعت و پشتیبانی از گروه های که دیگر جلسه در فرد است. این نتیجه در افرادی که نیاز به کمک در حال سقوط را به چنگ اعتیاد و در ادامه به استفاده از مواد مخدر و دیگر مرگبار مواد مخدر.

یک نگرانی بزرگ در حال متادون کلینیک های که نیاز مردم را در مجاورت نزدیک به یکدیگر به عنوان بیماران نشان می دهد تا به دریافت درمان برای استفاده از مواد مخدر اختلال است. اما اجتماعی فاصله اجباری در سراسر کشور همراه با افزایش انتظار می رود در افرادی که به دنبال دارو و درمان, به معنی درمانگاه ممکن است قادر به رسیدگی به نیازهای بیماران خود را.

“این مردم بودند که با کمک گرفتن واقعا گرفتن هر گونه کمک در حال حاضر در همه. قرار داده و در تلاش برای پاک ماندن و شما خود یک جهنم از یک روز گفت:” دنی Pont, که برای درمان استفاده از مواد مخدر در, رود آیلند, گفت, BuzzFeed.

“من گمان می کنم وجود خواهد داشت بسیاری از عود و با بسیاری از عود وجود دارد رفتن به یک چشم انداز مثبت در استعمال بیش از حد.”

مواد مخدر مصرف بیش از حد منجر به کشته شدن صدها نفر از هزاران نفر از مردم در سال های اخیر است. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تخمین می زنند که حدود 69,000 مردم سال گذشته درگذشت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در اکتبر سال 2017 برای کمک به مقابله با مواد مخدر مشکل است. در حال حاضر کشور با آن مواجه است این COVID-19 بیماری همه گیر.

“من نمی تواند به یاد داشته باشید یک بار در زندگی من که در آن وجود دارد در واقع دو ملی اعلام عمومی بهداشت و درمان اضطراری” Devin نفره مدیر اجرایی و یکی از بنیانگذاران پنسیلوانیا کاهش آسیب ائتلاف گفت BuzzFeed.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>