COVID-19 مرگ و میر به احتمال زیاد undercounted. موج در پنومونی مرگ و میر می تواند کمک به توضیح دهد که چرا

در سه ماه از سال جدید کروناویروس شروع به گسترش در آریزونا 320 افراد باید رسما از درگذشت این بیماری همانطور که از پنج شنبه.

در طول همان کسانی که 12 هفته پس از Feb. 1, 1,013 دیگر افراد در آریزونا درگذشت از پنومونی با ثبت لینک یا COVID-19 یا آنفلوانزا است.

حداقل با توجه به گواهی مرگ.

که باعث می شود بیشتر noninfluenza پنومونی مرگ و میر در ایالت آریزونا در فقط سه ماه از هر سال 2014, 2015, 2016, 2017 و 2018 (اطلاعات رسمی است که هنوز در دسترس برای 2019).

در سال 2018 آریزونا ثبت 903 ذات الریه و میر ربطی به آنفولانزا; از سال 2014 تا سال 2017 noninfluenza پنومونی مرگ و میر در 700s در آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری آمار حیاتی.

در این سال تعداد سوالات مطرح شده در ذهن برخی از مقامات بهداشت عمومی و پزشکان و محققان در مورد اینکه آیا بخشی از مرگ و میر نسبت به ذات الریه به ویژه در طول هفته زودتر از COVID-19 شیوع ممکن است COVID-19 مربوط.

اگر چنین است که می تواند به سوال کلی دقت از دولت رسمی COVID-19 مرگ بالغ است که می تواند undercounted.

COVID-19 و ذات الریه در حال بیماری های تنفسی. هر دو تحت تاثیر قرار عملکرد ریه. در بسیاری از موارد یک COVID-19 عفونت منجر به پنومونی به دلیل ذات الریه معمولا مطرح می شود با تضعیف سیستم ایمنی بدن. با توجه به شباهت های ظاهری و عدم اطمینان از که و چه کسی ندارد COVID-19 بسیاری از coronavirus مرگ و میر به احتمال زیاد به عنوان مشخص شده پنومونی مرگ و میر تعدادی از کارشناسان می گویند.

این مسائل فراتر از مرگ گواهی داده و پنومونی برگه و فراتر از فقط مرتب کردن آن از ذات الریه و میر بودند COVID-19 مرگ و میر.

دقیق مرگ, شمارش ضروری در اطلاع رسانی سلامت عمومی پاسخ به اطمینان متحده و استان ها می دانم که دامنه آنها رو به رو هستیم و می دانم که چگونه به بهترین پاسخ از سیاست و مراقبت های بهداشتی با دیدگاه.

دقیق تعداد مورد نیاز برای افراد و کسب و کار برای ارزیابی اینکه آیا به ماندن در خانه سفارشات و اقتصادی اثرات شدند و به ارزش آن است.

و سیاستگذاران و مقامات بهداشتی می گویند که آنها نیاز به دانستن صحیح مرگ تخمین می زند به طوری که آنها می تواند آماده شدن برای احتمال بازگشت COVID-19 در فصل پیش رو است.

“شما می توانید به دنبال موارد اما در غیاب واقعا گسترده تست موارد لزوما قصد ندارم به شما بگویم آنچه شما نیاز به دانستن” گفت: دکتر رابرت اندرسون رئیس آمار مرگ و میر شعبه در CDC مرکز ملی آمار سلامت.

“اگر مناسب اطلاعات ثبت شده در گواهی فوت ما می توانید احساس بهتری برای چگونگی این تأثیر جمعیت است. که مرتب سازی بر اساس اطلاعات سپس می تواند مورد استفاده برای تخصیص منابع,” او گفت:.

کروناویروس در آریزونا: خود را COVID-19 پاسخ سوالات

بالا پنومونی مرگ و میر در کشورهای دیگر

از بررسی COVID-19 کشته و ذات الریه مرگ و میر در سراسر کشور بسیاری از کشورهای در حال تجربه یک الگوی مشابه به آریزونا.

