COVID-19 آنتی بادی آزمایش: با احتیاط به علاوه چیزهای دیگر شما نیاز به دانستن

هر کسی که بدانم که آیا که در فوریه سرد و سرفه ممکن است COVID-19 تنها نیست.

کنجکاوی در مورد چگونه بسیاری از ما در حال حاضر COVID-19 سوخت بهره در تست آنتی بادی. این قابل درک است: یک تست است که در تئوری به کسی بگویید که آیا یا نه آنها در حال توسعه ایمنی به COVID-19 بسیاری از درخواست تجدید نظر.

در حقیقت بسیاری از ناشناخته باقی می ماند در مورد تست آنتی بادی.

ناشناخته هستند و مهم برای درک کارشناسان می گویند به دلیل تست آنتی بادی تولید شده تا بسیاری از وزوز.

وزوز در بخشی از “بد بازیگران” ادعا به انجام تست آنتی بادی. در این هفته سازمان غذا و دارو در پاسخ محکم کردن سیاست های خود در این تست.

از روز شنبه حدود 12,000 آنتی بادی آزمون های تکمیل شده در آریزونا با توجه به آریزونا وزارت بهداشت خدمات است که آغاز شده است به گزارش بادي تست آمار در آن COVID-19 داشبورد.

تا کنون بسیاری از مردم در حال آزمایش مثبت آنتی بادی است که می تواند مشورت ایمنی به COVID-19 — فقط 3.6 درصد آخرین وضعیت داده ها را نشان می دهد.

تعداد آنتی بادی آزمایش است که انتظار می رود به افزایش قابل توجهی در آریزونا بیش از چند هفته آینده به دلیل در دسترس بودن آزمون در حال افزایش است.

تمپه مبتنی بر Sonora تلاش راه اندازی آزمایشگاه تست آنتی بادی مارس 24 و همانطور که از این هفته ارائه شده است آنتی بادی آزمایش COVID-19 بدون دکتر سفارش.

دانشگاه آریزونا آغاز شده است ابتکار با 3.5 میلیون دلار در کمک های مالی دولت برای انجام تست آنتی بادی در 250,000 مراقبت های بهداشتی کارگران و کارگران خط مقدم در سراسر آریزونا.

در اینجا هفت نکته مهم درباره آنتی بادی آزمایش که Arizonans نیاز به دانستن است.

همه آنتی بادی آزمایش به طور یکسان

برخی از COVID-19 تست آنتی بادی در بازار نیاز به یک قرعه کشی خون دیگران انگشت خراش و آزمون های مختلف را اندازه گیری نمی کنند همان آنتی بادی است.

آزمایش های جدید در حال هدف قرار دادن بازار در یک سرعت سریع و همه تایید شده توسط FDA.

آزمون Sonora تلاش است با استفاده از مجاز شده است توسط FDA تحت شرایط اضطراری با استفاده از مجوز برای استفاده مجاز آزمایشگاه که شامل Sonora تلاش شرکت کردند.

UA می گوید آن است که در مواقع اضطراری با استفاده از مجوز درخواست با FDA برای آن آزمون است و مجاز به شروع آزمایش در حال حاضر.

“ما پیش بینی رسمی تایید FDA در هفته های آینده,” UA را COVID-19 بادي تست سایت می گوید.

زبان ممکن است 5 بر امروز ان بی سی نشان می دهد UA رئیس جمهور دکتر رابرت آنتونی رابینز به نام در این آزمون استفاده می شود توسط خود دانشگاه “دقیق ترین تست آنتی بادی در کشور است. … ما می دانیم که آن را بسیار دقیق است.”

UA علوم سلامت آزمون است که آنچه به نام “مجموع آزمایش پادتن.” این اقتباس از تن. بیمارستان سینا از نیویورک تست و توسعه یافته در آزمایشگاه از UA دانشمندان Deepta باتاچاریا و دکتر Janko Nikolich-Zugich.

جدا از این کلاس های آنتی بادی به آزمون های مختلف است کمی بالینی ارزش UA سخنگوی علامت خط نوشته در یک ایمیل به Arizona Republic. “وجود کلاس های متعدد از آنتی بادی (IgG, IgM, IgA) همه از آن می تواند محافظت کند. کمیت مجموع آنتی بادی است که بهترین راه برای برآورد سطح حفاظت است.”

معمولا طول می کشد تا حداقل 10 روز پس از علامت شروع برای پاسخ آنتی بادی برای رسیدن به سطح است که قابل تشخیص در یک آزمون UA مقامات می گویند.

