COVID-19 ساخته ققنوس شهردار کیت Gallego ملی ، در صفحه اصلی آن یک داستان متفاوت

رمان coronavirus همه گیر در زمان نگه دارید از آریزونا تقریبا دقیقا یک سال پس از ققنوس شهردار کیت Gallego انتخاب شد منجر به این کشور پنجمین شهر.

در زیر ماه Gallego خواهد جلوه های ویژه گرافیکی را به یک ایالت سخنگوی بحث آریزونا وخیم COVID-19 وضعیت در تقریبا هر عمده ملی برنامه تلویزیونی.

او به نام رژیم صهیونیستی است. mlb برای باز کردن دولت بیش از حد به زودی با انتقاد از سازمان مدیریت اضطراری فدرال برای ارائه دولت به اندازه کافی با COVID-19 آزمون و صدا زنگ هشدار در مورد افزایش مرگ و میر — قبل از همه یک ملی مخاطبان است.

از خارج به دنبال در Gallego به نظر می رسد قوی و در فرمان.

که شده است به واقعیت های محلی.

در سال اول Gallego دچار روابط تیره با برخی از شورای همکاران و تولید عمده چند برنده است. لحظات پیروزی او مشاهده شد تحت الشعاع قرار, انتقاد از دیگر اعضای شورای.

زمانی که COVID-19 جامعه گسترش آغاز شد در مترو ققنوس Gallego دوباره شد صالح توسط همکاران او.

آنها نکردن اورژانس قدرت از Gallego چیزی است که بسیاری از دیگر مترو ققنوس شهرداران بود.

اما حتی با قدرت کمتر از همتایان خود در دیگر شهرهای Gallego افزایش یافته است به عنوان دولت ملی ستاره در طول دوران COVID-19 — رزرو بیشتر حضور در تلویزیون از هر محلی دیگر دولت یا رهبر ملی در آریزونا.

می تواند او را مهار او مشخصات ملی در نهایت به پیدا کردن موفقیت از افتا در حالی که تعادل مجدد انتخابات ماه نوامبر?

Gallego کاهش یافته است مصاحبه با Arizona Republic برای این داستان.

COVID-19 افزایش منجر به افزایش

وقتی آریزونا COVID-19 نفر از آغاز کنگره در ماه ژوئن در تلویزیون ملی میزبان به سرعت کنده Gallego برای بخش خود را نشان می دهد به بحث در مورد دولت تشدید وضعیت.

در ژوئن 11, سی ان ان همین لیمو مصاحبه “شهردار کیت” را به عنوان او به نام او.

Gallego لرزاند کردن آمار تکان دهنده در مورد شماره جدید COVID-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان. او با انتقاد رهبران دولت برای اجرای stay-at-home سفارشات خیلی دیر و بلند کردن آنها خیلی زود است. او با اشاره به این که بسیاری از مقامات منتخب در آریزونا بودند هنوز هم با پوشیدن ماسک, ارسال پیام های مخلوط به ساکنان.

“من درک می کنم مردم مشتاق به بازگشت به حالت عادی اما پیام من این است که ما هنوز هم باید برای مبارزه با این ویروس” Gallego گفت: لیمو.

Gallego بود جلا و صحبت با اقتدار و فصاحت.

در دو روز بعدی او به نظر می رسد در رادیوی عمومی ملی را در اینجا و در حال حاضر ان بی سی دیدار با مطبوعات و سی ان ان وضعیت اتاق.

در هفته های پس از آن, او بازگشت به سی ان ان و ملاقات با مطبوعات پیوست و دیگر ملی پخش در ABC, CNBC و MSNBC.

در اوایل ماه ژوئیه Gallego به نظر می رسد در ABC این هفته که در آن او گفت: میزبان که FEMA تا به حال رد درخواست او برای توده تست سایت در ققنوس.

این گوش آمریکا معاون وزیر بهداشت و درمان Adm. برت Giroir که روز بعد با استفاده از یک تلویزیونی در سراسر کشور در کاخ سفید Coronavirus نیروی کار جلسه به تماس Gallego با نام و تخفیف خود را تست نگرانی.