در نیویورک دولت سخت ترین ضربه COVID-19 وزارت بهداشت گزارش شده و در مجموع 18,321 COVID-19 کشته و پنج شنبه. علاوه بر این وجود داشته است 4,657 پنومونی مرگ و میر در نیویورک (به استثنای پنومونی مرگ و میر با COVID-19 یا آنفلوانزا) پس از Feb. 1.

در همه 2018, ایالت نیویورک بود در مجموع فقط 4,226 noninfluenza پنومونی مرگ و میر. با توجه به آمار رسمی وجود داشته است حدود 10% بیشتر noninfluenza و غیر COVID-19 پنومونی مرگ و میر در طول سه ماه گذشته نسبت به همه 2018.

کشورهای دیگر نشان می دهد الگوهای مشابه. در کلرادو COVID-19 مرگ و میر بالغ بر 766 که از پنج شنبه. CDC نشان داده 639 noninfluenza پنومونی مرگ و میر پس از Feb. 1. کلرادو تا به حال 417 noninfluenza پنومونی مرگ و میر در تمام سال 2018 است.

کالیفرنیا به حال 5,304 پنومونی مرگ و میر ناشی آنفلوانزا یا COVID-19 ثبت شده پس از Feb. 1 و 5,672 noninfluenza پنومونی مرگ و میر ثبت شده در سال 2018 است.

این پدیده به نظر می رسد به گسترش در سراسر کشور است. CDC گزارش در مجموع COVID-19 تعداد مرگ از 57,505 در سراسر کشور از پنج شنبه. در سراسر کشور وجود داشته اضافی 47,424 پنومونی مرگ و میر (نه COVID-19 و نه مربوط به آنفلوانزا) پس از Feb. 1. که تعدادی از پنومونی مرگ و میر در سه ماه تنها اندکی پایین تر از چه نوعی برای noninfluenza پنومونی مرگ و میر در کل سال است. وجود دارد 47,956 noninfluenza پنومونی مرگ و میر در 2018, 49,157 در سال 2017 48,632 در سال 2016 51,811 در سال 2015 و 50,622 در سال 2014 با توجه به CDC آمار مرگ.

Noninfluenza پنومونی مرگ و میر به طور معمول نسبتا پایدار ماه به ماه و هفته به هفته, و آنها در حال گسترش نسبتا به همان اندازه بیش از یک سال تمام این سی دی اندرسون گفت. با توجه به اینکه noninfluenza پنومونی مرگ و میر در سه ماهه اول سال نمی خواهد به طور معمول تعداد و یا حتی رویکرد noninfluenza پنومونی مرگ برای یک سال تمام.

یا کشورهای در حال underreporting COVID-19 مرگ و میر در طبقه بندی آنها به عنوان noninfluenza و غیر COVID-19 پنومونی مرگ و میر وجود دارد و یا “خشمگین ذات الریه بیماری همه گیر” که تقاضا بهداشت عمومی پاسخ خود گفت: ماری Sansone, یک مدیر ارشد سابق با واشنگتن را در بخش بهداشت و درمان.

“تعداد (ذات الریه) موارد غیر معمول است که در اینجا و این چیزی است که بسیار قابل توجه برای من,” او گفت:. “اگر شما شروع به دیدن این بسیاری از مردم در حال مرگ از پنومونی شما می خواهید برای انجام کاری در مورد آن به عنوان یک بهداشت عمومی رسمی. شما می خواهید به هشدار خانه های پرستاری و بیمارستان ها است که وجود دارد یک بیماری همه گیر و به اقدامات احتیاطی.

“که این تعداد مرگ و میر و نه چیزی در مورد آن انجام خواهد بود غیر معمول است.”

از آنجا که شده است وجود دارد هیچ نشانه ای از سلامت عمومی بخش قوی پنومونی افزایش قابل توجه به چشم انداز مثبت در پنومونی مرگ و میر می تواند نقطه به نقطه COVID-19.

“شما واقعا نباید دیدن یک دسته کامل از بیش از حد ذات الریه موارد در حال حاضر گفت:” مایکل Worobey رئیس دانشگاه آریزونا دپارتمان بوم شناسی و زیست شناسی تکاملی و یک بیماری عفونی متخصص. “یک چیز وجود دارد که در حال حاضر متفاوت است که COVID — آن را بسیار امن شرط که چه خبر است.”

