COVID-19 می تواند به طور بالقوه آلوده 2.4 میلیون نفر در مینه سوتا

تا به 2.4 میلیون Minnesotans می تواند به آلوده شدن با COVID-19 با توجه به بیماری مدلسازی انجام شده توسط دولت و دانشگاه و کارشناسان بهداشت عمومی.

اقامت در خانه سفارش صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. تیم Walz در چهار شنبه لزوما پایین آوردن تعدادی از عفونت. اما محققان گفت: اوج این بیماری همه گیر می تواند تحت فشار قرار دادند توسط چند هفته حفظ سلامت محدود و مراقبت از منابع مینه سوتا در حالی که تلاش برای به دست آوردن بیشتر ماسک های هواکش و تست لوازم.

بیشتر به طور قابل توجهی آنها به این نتیجه رسیدند تخت مراقبت ويژه در دسترس بودن باید گذشته 11 هفته بیشتر — نتیجه تنگ تر اقدامات است که نگه داشتن مردم بیشتر در خانه و کاهش فرصت برای coronavirus به گسترش است.

اگر مینه سوتا گرفته نشده بود جامعه کاهش اقدامات آنها گفت: دولت عرضه محدود از تخت های مراقبت ويژه خواهد بود پر شده در ظرف شش هفته. بیماران به طور جدی بیمار که نمی دریافت مراقبتهای بیشتر احتمال دارد به مرگ از عوارض این بیماری است.

پیش بینی سلامت اثرات — پیش بینی این ویروس آلوده کمی کمتر از نیمی از جمعیتی دولت — ارائه اولین مینه سوتا خاص تلاش برای ارزیابی وسعت همه گیر است که آغاز شده و فقط چهار ماه پیش. برآورد توسعه یافته توسط مینه سوتا وزارت بهداشت و دانشگاه مینه سوتا به احتمال زیاد به تغییر بسته به سرعت از عفونت های جدید و سیستم مراقبت های بهداشتی توانایی برای پاسخ.

“این است که خیلی دیر به پهن کردن منحنی” Walz گفت. “هدف ما در حال حاضر به حرکت عفونت رای و آهسته آن را پایین.”

Walz گفت: آن را بیش از حد اولیه به منظور برآورد تعداد مرگ و میر است که دولت ممکن است اما محققان تقریبا محاسبه شده است که 74,000 Minnesotans فوت کرده اند اگر هیچ جامعه کاهش اقدامات انجام شده از جمله محدودیت در اندازه جمعیت و بسته شدن مدارس و رستوران ها و کافه ها.

مینه سوتا را COVID-19 تجمعی مورد تعداد غرفه رسما در 287 با یکی دیگر از 25 مورد تأیید چهارشنبه اعلام کرد. این ویروس در حال حاضر شناسایی شده در 33 شهرستان با Goodhue و وینونا شهرستانهای خود را از دیدن اولین موارد اما بسیاری از استان ها می تواند مواردی است که تایید نشده است.

یازده بیشتر COVID-19 بیماران بستری شده اند از سهشنبه آوردن شماره در حال حاضر دریافت مراقبت های بیمارستان به 26.

کمی بیش از 40 درصد از تمام موارد شناخته شده اند بهبود معنی که 122 نفر دیگر نیازی به جدا شده است.

Walz گفت: مدل سازی داده ها به کمک اطلاع رسانی تصمیم خود را در مورد ماندن در خانه که شروع می شود در 11:59 p. m. روز شنبه و برای دو هفته.

حدود 80 درصد از افرادی که بیمار خواهد شد که علائم خفیف و نمی خواهد نیاز به مقدار زیادی از مراقبت های پزشکی به خصوص از آنجا که هیچ درمان برای ویروس. اما مانده نیاز بیمارستان-مراقبت های سطح و در نتیجه در حدود 60,000 بستری باقی می ماند, با توجه به برآورد.

به عنوان آن می ایستد و بیمارستان در حال حاضر با چالش رو به رو با شخصی دنده محافظ نیروی انسانی و تخت های مراقبت ويژه.

“ما همچنان نگران” دکتر گفت: Rahul Koranne مینه سوتا انجمن بیمارستان های اجرایی. “ما ممکن است زمان بیشتری برای کار بر روی این جنبه های خاص در حال حاضر.”

حتی اگر این موجود و جدید کاهش تلاش های طراحی شده برای کمک به کاهش تقاضا برای تخت های مراقبت ويژه مدل پیش بینی کرد که ICU ظرفیت را پر کنید تا سه هفته قبل از عفونت های اوج.

“مدل ما فقط شنیده ام در مورد ما به طور کامل درک آنچه که به معنی” Koranne گفت. “در حال حاضر تمرکز ما بر سر ادامه به آماده سازی.”

برای ایجاد بیمارستان بیش از ظرفیت دولت و برنامه ریزان به دنبال امکان راه اندازی موقت, تخت, فضا, در, دیگر غیر, بیمارستان, مکان از جمله استادیوم ها و هتل ها و بسته خانه های پرستاری و دبیرستان ورزشگاه. که فضای رایگان در بیمارستان ها برای کسانی که نیاز به مراقبت های ویژه خواهد بود که در حدود 5% از افراد آلوده.

اما حتی ایجاد بیشتر تخت بیمارستان نیاز به گرفتن تجهیزات و مراقبت های بهداشتی کارگران را به آنها کاربردی است.

Walz گفت: دولت تبدیل شده به بخش خصوصی برای کمک به.

“ما در حال در آوردن کارشناسان که در مورد زنجیره تامین از بخش خصوصی” او گفت:. این امر به ویژه مهم است زیرا متحده و دولت فدرال در حال رقابت برای مقدار محدود از منابع موجود و همچنین به عنوان مواد جدید به عنوان آنها می آیند کردن خط مونتاژ.

مینه سوتا شده و مبارزه با این مواد شیمیایی و دیگر مواد مورد نیاز برای انجام COVID-19 انجام شد. و به عنوان که مشکل حل شد یکی دیگر از کمبود ظهور کرده است ،

“فقدان واقعا قوی ملی تست رویکرد در اوایل این بیماری همه گیر بود واقعا یک فرصت از دست رفته” گفت: دولت کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم.

او گفت: تست ظرفیت دولت در آزمایشگاه و در خصوصی labs “است که در شکل بسیار بهتری در حال حاضر.”

اما سواب پنبه استفاده می شود که برای جمع آوری بینی یا گلو نمونه در تامین کوتاه مدت هستند.

به عنوان یک نتیجه اولویت هنوز هم می شود با توجه به کسانی که در حال حاضر در بیمارستان به کارکنان مراقبت های بهداشتی و مراقبت طولانی مدت تسهیلات ساکنان.

دولت آزمایشگاه پردازش مورد 6,300 نمونه تا کنون و دیگر آزمایشگاه باید اجرای حدود 5000 آزمایش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de