Andrea Knodel زندگی می کردند به چک چک تا زمانی که سرفه زدم, فوت فتیش, به قرمز است.

بیماری که معلوم بود COVID-19 فرود آمد او را در بیمارستان و قادر به کار خدمات به مشتریان در Culligan آب. برای اولین بار در عمر 44 ساله نیاز به کمک از یک بروکلین مرکز مواد غذایی قفسه.

“این همه بسیار طاقت فرسا” Knodel گفت: دو نقاب کارکنان آنها به عنوان مجموعه ای از یک جعبه موز و تخم مرغ و نان و دیگر مواد غذایی بر روی ایوان جلو. “این بوده است که اساسا یک مبارزه خیلی ممنون میشم.”

بیش از 20 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست در چهار هفته اخیر و upending بسیاری از معیشت است احساس کاملا در مواد غذایی کشور بانک ها.

تقاضا در بسیاری از 350 قفسه مواد غذایی در مینه سوتا که در آن هر مدرسه و هزاران نفر از کسب و کار شده اند توقیف است دو یا سه برابر سطح نرمال با بودن بسیاری از کاربران برای اولین بار. سازمان هایی که کمک به گرسنه غذا می گویند تعداد Minnesotans نیاز به مواد غذایی می تواند دو برابر شود.

در سراسر کشور, صف های طولانی ماشین ها دارای مسدود جاده های خارج از قفسه مواد غذایی و مواد غذایی بانک ها. تغذیه امریکا شبکه ای از بانک های مواد غذایی pantries و برنامه غذا تخمین زده $1.4 میلیارد دلار مورد نیاز است برای حفظ و افزایش تقاضا در سراسر ایالات متحده بیش از شش ماه. در یک نظرسنجی از 200 بانک های مواد غذایی که عرضه مواد غذایی pantries و آشپزخانه سوپ تقریبا هر یک شاهد افزایش تقاضا اما بیش از یک سوم در صورت کمبود بودجه.

“من نگران هستم; من فکر می کنم که وجود دارد بسیاری از ناشناختهها. و من فکر نمی کنم ما باید یک درک کامل و در عین حال از چگونه بسیاری از مردم خواهد بود نهفته در دراز مدت” گفت: Tikki قهوه ای, مدیر فرصت های اقتصادی و تغذیه کمک در مینه سوتا وزارت خدمات انسانی. “ما مواد غذایی قفسه خط مقدم; آنها فشارسنج از نوع به دیدن یک شاخص از آنچه اتفاق می افتد با ما اقتصاد است.”

او بخش برگزاری هفتگی تماس با مواد غذایی برنامه های ایالتی و در یک نظرسنجی 30 درصد گفت: آن را به چالش کشیدن آنها را برای پیدا کردن مواد غذایی به اندازه کافی در حالی که 70 درصد می گویند آنها تحت مالی و یا عملیاتی فشار است.

فوری افزایش در تقاضا در حال حاضر به تخلیه برخی از مواد غذایی قفسه لوازم باد هزینه و طاقت فرسا کارکنان که در حال تقلا برای کمک به اغلب کمتر داوطلبان به عنوان آنها تغییر به یک مدل جدید از توزیع مواد غذایی منظقه و یا تحویل آن به مردم درب خانه.

“چگونه می خواهیم برای پاسخ به این افزایش ؟ ما آن را به تنهایی ندارند” گفت: مریم McKeown, مدیر عامل شرکت کیستون خدمات اجتماعی در خیابان که در عمل وعده های غذایی بر روی چهار چرخ و مواد غذایی قفسه. او گفت که او نگرانی در مورد جلسه تقاضا در دراز مدت اما همچنان امیدوار مینه سوتا به گام تا. “به عنوان ترس به عنوان من در مورد جولای, من با اعتماد به نفس ما قادر خواهید بود برای خدمت به هر کس می آید به ما درب.”