Sonora تلاش آزمایشگاه با استفاده از یک آنتی بادی آزمون طراحی و توسعه توسط EuroImmun و آن را اندازه گیری ایمونوگلوبولین G (IgG) گفت: Brian Mochon علمی پزشکی, مدیر برای Sonora تلاش های عفونی بیماری را بدست آورد.

اندازه گیری IgG است و بیشتر نشان دهنده گفتن مردم شده اند در معرض قطعی و که آنها ممکن است محافظ ایمنی Mochon گفت.

“در اوایل وجود دارد بسیاری از این سریع آنتی بادی آزمون است که به نظر من نه به عنوان به خوبی مورد مطالعه قرار گرفت. این مثبت کاذب نرخ بسیار بالاتر و این چیزی است که ما شاهد بسیاری در رسانه ها” Mochon گفت.

“این تست کامل آزمون در این نقطه است ؟ هیچ. اما من فکر می کنم آن را به عنوان خوب به عنوان ما در حال رفتن به در این لحظه.”

آنتی بادی آزمایش نمی تواند تشخیص

آنتی بادی آزمایش اغلب به عنوان سرولوژی آزمون. آنها تست برای آنتی بادی که پروتئین است که کمک به مبارزه با عفونت و می تواند نشان دهد که آیا کسی که به احتمال زیاد قبلا آلوده با COVID-19.

این COVID-19 تست های تشخیصی در حال تکمیل نازوفارنکس سواب و اغلب به عنوان polymerise واکنش زنجیره ای یا تست PCR. تست PCR به نظر می رسد برای عفونت با کروناویروس جدید یا SARS-CoV-2 ویروس فشار است که باعث COVID-19 بیماری است.

تست PCR کسی می تواند تشخیص است که آنها در حال مثبت یا منفی برای COVID-19 عفونت است. این سرولوژی یا تست آنتی بادی می توانید به کسی بگویید که آیا آنها را توسعه داده اند آنتی بادی علیه COVID-19.

نتایج تست آنتی بادی مثبت و منفی و یا نامشخص.

یک نتیجه مثبت ممکن است نشان می دهد یک پاسخ ایمنی به COVID-19 عفونت, اما رابطهی مثبت آنتی بادی و ایمنی به COVID-19 نشده است بصورتی پایدار و محکم تاسیس UA سخنگوی علامت خط نوشته در یک ایمیل.

“منفی یا نامشخص نتایج حکومت نه از SARS-CoV-2 قرار گرفتن در معرض” خط نوشت.

اکثر مردم در حال آزمایش منفی و شما می تواند مثبت کاذب

یکی از مشکلات با این آزمون این است که آنها می تواند یک نتیجه مثبت از تشخیص یکی از اشکال رایج از کروناویروس که باعث سرماخوردگی و جدید کروناویروس که باعث COVID-19.

مثبت کاذب نرخ متفاوت برای آزمون است که در بازار هستند.

این Sonora تلاش آزمایش پادتن است 98.5% ويژگی معنی برای هر 200 نفر سه را دریافت کنید مثبت کاذب Mochon گفت.

که ممکن است صدا مانند بسیاری اما این مهم آمار در نظر بگیرید هنگامی که با استفاده از نتایج آزمون به تصمیم می گیرید که آیا به بازگشت به مدرسه یا محل کار.

Mochon از Sonora تلاش به ذکر است که اکثریت قریب به اتفاق مردم در حال آزمایش منفی است.

و بسیاری از افرادی که هرگز آزمایش به احتمال زیاد کنجکاو هستند در مورد این که آیا یک بیماری آنها به تازگی شده است می تواند COVID-19. حالا که دکتر سفارش نیست نیاز Mochon انتظار برای دیدن بیشتر از آن دسته از افرادی که به دنبال یک آنتی بادی آزمون.

“به احتمال زیاد آن را فقط به آنفلوانزا است. من می توانم صرف پنج دقیقه فقط لیست تمام ویروس های تنفسی است که در خارج وجود دارد,” او گفت:. “وجود دارد مقدار زیادی از ویروس ها است که ما را به عنوان رایج سرماخوردگی و یا عمیق تر عفونت های تنفسی. … از یک دانشمند دیدگاه من علاقه مند به دیدن شيوع مثبت.”

معلوم نیست چه مقدار حفاظت آنتی بادی ارائه بنابراین شما هرگز نمی توانید فرض کنیم که شما ایمنی بدن

کارشناسان هنوز نمی دانند که مقدار آنتی بادی است که مورد نیاز هستند را به طور کامل جلوگیری از عفونت های بعدی اما انتظار می رود ممکن است وجود دارد برخی از سطح از حفاظت.

کسی که با یک نتیجه مثبت هرگز نباید فرض کنیم آنها مصون هستند Mochon گفت.

