COVID-19 موارد در یخ الوی بازداشتگاه در حال رشد

تعداد بازداشت شدگان در مهاجرت و گمرک الی تسهیلات که آزمایش مثبت برای COVID-19 افزایش یافته است به 56 عنوان از شنبه.

که به معنی لا پالما Correctional Facility در حال حاضر چهارم-بیشترین تعداد coronavirus موارد در یخ سیستم پشت سن دیگو تسهیلات با 147 موارد Anson تگزاس تسهیلات با 72 مورد و یک Monroe, La., تسهیلات با 64 موارد است.”

یکی دیگر از 10 COVID-19 موارد تایید شده اند در یخ را در فلورانس بازداشتگاه.

در سراسر کشور, یخ, به گزارش 881 مورد تأیید میان 1,736 بازداشت شدگان که آزمایش شده اند. به عنوان از آوریل 25, ICE بازداشت شدگان جمعیت بود 29,675 هر ICE سایت.

یخ همچنین گزارش شده 42 تایید COVID-19 موارد در میان کارکنان خود که کار در مراکز بازداشت, از جمله یکی در الوی بازداشتگاه و دیگری در فلورانس.

Yasmeen پیتز-اوکیف, ICE سخنگوی کاهش یافته است به شرح COVID-19 اعداد فراتر از آنچه یخ منتشر کرده است در وب سایت خود را.

یخ در گزارش اول خود را با عفونت در میان الوی بازداشت شدگان در آریزونا آوریل 1. پس از coronavirus گسترش یافته است با وجود یخ را در اجرای مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری دستورالعمل.

برخی از CDC دستورالعمل های اجتماعی مانند فاصله نیست عملی برای یخ برای انجام به دلیل محدودیت فضا. به جای اجتماعی فاصله یخ “گروه” بازداشت شدگان در گروه.

طرفداران برای بازداشت شدگان از جمله آیتالله سیستانی را با انتقاد از آژانس در پاسخ به این ویروس با استناد به ادعاهای از بازداشت شدگان است که آنها عدم دسترسی به منابع مانند صابون و ماسک.

یخ است ارزیابی خود از بازداشت شدگان جمعیت برای افرادی که ممکن است در معرض خطر بالا برای COVID-19 بیماری های مربوط به تعیین اینکه آیا این افراد را می توان منتشر شد. به تاریخ یخ منتشر کرده است بیش از 900 نفر از طریق این فرایند است.

هنوز هم منتقدان مانند وکیل مهاجرت لورا Belous با Florance مهاجر و پناهنده حقوق پروژه می گویند یخ در حال حرکت نیست به اندازه کافی سریع.

“مهاجرت بازداشت یک ماده مدنی نیست, جنایی” Belous گفت. “بنابراین این مردم هستند که برگزار شد در یک زمینه که در آن آنها لازم نیست که همان حمایت است که در دسترس هستند در سیستم عدالت کیفری. هیچ مدافع و آنها لازم نیست که دسترسی به سریع محاکمه. این بیماری به سرعت در حال گسترش است و این زندانیان آسیب پذیر هستند.”

ترین دادگاه مهاجرت در حال تعطیل Belous گفت. به عنوان یک نتیجه بسیاری از افراد غیر واجد شرایط برای پیوند در بازداشتگاه.

“دولت بسیاری از راه های دیگر برای اطمینان از مردم نشان می دهد تا برای دادگاه تاریخ است. آنها می توانند با استفاده از مچ پا دستبند است که بسیار موثر است. بازداشت خطرناک ترین گزینه آنها” Belous گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de