اندرسون گفت: بسیاری از بیش از حد noninfluenza پنومونی مرگ و میر به احتمال زیاد COVID-19 مرگ و میر — اما نه همه و نه به صورت خاص. بالا پنومونی مرگ اعداد می تواند به معنای COVID-19 مرگ و میر در حال misclassified آنفلوانزا مرگ و میر در حال misclassified و یا وجود دارد افزایش در دیگر پنومونی مرگ و میر است که مربوط به همه گیر اما نه به طور مستقیم ناشی از COVID-19.

“این سخت است برای اطمینان می گویند آنچه آنها” اندرسون گفت.

“من فکر می کنم آن را بسیار محتمل است که وجود دارد افزایش در پنومونی مرگ و میر است که مربوط به COVID. ما دیده ایم این در بسیاری از کشورهای که در آن ما نگاه” گفت: Daniel Weinberger یک استادیار در دانشگاه ییل دانشکده بهداشت و نویسنده از یک مطالعه اخیر در مورد این موضوع.

مشابه روند برگزاری درست با آنفولانزا اعداد تا کنون در این سال در مقایسه با کل سال قبل. خیلی از این سال پنومونی تعداد هنوز هم موقت و به احتمال زیاد به تغییر به عنوان برخی از آنها نسبت به آنفلوانزا یا COVID-19 پس از این واقعیت است. اما داده های کنونی به نظر می رسد منعکس کننده اختلاف با سال های گذشته است که به احتمال زیاد توضیح داده شده است coronavirus.

به همین دلیل ممکن است مرگ و میر بود misclassified?

اندرسون گفت: گواهی مرگ ممکن است mischaracterize علل واقعی مرگ برای تعدادی از دلایل.

شاید یک فرد مسن با چند شرایط مزمن می میرد و آن را بلافاصله آشکار چه چیزی باعث مرگ شود. یا یک فرد جوان به طور ناگهانی می میرد و کالبد شکافی و تحقیقات دیگر نمی تواند تعیین کند که چرا. آن را به پزشک برای تصمیم گیری به احتمال زیاد علت مرگ. این همیشه درست نیست فقط بهترین نظر پزشکی آنها در زمان اندرسون گفت.

“دقت و سخت است برای ارزیابی زیرا هنگامی که کسی می میرد و آنها را به شما بگویم قبل از آنها می میرند چه خود باعث مرگ بود,” او گفت:. “شما باید به یاد بگیرند که از هر چه اطلاعات شما در دسترس چه علت مرگ بود.”

بین 20 ٪ و 30 ٪ از تمام مرگ گواهینامه ها در اشتباه بودند قبل از COVID-19 اخیر ایالات متحده آمریکا امروز گزارش یافت می شود.

در اوایل بیماری همه گیر در هنگام تست به خصوص کمیاب برخی COVID-19 مرگ و میر تقریبا قطعا ثبت شده به عنوان ذات الریه یا آنفلوآنزا منجر به یک چشم انداز مثبت در آن ثبت شده مرگ و میر در اوایل هفته های اخیر ییل دانشکده بهداشت عمومی مطالعه یافت می شود.

در فلوریدا, پنومونی مرگ و میر افزایش یک یا دو هفته قبل از تست واقعا ramped نشان می دهد که برخی از COVID-19 مرگ و میر به احتمال زیاد بودند که misclassified به عنوان ذات الریه مرگ و میر Weinberger گفت.

تست تاخیر در اوایل هفته از COVID-19 در آریزونا ممکن است منجر به یک وضعیت مشابه گفت: دکتر باب انگلستان Pima County موقت سلامت مدیر.

هنگامی که نتایج آزمایش شد و تا دو هفته آنها اغلب نمی آمد در زمان مرگ certifier. تعداد کسانی که باید اضافه شود عطف به ماسبق به COVID-19 بالغ.