اما در همان جلسه اعلام کرد او خواهد استقرار منابع به صورت دو موج تست سایت در ققنوس — شبیه به آنچه که Gallego بود درخواست.

Gallego هیجان زده شد که دولت فدرال بود ارتکاب تست بیشتر منابع در شهر فینیکس او در مصاحبه ای گفت: پس از اعلام و از همه بیشتر در محافل سیاسی و اعتبار او سخت انتقاد از FEMA در تلویزیون ملی به عنوان دلیل فدرال مستقر منابع بیشتر است.

سابق ققنوس شهردار فیل گوردون در مصاحبه اخیر تقدیر Gallego افزایش به ملی تحسین. او گفت: شهرداران اغلب بهترین رهبران به صحبت کردن در طول یک بحران زیرا آنها نزدیک به مردم و می دانم گرفتاری ساکنان خود را بهترین.

“وجود دارد و تمایل دارد در بحران به خیلی کمتر از مردم مایل به ایستادن. در طول بحران های آن به طور طبیعی به صورت پیش فرض به شهردار” گوردون گفت: جمهوری. “نقش (شهردار) است ارتباط برقرار.”

او گفت که او “حسادت و هیجان زده برای کیت.”

“پسر چه زمان از آن خواهد شد به شرکت بود که شهردار این شهر دومین شهر بزرگ در ایالات متحده است. کیت می داند در حال حاضر او می تواند بر روی هر تلویزیون ملی او می خواهد و آن را ندارد به فقط در مورد COVID-19″ گوردون گفت.

اما در حالی که Gallego ممکن است پیدا کرده اند جای پایی در تلویزیون ملی مدار در فینیکس او چهره بسیار بیشتر تمایلی مخاطبان است.

Gallego تلاش برای پیدا کردن جای پا

Gallego برنده انتخابات به جای گرگ استانتون که می خواهم نقل مکان کرد به کنگره در آوریل 2019. از آنجا که اولین روز از شهرداری سلطنت Gallego موفق به عبور از عمده طرح های او سعی در قهرمان.

حدود یک ماه پس از مراسم تحلیف او او تحت فشار قرار دادند یک عابر پیاده ایمنی پروژه به نام “چشمانداز صفر” است که به تصویب رسید در 40 شهر در سراسر کشور از جمله تمپه.

این رای تنها به کارگردانی کارکنان شهرستان برای جمع آوری یک چارچوب توصیه هایی برای از بین بردن مرگ عابر پیاده. هر گونه توصیه و مانند کاهش محدودیت سرعت و یا اضافه کردن عابر آمده اند به شورا برای تصویب.

اما اکثریت شورا حاضر به دریافت در هیئت مدیره با طرح مقدماتی کشتن Gallego اولین پروژه بزرگ با یک 4-4 رای دادن.

رای اولین نشانه از Gallego پذیری و تنظیم صحنه برای یک rocky سال است که تنها به بدتر.

دو ماه پس از Gallego انتخابات شورای اضافه شدن دو عضو جدید: کارلوس گارسیا و بتی Guardado.

اگر چه دموکرات مانند Gallego, گارسیا و Guardado اظهار داشت خود را به عنوان پیشرفته تر از Gallego و coalesced با برخی از دیگر لیبرال اعضای شورای. این ساخته شده است آن را دشوار برای Gallego به پیدا کردن پنج رای او نیاز به تصویب عمده طرح های.

گارسیا با قدرت بیش از Gallego آشکار شد در ماه فوریه هنگامی که او به ضرب و شتم او را در یک بحث غیر نظامی نظارت پلیس است.

Gallego و گارسیا هر معرفی طرح های مختلف برای پرداختن به نگرانی های جامعه در مورد تیراندازی پلیس و استفاده از زور. گارسیا پیشنهاد ارائه شده بیشتر خارج از نظارت این اداره و در نهایت موفق به کسب حمایت در یک 5-4 رای — با Gallego, استفراغ کردن, تصمیم گیری رای دادن.

