COVID-19 افسران پیشنهاد نگه داشتن محدودیت های فعلی در محل در حال حاضر. اینجا چرا

به عنوان دولتی mlb نظر خود را در مراحل بعدی در برابر COVID-19, دو, دانشگاه, محققان می گویند دولت نمی تواند اجازه دهید آن گارد اگر Arizonans می خواهید برای دیدن مردم کمتر بیمار شدن.

COVID-19 موارد مشخصی در ماه ژوئن و اوایل جولای قرار دادن فشار بالا در بیمارستان اما در طول هفته گذشته این بحران نشان داده است نشانه هایی از تعدیل.

کارشناسان می گویند دولت مداخلات مانند بسته شدن میله و ورزشگاه تشویق پوشش صورت و محدود کردن اجتماعات بزرگ — تفاوت را ساخته اند و باید برای ادامه آریزونا برای دریافت این ویروس را تحت کنترل است.

Ducey دو تصمیم گیری های مهم پیش از او این هفته: چه باید بکنید در مورد تعطیلی و محدودیت های او موظف است یک ماه پیش به پایان رسید جمعه و چه در مورد بازگشایی مدارس برای فرد در یادگیری است.

محدودیت های فعلی در میله ورزشگاه و تجمعات نیاز به حفظ شود گفت: محققان — جو جرالد استادیار در دانشگاه آریزونا مل و انید زاکرمن دانشکده بهداشت عمومی و جاشوا LaBaer مدیر دانشگاه ایالتی آریزونا Biodesign موسسه و رهبر از دانشگاه COVID-19 تلاش های تحقیقاتی.

جرالد گفت: آریزونا نیاز به پایه مدارس تصمیم در داده ها که نمی کند و در عین حال پشتیبانی امن در شخص یادگیری است.

LaBaer گفت: این تصمیم باید در سطح فردی و مدارس و توجه جامعه تفاوت با ویروس ها و منابع مدرسه.

جرالد و LaBaer هر شده اند و مدل سازی pandemic البته در آریزونا برای ماه ها و گزارش به طور معمول در جزئیات امور خارجه روند و داده ها.

این وضعیت ممکن است شروع به بهبود اما آریزونا یک راه بسیار طولانی برای رفتن LaBaer گفت.

“این است که یک لحظه برای پیروزی دامان. ما در حال انجام توسط هر معنی” او گفت:. “ما واقعا نیاز به معکوس کردن روند در حال حاضر و آن را پایین آورد.”

چه این داده ها نشان می دهد در حال حاضر ؟

LaBaer گفت: طی هفته گذشته مسطح منحنی او برای اولین بار متوجه شده در هفته گذشته ادامه داشت.

او گفت: این اطلاعات متفاوت است بیش از حد قادر به می دانم که برای برخی که آیا روند معکوس کند اما فکر می کنم آنها در حال حرکت در مسیر درست است. اما هنوز هم یک زن و شوهر از هزار و جدید COVID-19 موارد اضافه شده هر روز که او گفته است که بیش از حد بسیاری از.

“ما plateaued اما ما plateaued ده برابر بالاتر از اعداد در هر روز از زمانی که ما برای اولین بار plateaued ماه پیش. در عوض از دیدن صدها مورد جدید یک روز ما شاهد هزاران مورد جدید در روز” LaBaer گفت.

LaBaer و جرالد گفت: آشکار فلات باید با یک دانه نمک, داده, ثابت, اما افزایش, تست, تعداد بیش از دو هفته گذشته و چرخش زمان نتایج آزمون.

“آن و آن را بسیار دشوار است برای درک نتایج در زمان واقعی از آنجا که بسیاری از گزارش های روزانه به روز رسانی در مورد تست هایی که انجام شده چند روز پیش” جرالد گفت.

LaBaer همچنین با اشاره به این که آریزونا هنوز هم بسیار بالا عفونت رای دادن. به عنوان چهارشنبه آریزونا بود و دوم-بیشترین مورد در هر 100000 نفر در کشور انتهایی تنها شهر نیویورک هر CDC داده است.

بیمارستان شماره دیده می شود ثابت کاهش طی هفته گذشته نسبتا کمتر از تعداد بیماران بستری در آی سی یو تخت و هواکش در استفاده و اورژانس اگر چه اقدامات بالا باقی می ماند. این شماره ها به احتمال زیاد نشان میدهد که کاهش مورد تعداد دقیق به عنوان بیمارستان ها به تدریج شروع به دیدن کمتر از بیماران.

اما بیمارستان همچنان به احساس فشار از نظر ظرفیت و نیروی انسانی. بنر, بهداشت, آریزونا بزرگترین سیستم بهداشت و درمان است که با اضافه کردن حدود 1,000 خارج از دولت پرستاران و درمانگران تنفسی به نیروی کار خود را برای کمک به با COVID-19 بیماری همه گیر.