پزشکان در برخی بیمارستان ها نیز ممکن است با احتیاط از گزارش COVID-19 در گواهی مرگ اگر آنها نبودند خاصی گفت: میشل Castañeda-مارتینز, Maricopa County بهداشت عمومی را حیاتی سوابق مدیر. آنها ممکن است اشاره کرده اند آن را به عنوان یک علت احتمالی و تلاش برای پیگیری کردن یک نتیجه تست. اما که ممکن است آن را بر روی گواهی فوت بلافاصله.

COVID-19 مرگ و میر ممکن است misclassified در گواهی مرگ برای دلایل دیگر بیش از حد ،

Kacey ارنست, یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه آریزونا گفت که با بیماری های تنفسی آن گاهی اوقات سخت است برای باز کردن علت واقعی مرگ به دلیل آزمون مهاجم هستند و همیشه دقیق نیست. بنابراین مرگ و میر اغلب ثبت شده به طور گسترده تر به آنفلوانزا یا پایین تر-عفونت های تنفسی به جای دقیق تر علت مرگ.

علاوه بر این COVID-19 می تواند تلفات در سیستم قلبی عروقی بنابراین برخی از افرادی که می میرند از یک حمله قلبی یا سکته مغزی واقعا باید به حال COVID-19 ذکر شده به عنوان علت زمینه ای مرگ ارنست گفت.

آن را ممکن است برخی از COVID-19 مرگ و میر شده است underreported در گواهی مرگ گفت: دکتر گوردون Carr افسر ارشد پزشکی در بنر مرکز پزشکی دانشگاه توسان.

Carr گفت: اگر یک پزشک ندارد تمام اطلاعات لازم در زمانی که بیمار می میرد علت مرگ ممکن است می گویند ذات الریه اما ممکن است مشخص نیست که چه نوع از ذات الریه و یا عفونت تقلید پنومونی واقع بود.

مرگ و میر اتفاق می افتد در خانه و یا خارج از مراقبت های بهداشتی سنتی تنظیمات شاید بیشتر احتمال دارد به misclassified.

زمانی که اورژانس پزشکی تکنسین های دسته یک در خانه مرگ و یا کسی که در آستانه مرگ به اورژانس این امکان وجود دارد که مرحوم بود COVID-19 اما هرگز مورد آزمایش قرار. در هنگام معاینه یا پزشک پرونده نظر خود را در مورد علت مرگ آنها فقط ممکن است قادر به می گویند چیزی شبیه به ذات الریه بر اساس اطلاعات در دسترس است. و یا یک خانه حمله قلبی مورد فقط ممکن است در نظر گرفته شود یک حمله قلبی حتی اگر ناشناخته و یا تست نشده COVID-19 واقعا باعث آن است.

چرا COVID-19 مرگ و میر underreported?

Misclassified گواهی مرگ یکی از عوامل بسیاری در کمک به مشکل underreported COVID-19 مرگ و میر.

نیویورک تایمز گزارش داد که COVID-19 مرگ و میر به میزان قابل توجهی undercounted به دلیل “متناقض پروتکل منابع محدود و یک درهم آمیخته از تصمیم گیری از یک دولت و یا شهرستان برای بعد.” آن ممکن است چندین سال برای دریافت شماره دقیق.

اخیر دانشگاه ییل تحصیل با اشاره به تست مشکلات گزارش تاخیر و دولت-به-دولت تناقضات به عنوان اضافی برخی از دلایل که چرا مرگ, شمارش دولت “فقط کسری از” تاثیر واقعی از COVID-19.

“نظارت بر روند مرگ و میر به علت ذات الریه و همه باعث فراهم می کند یک تصویر کامل تر از (تلفات) از بیماری” گزارش می خواند.

ارنست گفت: “بدون شک” آریزونا است به طور قابل توجهی underreporting COVID-19 مرگ و میر و موارد چون تست شده است حداقل در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگر. او معتقد است که به صورت گذشته نگر و تجزیه و تحلیل را نشان می دهد وجود دارد به طور قابل توجهی بیشتر COVID-19 مرگ و میر ناشی از رسمی شمارش در زمان واقعی است.