“ما نمی باید اطلاعات کافی به می گویند که قطعی در این زمان,” او گفت:. “این نتایج نباید تغییر اجتماعی ما فاصله رفتار است.”

هیچ کس نمی داند چه مدت هر مصونیت به COVID-19 ممکن است آخرین

“یکی از نشانه های انسان پاسخ به هر گونه عامل بیماری زا است که به توسعه آنتی بادی های خاص که پاتوژن,” گفت: دکتر دیوید Engelthaler مدیر شرکت پاتوژن و میکروبیوم بخش ابتدایی موسسه تحقیقات ژنومیک در آریزونا.

“ما به توسعه انواع مختلف آنتی بادی است. ما توسعه برخی که این کار واقعا سریع و کمک می کند که با حالت اولیه از عفونت کمک می کند و برای روشن کردن پاتوژن. سپس نیز وجود دارد نوع دیگری از آنتی بادی است که معمولا برای تولید یک بیت بعد و کسانی که آنتی بادی به طور معمول مدت زمان طولانی گذشته و ارائه آنچه ما تمام شده است صحبت کردن در مورد است که ایمنی.”

اما دانشمندان هنوز نمی دانم زیادی در مورد جدید کروناویروس و پاسخ ایمنی Engelthaler گفت.

“ما در حال یادگیری روزمره,” او گفت:. “وجود دارد مقدار زیادی از آنتی بادی آزمایش اتفاق می افتد در حال حاضر. ما همین حالا واقعا درک آنچه در آن به معنی برای حفاظت و اینکه آیا یا نه مردم از سالم بودن reinfected نشده است.”

اکثر مطالعات نشان می دهد که افرادی که از بهبود COVID-19 عفونت دارای آنتی بادی علیه ویروس.

هنوز, مارس 24 علمی مختصری از سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که افرادی که از بهبود COVID-19 و آنتی بادی های محافظت از دوم عفونت است.”

شما ممکن است نیاز به دریافت آنتی بادی آزمایش قبل از عمل جراحی

Mochon از Sonora تلاش گفت: بسیاری از مردم گرفتن سرولوژی تستهای مراقبت های بهداشتی کارگران و افرادی که جا به “ضروری کارگر” دسته و همچنین افرادی که فکر می کنم آنها در معرض شده است و افرادی که فکر می کنم آنها تا به حال COVID-19 اما هرگز مورد آزمایش قرار.

Sonora تلاش است شاهد افزایش تعداد بیمارانی که آنتی بادی آزمایش شد و به دستور پزشک خود قبل از عمل جراحی انتخابی همراه با COVID-19 تست.

بسیاری از بیمارستان سیستم ها و ارائه دهندگان خدمات سلامت در آریزونا در حال حاضر نیاز به یک COVID-19 تشخیصی (PCR) تست قبل از عمل جراحی انتخابی. Mochon گفت: بسیاری از ارائه دهندگان خدمات سلامت در حال درخواست برای هر دو روش PCR و سرولوژی آزمون برای آن دسته از بیماران است.

حتی با ناشناختهها وجود دارد صعودی به تست آنتی بادی

تست آنتی بادی کمک می کند تا با آنچه که مورد نیاز بسیاری در طول COVID-19 pandemic — پژوهشی از جمله جمعیت داده است.

این تست می تواند مهم برای تعیین دسترس همه گیر و برای توسعه درمان برای COVID-19 بیماران و همچنین توسعه واکسن برای محافظت در برابر عفونت است.

تست احتمالا می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به تعیین این که چه کسی می تواند اهدا آنچه شناخته شده به عنوان “نقاهت” پلاسما از کسانی که بهبود یافته اند از COVID-19 به عنوان یک درمان برای افرادی که به طور جدی بیمار مبتلا به این بیماری است. این تست قادر به تعیین چگونه موثر کسی ممکن است به عنوان یک اهدا کننده.

FDA توصیه به ارائه دهندگان خدمات سلامت است که در ادامه با استفاده از آنتی بادی آزمون, به عنوان مناسب, اما آگاه باشید از محدودیت های خود را.

“من فکر می کنم آن است که یک گام در مسیر درست است. من فکر می کنم این مهم است که از منظر اقتصادی به احساس می کنم مثل ما در حال حرکت در مسیر درست است و آن را به احتمال زیاد است که این آنتی بادی است که ما در حال آزمایش هستند در ارتباط با ایمنی” Mochon گفت.

رسیدن به مراقبت های بهداشتی با خبرنگار استفانی Innes در [email protected] یا در 602-444-8369. او در توییتر دنبال کنید @stephanieinnes

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im