Gallego رها شده خود را پیشنهاد پس از آن مشخص شد که او نمی تواند در متقاعد کردن یک اکثریت شورا به سمت او.

“من می خواستم مطمئن شوید که چیزی گذشت” Gallego گفت: پس از رای دادن. “من ترجیح مدلی که من را به جلو … اما من نمی خواهم به این دلیل است که هیچ چیز جلو رفت.”

بزرگترین ضربه Gallego رنج می برد در دست خود شورای, اما, آمد در ابتدای COVID-19 بحران — ماه قبل از او به دست آورد توجه ملی به رهبری او در طول بیماری همه گیر.

Gallego اعلام بزرگ “اورژانس” در مارس 17 و دستور داد تمام میله های نزدیک و رستوران ها تنها به ارائه مواد غذایی را از طریق, را از تحویل و یا از طریق درایو.

در زیر شهر کد Gallego می تواند اعلام بزرگ “اورژانس” اما اکثریت شورای شهر باید تصویب بیانیه در نشست شورای بعدی. آنها حاضر به انجام این کار است.

تصویب شورای اسلامی اجازه داده اند Gallego برای اجرای شهرستان با اعلام و به قدرت به “تحمیل تمام مقررات لازم برای حفظ صلح و نظم شهر” با توجه به کد شهرستان.

چند اعضای شورا گفت: چنین نیست که آنها قبول ندارند که COVID-19 همه گیر معناداری اضطراری — آنها فقط نمی اعتماد Gallego با یک جانبه قدرت تصمیم گیری.

COVID-19 در آریزونا: در یک روز COVID-19 خروش برگ بدون پیاده روی از زندگی صدمه ندیده

Gallego هیچ قدرت بیشتر نسبت به شورای

بخشی از Gallego مبارزه با شورای شهر است در نتیجه چگونه دولت در شهرستان است که در ساختار ققنوس.

ققنوس “ضعیف شهردار” دولت است که نمی دهد شهردار هر قدرت بیشتری نسبت به هر یک از هشت دیگر اعضای شورا.

وجود دارد چند چیز کوچک شهردار کنترل مانند فرعی تکالیف و تنظیم دستور کار اما آنها در حمل و وزن کم.

از آنجا که این Gallego نیاز چهار اعضای شورا به رای دادن با او به تصویب هر چیزی.

گوردون که در خدمت به عنوان شهردار از سال 2004 تا سال 2012 گفت: دو راه وجود دارد به طور موثر منجر شود در یک “ضعیف شهردار” سیستم: ساخت یک ائتلاف یا استفاده از قلدر منبر.

گوردون گفت که او در بر داشت ساختمان ائتلاف های موثر تر — اما بیشتر کار می کنند. شهردار باید “برقراری ارتباط, برقراری ارتباط, برقراری ارتباط” و همیشه می دانم که در آن اعضای دیگر ایستاده رفتن به عمده رای, او گفت:.

ائتلاف ساختمان ترویج وفاداری و تمایل به کار با هم. با استفاده از این شهرداری عنوان به عنوان یک پسر قلدر منبر کار ممکن است در کوتاه مدت اما به ندرت بازده دراز مدت نتایج, او گفت:.

“اگر من اذیت شما را به موافقت با من امروز شخص دیگری خواهد قلدر شما فردا. من نمی خواهد قرار داده گردن من از برای شما اگر شما یک پسر قلدر منبر” گوردون گفت.

عضو شورای جیم Waring یکی از سه جمهوری خواهان در شورای گفت آن بوده است تعجب آور به دیدن Gallego در تلاش برای ایجاد یک ائتلاف از اکثریت شورای دموکرات هستند.

“به نظر نمی رسد مانند هر شورای فرد در همان صفحه و حتی اگر آنها در حال فلسفی تراز وسط قرار دارد” Waring گفت. “شش نفر از اعضای دموکرات ها از جمله خودش اما نه همیشه تبدیل به یک چشم انداز حرکت رو به جلو است.”