شروع در اوایل ماه مارس CDC دستورالعمل صادر شده که گواهی مرگ گزارش COVID-19 زمانی که “این بیماری ایجاد می شود و یا فرض بر این است که ایجاد می شود و یا منجر به مرگ شود.” در ماه آوریل این مراکز توصیه می شود که COVID-19 گزارش می شود به عنوان یک “احتمال” یا “فرض” علت مرگ در شرایطی که آن را مشکوک “در درون معقول درجه از یقین” اما یک تست امکان پذیر نیست.

با توجه به بالا بودن تعداد مرگ و میر ناشی از ذات الریه ممکن است certifiers همچنان به رکورد ممکن است COVID-19 کشته و ذات الریه مرگ و میر و یا دیگری بسیاری از کسانی که پنومونی مرگ و میر رخ داده است قبل از CDC ارشاد اعلام شد.

شهرستان ادارات بهداشت می گویند آنها نمی گم خیلی

بهداشت عمومی مدیران ماریکوپا کانتی و Pima County Arizona دو پرجمعیت ترین شهرستانهای حفظ آنها در حال پیگیری بیشتر COVID-19 مرگ و میر.

به عنوان پنج شنبه, Maricopa County تا به حال 145 تایید مرگ و Pima County تا به حال 80.

دکتر ربکا Sunenshine, Maricopa County پزشکی مدیر کنترل بیماری و انگلستان از Pima County هر دو گفتند که فکر نمی کنم آنها از دست رفته هر گونه مرگ و میر بیمارستان.

از سوابق مهم بخش بهداشت عمومی اپیدیولوژی و امکانات مراقبت های بهداشتی “cross-check” را به مطمئن شوید که گواهی فوت در زمان به حساب همه احتمالات را در هنگام مرگ می توانست COVID-19-مربوط Sunenshine گفت.

و انگلستان گفت: بیمارستان ها سازگار شده اند در آزمایش حیاتی بیماران, به عنوان آنها می خواهند بدانند که بیماران COVID-19 برای مقاصد درمان و همچنین برای کنترل عفونت اهداف را به مطمئن شوید که بیمارستان تمیز و امن است. انگلستان معتقد است که “اکثریت” از بستری افراد در حال آزمایش در صورتی که علائم ریوی.

ماریکوپا کانتی است نه از دست رفته در خانه, مرگ و میر, Sunenshine گفت. زمانی که اجرای قانون و یا پرسنل اورژانس شناسایی در صفحه اصلی مرگ و میر اگر آنها گمان می کنند علت مرگ شده است می تواند بیماری تنفسی یا COVID-19-مربوط به آنها تماس بگیرید و معاینات پزشکی. به پزشکی قانونی می کند یک فرآیند غربالگری کامل و در صورت لزوم جمع آوری خواهد شد پس از ذبح COVID-19 آزمون در تشییع جنازه صفحه اصلی Sunenshine گفت.

“من نمی دانم که چقدر ما از دست رفته است. من فکر نمی کنم آن را به عنوان آنجا که ما را از دست ندهید با آنفولانزا به دلیل سطح نگرانی در مورد این” انگلستان گفت. “از آنجا که از چگونگی عفونی آن است, است در مراقبت های بهداشتی تنظیمات که مردم احتمالا گرفتن تست شده و شاید حتی مجددا به اندازه کافی که آنها از دست رفته زیادی است.”

اما دیگر کارشناسان و محققان می گویند آریزونا است که تقریبا قطعا undercounting مرگ و میر که بخشی از آن ممکن است توضیح داد mischaracterization از برخی به عنوان ذات الریه مرگ و میر.

مرگ تعداد به احتمال زیاد به افزایش عطف به ماسبق

مرگ شمارش در دسترس برای هر دو COVID-19 و ذات الریه تا کنون این سال ها موقت داده است. کارشناسان می گویند این شماره ها به احتمال زیاد به تغییر در ماه ها و حتی سال های آینده به عنوان آمار باز کردن که مرگ واقعا ناشی از آن بیماری است.

در سطح شهرستان Maricopa در حال حاضر آغاز شده است. Castañeda-مارتینز گفت: این شهرستان ارزیابی هر یک از پتانسیل COVID-19 مرگ برای دیدن اگر وجود دارد ممکن است نتیجه تست مثبت برای COVID-19 که مرگ certifiers از دست رفته است. اگر پس از مرگ گزارش اصلاح خواهد شد پس از این واقعیت است. بخش ممکن است به عقب برگردید و برآورد که چگونه بسیاری از از همه تنفسی و مرگ و میر شد و به احتمال زیاد COVID-19 مرگ و میر در موارد بدون تست.

