تست بیش از روز گذشته از شناسایی هفت مورد جدید از COVID-19 در مینه سوتا آوردن این دولت در مجموع به 21 مورد از این بیماری تنفسی ناشی از یک رمان coronavirus.

مینه سوتا وزارت بهداشت در روز شنبه شناسایی یک مورد در Renville County, ساخت آن را اولین مورد در مناطق روستایی شهرستان و دولت است اولین مورد از آلوده نوجوان در داکوتای کانتی.

در حالی که تحقیقات از هر مورد در حال انجام است وجود دارد هیچ مدرکی در عین حال از جامعه انتقال coronavirus از فردی به فرد دیگر در درون دولت گفت: کریس Ehresmann بیماری های عفونی مدیر مینه سوتا وزارت بهداشت. همه بیماران تا کنون به نظر می رسد آلوده شده اند در طول سفر به مناطق در معرض خطر و یا به علت تماس با آلوده مسافران, او گفت:.

از 21 همه بیماران 20 نقاهت در خانه. یکی باقی می ماند بستری در وضعیت بحرانی است.

تایید موارد بر اساس 868 آزمون عمدتا توسط دولت به بهداشت عمومی آزمایشگاه از بزاق دهان یا بینی نمونه از بیماران با علائم مشکوک. Ehresmann گفت: دولت محدود تست ظرفیت در حال حاضر شده است و اولویت تست از بیمار مبتلا به مربوط به تاریخ سفر. پزشکان باید این اختیار به دنبال آزمایشات خود را بر اساس علائم بیماران و موقعیت او اضافه شده است.

دولت با استفاده از برخی از آن تست ظرفیت برای جستجوی جامعه انتقال است. آزمایشگاه نمونه فرستاده شده به طور معمول با نظارت کلینیک برای بررسی آنفلوانزا و دیگر پاتوژن در حال حاضر در حال بررسی وضعیت سلامت عمومی آزمایشگاه برای coronavirus به عنوان به خوبی.

هیچ یک از این نظارت آزمایشات نشان داده است موارد COVID-19, دولت, کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم گفت: در روز جمعه.

“آن گسترده نیست,” او گفت:. “اگر آن را به ما خواهد بود از دیدن آن است.”

حتی پس او گفت: این امکان وجود دارد که جامعه منتقل موارد در مینه سوتا که نبوده است شناسایی از طریق آزمایش. تقریبا 80 درصد از عفونت ها در نتیجه فقط علائم خفیف.

“این امر می تواند بسیار ساده و بی تکلف به فکر می کنم آن را نمی خواهد در اینجا و احتمالا در حال حاضر در اینجا” مالکوم گفت.

Ehresmann گفت: بیشتر موارد تاکید نیاز به Minnesotans به انجام آنچه آنها می توانند برای جلوگیری از گسترش این ویروس از جمله پوشش سرفه شستن دست و ماندن در منزل و زمانی که بیمار است.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz اعلام کرد جامعه استراتژی کاهش در روز جمعه از جمله لغو اجتماعات بزرگ و یا حوادث.

Ehresmann گفت: در مورد این نوجوان را شامل نیست یک دانش آموز.

در حال حاضر دولت توصیه کرده است که مدارس باز باقی می ماند تا حدودی به طوری که کارکنان مراقبت های بهداشتی لازم نیست به ماندن در خانه را به ارائه مراقبت از کودک و تا حدودی با توجه به شواهد اپیدمیولوژیک که COVID-19 است به سرعت در حال گسترش در میان کودکان است که مدرسه تعطیل شده اند موثر در این global outbreak. مالکوم در روز جمعه گفت که دلار هنگ کنگ و سنگاپور کرده بود و مشابه سطح موفقیت در مدیریت خود COVID-19 شیوع حتی اگر سابق مدارس بسته و دومی را نه به عنوان بخشی از استراتژی های خود را.

اما مدرسه تعطیل می تواند دستور داده شود که این بیماری همه گیر آشکار مقامات هشدار داد.

در ویسکانسین رژیم صهیونیستی است. تونی Evers دستور بسته شدن تمام K-12 مدرسه دولتی و خصوصی. عمل بر بیش از 1 میلیون کودک.

روز شنبه به دنبال به روز رسانی جمعه نمایشی از تعطیلی در سراسر مینه سوتا از جمله تقریبا تمام سرگرمی ها و سالن های ورزشی و همچنین به عنوان یک افزایش در تعداد کسب و کار در حال حرکت به کارکنان از خانه کار می کنند. اکثر رستوران ها و فروشگاه ها باز باقی می ماند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im