COVID-19 ایجاد فوری تقاضا تا 100,000 تماس با ردیاب در طول دوره های تاریخی بیکاری

شیکاگو, مارس 18 سال 2020 /PRNewswire/ — تماس با ردیاب, کارکنان, اولین شرکت آمریکایی به طور انحصاری ارائه آمریکا با بر روی تقاضا و دائم قرارداد ردیاب با افتخار اعلام راه اندازی کسب و کار خود را برای کمک به COVID-19 بیماری همه گیر. خدمات کسب و کار شامل سرویس کامل استخدام قرارداد استخدام کارگر و در مقیاس بزرگ استخدام پشتیبانی می کند.

اگر چنین چیزی وجود دارد به عنوان یک پوشش نقره ای در تاریکی روز از COVID-19 آن را تقریبا فوری ایجاد تا 100 ، 000 شغل جدید برای تماس با ردیاب در سراسر ایالات متحده. نقش یک تماس تحقیقی است که به تماس و صحبت با هر کسی که تا به حال تماس نزدیک با فرد آلوده با COVID-19. تماس با ردیاب پس از آن را تشویق می کند که فرد به خود قرنطینه برای 14 روز.

تماس با ردیابی در نظر گرفته شده است لازم و ابزار حیاتی در کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19. علاقه به این شغل آنقدر شدید است که جان هاپکینز تماس با ردیابی البته تا به حال 125,000 افراد پس از ثبت نام آن آغاز شده است.

تماس با ردیاب کارکنان تخصص منحصر به فرد است مشتق از 30 سال از قرار دادن هزاران نفر از افرادی که به دریافت اطلاعات در فرآیند ساخت و یا گرفتن یک تماس تلفنی. ما مفتخریم که در حال حاضر قادر به کمک به آمریکا در استخدام در تقاضا و تماس دائم ردیاب سرپرستان و کارگران مورد.

“من شده اند در استخدام و نیروی انسانی کسب و کار برای بیش از سی سال و من را دیده اند هرگز به این سطح از فوری تقاضا برای هر نوع کارگر” گفت: جو Culottaجمهور از قرارداد تحقیقی کارکنان. “تماس با ردیاب بخشی کارآگاه بخش مددکار اجتماعی و مشاور مورد اعتماد همه را به یکی از پیچیده و آنها بسیار مهم هستند به مبارزه برای پایان دادن به این بیماری همه گیر.”

تماس با ردیابی شغل می پرداخت تا $57,000 و یک راه عالی برای کسب درآمد در طول زمان یک رکورد بیکاری است. آموزش رایگان کلاسهای آنلاین در دسترس هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در قرارداد ردیاب, کارکنان, لطفا از وب سایت ما در www.contacttracerstaff.com.

در مورد تماس با ردیاب, کارکنان
تماس با ردیاب, کارکنان متخصص در قرار دادن بر روی تقاضا و تماس دائم ردیاب.

مطبوعات تماس با ما:
جو Culotta
تماس با ردیاب, کارکنان
1150 N. خیابان دولت. C 302
Chicago, IL 60611
312-451-5488
[email protected]
www.contacttracerstaff.com

منبع تماس با ردیاب, کارکنان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im