اما او گفت که دموکرات نیست همیشه موافق هنگامی که استانتون شد شهردار. او گفت: از آنجا که شهردار دارای قدرت کمی بیش از دیگر اعضای این آزادی را به ولگرد از شهردار حتی اگر آنها به اشتراک گذاشتن یک حزب سیاسی.

“(عدم اجماع است) لزوما نشان می دهد که آیا آنها خوب یا بد در این کار, آن را بیشتر نشان دهنده این کار خود را” Waring گفت.

را شورا و شهردار همیشه همراه ؟

شورای رفت و در تابستان استراحت در 1 جولای و به احتمال زیاد نمی خواهد دیدار دوباره تا اواخر ماه اوت است.

“من فکر می کنم همه ما نیاز به یک استراحت” گفت: عضو شورای دبرا استارک متوسط دموکرات که اغلب طرفه با شهردار.

استارک گفت که او امیدوار است که شورای reconvenes او همکارانش را تجربه کرده اند برخی از “خود آگاهی” و تمایل بیشتری به کار با هم.

“من می دانم که من باید. من فکر می کردم در مورد من چگونه درمان دیگر شورای مردم است. من می خواهم به سعی کنید به نمی تواند یک حمله سگ, و من فکر می کنم می بینم بسیاری از آن اتفاق می افتد. من امیدوارم که ما را به نشان می دهد که چگونه ما می توانید با هر یک از دیگر,” او گفت:.

گارسیا که پدید آمده است به عنوان Gallego بالا رقیب تحسین او برای اینکه منتقد مشهور در تلویزیون ملی اما گفت که او خواسته او را انجام دهد.

گارسیا گفت که او معتقد است این شهرستان دارای قدرت به بستن کسب و کار و اجرای اقدامات ایمنی فراتر از آنچه دولت انجام داده است. او گفت که او آرزو Gallego تماس خواهد بود یک جلسه ویژه ای را به شورای برگشت با هم به این اقدامات است.

او گفت که او معتقد است Gallego صدمه دیده بود که این شورا کاهش یافته است به نماینده اورژانس قدرت به او. گارسیا گفت که او فکر می کند او را نگه داشتن بر روی آن و حتی باعث تنش بیشتر بین شهردار و شورا.

“این قطعا یک لحظه که در آن به جای منزوی خودش بیشتر از من آرزو می کنم او را آورده اند و ما بیشتر با هم” گارسیا گفت.

که گفت:, گارسیا گفت که او باور ندارد, آن را خیلی دیر به تعمیر ارتباط است.

“فقط می خواهم او را گرفته رهبری و صریح من فکر می کنم او می تواند رهبری را به ما,” او گفت:.

عضو شورای مایکل Nowakowksi گفت Gallego “شروع به پریدن تفنگ” با اعلام وضعیت اضطراری و بدون برقراری ارتباط با شورای. اما پس از آن او را تحت تاثیر قرار شده است با رهبری در طول بحران, او گفت:.

“من فکر می کنم این واقعا خوب است که یک سخنگو به مردم اجازه می دانم چه خبر” Nowakowski گفت: از Gallego رو به رشد ملی ،

Nowakowski تا به حال بالا و پایین روابط با Gallego در سال گذشته اما او گفت: او قدردانی است که او با او ارتباط بیشتر و فکر می کند رابطه خود را به طور قابل توجهی بهبود یافته.

که نشانه خوبی برای شورای آینده Nowakowski گفت.

“او برای یادگیری چگونه برای برقراری ارتباط بهتر و واگذاری مسئولیت ها به مردم به جای تلاش برای انجام همه چیز را با خودش. شما یاد بگیرند که با تجربه و من فکر می کنم او در حال رشد به نقش شهردار.”

رسیدن به خبرنگار در jessica.boehm@gannett.com یا 480-694-1823. او در توییتر دنبال کنید @jboehm_NEWS.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de