“من پیش بینی وجود دارد در حال رفتن به دور های مختلف و لایه های متعدد از بررسی این پرونده مرگ و مرگ گواهینامه اطمینان حاصل شود که ما آن را کردم راست و یا به عنوان نزدیک به راست به عنوان امکان پذیر است,” او گفت:.

در سطح ملی یک فرایند مشابه به احتمال زیاد برگزار خواهد شد ،

هر سال CDC محاسبه تخمینی برای تمام آنفولانزا مرگ و میر در سال گذشته با اضافه کردن در برخی از ذات الریه-ثبت مرگ و میر است که ممکن است واقع شده است مربوط به آنفلوانزا. در پایان هر سال گزارش تعداد کل مرگ و میر آنفولانزا است که همیشه کمتر از تعداد برآورد شده و پس از آن انگلستان گفت.

“حتی در یک نمونه فصل آنفولانزا اکثر مرگ و میر است که مربوط به آنفلوانزا لزوما باید آنفلوانزا ذکر شده در گواهی فوت به علت” Weinberger گفت و توضیح داد که تعداد روز پس از این واقعیت با توجه به دیگر مرگ اعداد. “این فرایند را برای تعیین علت مرگ بیشتر است از هنر از علم است.”

اندرسون انتظار CDC استفاده خواهد شد مشابه مدل سازی به تصرف خود در حد کامل COVID-19 مرگ و میر.

“من فکر می کنم آن را برخی از زمان قبل از ما واقعا یک تصویر کامل از شدت این بیماری همه گیر” Weinberger گفت.

بهتر ضبط بهتر بهداشت عمومی پاسخ

دقیق مرگ می شمارد که واقعا شامل همه کسانی که درگذشت COVID-19 مهم برای درک این بیماری و برنامه ریزی موثر بهداشت عمومی پاسخ.

Sunenshine و انگلستان هر دو انتظار coronavirus به ماندن در اطراف و یا دوباره در فصل پیش رو است. به منظور برنامه ریزی بهترین آینده پاسخ — بیشتر اجتماعی فاصله و دیگر کاهش, بهتر, تست, بیشتر, تماس, ردیابی و یا هر چیز دیگری — دقیق مرگ اعداد مهم هستند به آنها گفت.

“ما نیاز به دانستن چقدر بد آن است که واقعا چرا ما نیاز به تصمیم گیری برای رفتن به جلو در مورد چه مقدار کاهش این است که ارزش” انگلستان گفت.

دقیق مرگ داده ها می تواند اطلاع سیاستگذاران که در آن مرگ و میر رخ داده است — چه شهرها, استان ها, بیمارستان ها و امکانات — به طوری که آنها بهتر می تواند هدف قرار دادن منابع برای حمله به COVID-19 که در آن انجام آسیب بیشتر. هنگامی که مرگ آمار صحیح آنها می تواند موثر در کمک به جلوگیری از آینده مرگ و میر.

CDC تاکید می کند که مرگ و میر نظارت ضروری است برای هدایت مداخلات بهداشت عمومی و تست خود را ميگذارد. به همین دلیل این سازمان شده است بی امان در خواست گواهی مرگ گزارش می شود به عنوان دقیق که ممکن است در زمینه COVID-19.

کار از بنر سلامت گفت: درست است مرگ آمار مفید هستند از یک بیمارستان چشم انداز برای یک سیستم مراقبت های بهداشتی مانند بنر و مقايسه آن با موفقیت درمان COVID-19 بيمار مبتلا به مرگ آمار از دیگر بیمارستان ها و مناطق.

اعضای خانواده و دوستان نیاز به دانستن آنچه که عزیزان خود را واقعا درگذشت و می دانم که آن را درست تشخیص به منظور احساس بسته شدن.

“ما نیاز به درک واقعی مرگ و میر, برای بهتر یا بدتر” انگلستان گفت.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de