“این خیلی زود بود خیلی خوش بینانه, اما آن را مانند به نظر می رسد ما در حال گرفتن یک کمی با تاخیر,” جرالد گفت: به طور کلی داده ها و بیمارستان روند.

باید بارها و ورزشگاه بازگشایی?

LaBaer و جرالد گفت: فرماندار باید به عقب در هر زمان مداخلات محدود کردن میله ورزشگاه تئاتر و گردهمایی های اجتماعی.

انجام این کار ممکن است راه اندازی دولت در مسیر اشتباه در عفونت های جدید آنها گفت.

“مسیر جدید … با سفارشات جدید نیاز به پوشش و حفظ اجتماعی فاصله بسته شدن پایین میله کاهش و یا محدود کردن مردم از داشتن گردهمایی های زیادی از مردم — تمام کسانی که همه چیز در حال کار” LaBaer گفت. “وجود دارد هیچ سوال در ذهن من است که آنها مشغول به کار هستند.”

او گفت: اگر این تلاش ها آرام تعداد موارد جدید خواهد پرش به بالا اما این بار آنها شروع به افزایش از یک در حال حاضر در سطح بسیار بالا است.

“ما نمی توانیم که” LaBaer گفت. “این یک زمان به اجازه دهید تا در فشار است.”

جرالد گفت: “اگر هر چیزی فرماندار باید در دستور ماسک های ایالتی در حالی که ترک قبلی تعطیلی در محل برای حداقل یک ماه دیگر. او معتقد است ماسک نقش بزرگی در کاهش انتقال بیش از چند هفته گذشته و باید reemphasized.

او هم نگران است که حمایت کردن بیش از حد به زودی در این محدودیت منجر به انفجار از موارد جدید.

“ما قبل از اینجا بوده ام. اگر ما به عقب برویم به اوایل تا اواسط ماه مارس ما تا به حال یک وضعیت مشابه است. مورد فقره افزایش یافته است نسبتا به سرعت در اوایل مارس و آنها نوع پهن کردن. ما مثل ” من ما می توانید استراحت ، سپس در ماه ژوئن رسید و فقط clobbered ما است.”

آنچه در مورد بازگشایی مدارس ؟

Ducey تعیین کرده است Aug. 17 عنوان “aspirational تاریخ” برای K-12 مدرسه در آریزونا به بازگشایی شده است.

آریزونا مدارس سرپرست کتی هافمن نوشت: این هفته که Ducey باید مجموعه ای از معیارها برای بازگشایی مدارس بر اساس COVID-19 داده است. او گفت که او باید تنها به منظور مدارس برای بازگشایی اگر مورد کاهش تعداد آزمایش با افزایش سریعتر نتایج چرخش و درصد مثبت در آزمون کاهش می یابد.

LaBaer گفت: شرایط تا حد زیادی متفاوت است از جامعه ای به جامعه است.

مدارس باید در نظر خود را در کلاس و اندازه و امکانات مدرسه, معلم, ظرفیت, تست گزینه ها و آمادگی او گفت:.

“این خواهد بود بسیار متفاوت برای یک مدرسه روستایی از شهری و مدرسه و محله های مختلف متفاوت شیوع ویروس در آن محله” LaBaer گفت. “من فکر نمی کنم وجود دارد پاسخ های ساده.”

جرالد با اشاره به یک پست وبلاگ توسط خواهد فروتن مدیر اجرایی آریزونا عمومی انجمن بهداشت و دولت سابق بهداشت, مدیر ترسیم “شواهد مبتنی بر معیارهای” است که باید مورد استفاده قرار گیرد به تصمیم گیری زمانی که آن را امن برای باز کردن K-12 مدرسه. جرالد گفت: با موافقت فروتن دستورالعمل که عبارتند از:

  • سازگار 30 روز کاهش در تعداد COVID-19 موارد در جامعه است.
  • یک جامعه درصد مثبت نرخ کمتر از 5 درصد است.
  • هشتاد درصد از پرونده و تماس با ردیابی تحقیقات ظرف 96 ساعت از جمع آوری نمونه.
  • جامعه بيمارستان در 80 درصد و یا کمتر از ظرفیت و باز برای روش انتخابی.

آریزونا ایالت در حال حاضر با هیچ یک از آن شرایط.

جرالد گفت: با استفاده از داده های مبتنی بر معیارهای تصمیم گیری در مورد مدارس حذف “عدم اطمینان و اضطراب” در حال حاضر در اطراف تصمیم گیری.

“ما تصمیم به جلو می گویند, ‘در اینجا آنچه در آن به معنی امن است. زمانی که ما با این شرایط ما را در نظر بگیرید بازگشایی.’ من فکر می کنم که خیلی بهتر از تنظیم دلخواه تاریخ مانند اوت 17,” او گفت:.

“من فکر می کنم آن را زودرس به فکر می کنم در مورد بازگشایی در هفته. ما وجود دارد اگر شما در یک متری-بر اساس نوع الگوریتم.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im