این بحران ترغیب مشاهیر پایه و برخی از دولت بزرگترین شرکت ها — از Medtronic به 3M — به دل میلیون ها دلار کمک های اضطراری. فردی آنلاین کمک های مالی هستند. و 11 میلیون دلار اضافی فدرال کمک این تابستان را به دولت ها کمک های غذایی و برنامه های. یکی دیگر از 9 میلیون دلار در کمک های دولت در حال رفتن به قفسه مواد غذایی و مواد غذایی بانک ها به عنوان بخشی از یک $330 میلیون اضطراری بسته اما کارشناسان می گویند که پول به احتمال زیاد خواهد شد و آخرین برنامه های غذایی فقط سه ماه.

به دنبال کمک

جان Teipel هرگز نیاز به این نوع از کمک به قبل از.

نشسته در آبی وانت های 54 ساله ساعت درب در سنت متی کلیسای کاتولیک در کلیسای سنت پل را به مطمئن شوید که وجود دارد تعداد کمی از مردم در اطراف قبل از اینکه او احساس می کند آن را امن برای همین ماسک را انتخاب کنید تا یک شام رایگان.

Teipel تا به حال 15 دلار در ساعت پاره وقت, کمک به مستاجران ثبت نام اجاره و پاسخ دادن به سوالات خود را در شرکت مدیریت املاک. اما زمانی که شیوع کروناویروس آمار مینه سوتا او کار را متوقف کرده نگران است که او تا سال 2018 پیوند قلب باعث می شود او را در معرض عوارض جدی از coronavirus.

سنت پل ساکن نشده به فروشگاه مواد غذایی ترس شلوغ راهرو و هزینه است. او نشان می دهد تا یک St. Paul YMCA را انتخاب کنید تا یک صعود ناهار (زمانی که تامین نشده اجرا) و درایوهای به کلیسا برای گرفتن یک takeout شام هر دو مرتب توسط مینیاپولیس غیر انتفاعی قرص & ماهی. هنگامی که او به خانه او جیره کردن وعده های غذایی دلچسب از tacos و یا خرد شده گوشت خوک به او را از طریق تعطیلات آخر هفته هنگامی که وعده های غذایی در دسترس نیست.

“من هرگز استفاده می شود به می خواهید به درخواست برای کمک به, اما من تا به حال به درخواست برای آن” Teipel گفت. “این ترسناک بود. من مطمئن هستم که آنچه که من در راه رفتن به.”

قرص & ماهی’ 40 نفر پرسنل و حدود 300 داوطلب در overdrive ساخت سه برابر تعداد وعده های غذایی رایگان غیر انتفاعی به طور معمول در خدمت و توزیع آنها از طریق 37 کلیساها و مراکز اجتماعی از Afton به Aitkin. فوق العاده کامیون و گاز, کارکنان اضافه کاری و گران برو ظروف هزینه $15,000 بیشتر از یک هفته است. غیر انتفاعی خرید با تخفیف مواد غذایی از برداشت دوم Heartland, بزرگترین هفت مواد غذایی بانک ها در دولت و reuses بیش از حد غذا از رستوران ها شرکت ها سالن های غذاخوری و جاهای دیگر.

“ما در حال کار سخت تر از ما تا کنون کار کرده” مدیر اجرایی کتی مائس گفت. “این مینه سوتا واقعا مراقبت از مینه سوتا است. سازمان های غیر انتفاعی می توانم آن را بدون حمایت.”

وعده های غذایی-to-go مدل فراهم می کند که گیرنده با بیشتر حفظ حریم خصوصی ممکن است outlast گیر مائس اضافه شده است.

این بحران باعث شده است دیگر توزیع جدید مدل نیز هست.

در شهرهای دوقلو مترو تحرک اتوبوس در حال ارائه به قفسه مواد غذایی مشتریان. در جنوب, مینه سوتا, ایالات جامعه مشارکت اکشن است که با استفاده از اتوبوس و جوانان گروه های کلیسا آماده به تحویل مواد غذایی در مارشال, پر پشت تر و منظم از داوطلبان که ماندن در منزل چرا که آنها بیشتر در معرض خطر از COVID-19.

و قرص & ماهی اتحاد پیوست و با برداشت دوم برای راه اندازی یک جدید 5 میلیون دلار تلاش به نام مینه سوتا آشپزخانه مرکزی می پردازد سرآشپزها به وعده های غذایی برای افرادی که نیاز به. قرص & ماهی نیز آغاز همکاری هفته گذشته با YMCA از بیشتر شهرهای دوقلو به دادن وعده های غذایی.

‘محبت خود را در مقابل درب’

به عنوان برف سقوط در خارج از Eastside YMCA در سنت پل در هفته گذشته جویس Lacey نورد در صندلی چرخدار خود را به انتخاب کنید تا مواد غذایی کنسرو سبزیجات, میوه ها و ظروف لازانیا لوبیا سبز و سیب زمینی. اما مواد غذایی رایگان نیست برای او — حتی اگر 58 ساله معلم است از او کار می کنند. Lacey, از, Woodbury, برداشت تا کمک های مالی برای چهار سالمندان و یک مادر با سه فرزند که از کار از یک رستوران است و هیچ ماشین برای رفتن به فروشگاه.

“من باید این زمان را انتخاب کنید تا مسائل را برای آنها گفت: Lacey, داوطلب به عنوان بخشی از یک پایه کوچک او شروع به افتخار او ، “مردم می ترسند برای رفتن [فروشگاه].”

در میننتنکا این ICA مواد غذایی قفسه اضافه کردن ماسک های کاغذ توالت و میله صابون به کیسه های مواد غذایی. زمانی که غیر انتفاعی زد کم از صابون و حبوبات و لوازم یک درخواست در رسانه های اجتماعی موجب غریبه ها برای پر کردن جای خالی یک مینیاپولیس زن حتی در پاسخ با ساخت 60 پوند از صابون.

در Eagan پلیس تا به حال برای کمک به ترافیک مستقیم منجر به باز کردن درب آشپزخانه را در سایت. غیر انتفاعی خرید یک وسیله نقلیه جدید برای توزیع مواد غذایی و امضا اجاره نامه در فضای انبار به خدمت برخی از 10,000 داکوتای شهرستان ساکنان. در ماه مارس مشتریان جدید تقریبا دو برابر بیش از فوریه که منجر به سردرگمی که برخی از آنها بی اطلاع آنها نیاز به ایجاد یک قرار ملاقات.

“ما نیاز به نوعی از آموزش کل یک بخش جدید از مردم در مورد نحوه دسترسی به کمک در دسترس است که گفت:” Jason ویانا غیر انتفاعی را, مدیر اجرایی. او گفت که او نگران چگونه سیستم خود ادامه خواهد داد و برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد. “این یک جهان متفاوت است.”

در گولدن ولی حدود یک چهارم از بازدید کنندگان به منشور مواد غذایی قفسه ها برای اولین بار-تایمر نوردی از سراسر مترو.

“ما همیشه بحث در مورد گرسنگی در حال نامرئی” گفت: Alisha اولسون از منشور. “من فکر می کنم COVID-19 واقعا آوردن به نور آسیب پذیری است که مردم ،

هنگامی که کارکنان از جامعه کمک های اضطراری برنامه (CEAP) در بروکلین مرکز کاهش یافته مواد غذایی قفسه کمک مالی برای Knodel آن مرغ-سوپ رشته فرنگی که او به ارمغان آورد به اشک.

به عنوان یکی از صدها Minnesotans دوره نقاهت بعد از COVID-19 سوپ را تسکین او و خارش گلو. اما او ممکن است بهبود می یابند و به سرعت از نظر مالی به عنوان او منتظر برای بازگشت به کار. صورتحساب های پزشکی هنوز وارد — و نه یک چک پس از پایان مارس از 16 دلار در ساعت است. او امیدوار فدرال محرک و کوتاه مدت از کار افتادگی چک زودی می آیند به طوری که او می تواند پرداخت وام مسکن است.

تا آن زمان, ویژه تحویل رایگان تولید دستمال کاغذی و دو رول کاغذ توالت را فراهم خواهد کرد خود را با ملزومات و یک بیت از امید.

“این احساسی ترین چیزی که — برای دیدن مهربانی در درب جلو خود را از مردم شما هرگز ملاقات کرد” Knodel گفت. “من رنج می برند درست مثل هر کس دیگری.”

kelly.smith@startribune.com 612-673-4141

mara.klecker@startribune.com 612-673-4440

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de