دادگاه: خانه حق مولر پروب هیئت منصفه شهادت

واشنگتن — وزارت دادگستری باید به کنگره راز هیئت منصفه شهادت از مشاور ویژه رابرت مولر روسیه تحقیقات یک دادگاه تجدید نظر فدرال حکومت شنبه به خانه یک پیروزی قابل توجهی در جدایی-از-قدرت برخورد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

سه قاضی پنل گفت: در یک 2-1 نظر است که کمیته قضایی مجلس نیاز برای مواد در آن تحقیقات از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هرحال وزارت دادگستری منافع در حفظ راز شهادت. نظر اجازه دسترسی به اطلاعات است که دموکرات ها به دنبال پس از نتیجه گیری از مولر را بررسی دادن به قانونگذاران قبلا نامعلومی جزئیات از دو سال روسیه شد.

نوشتن برای اکثریت قاضی جودیت راجرز گفت که به دلیل مولر “را متوقف کوتاه” برای رسیدن به نتیجه گیری در مورد تهمت را انجام برای جلوگیری از پله در خانه استیضاح قدرت این کمیته تا به حال ثابت شده است که آن نه می تواند یک تصمیم نهایی در مورد تهمت رفتار بدون دسترسی به اساسی هیئت منصفه مواد.

“این کمیته درخواست برای هیئت منصفه مواد در Mueller گزارش به طور مستقیم مرتبط به آن نیاز به ارزیابی نتیجه گیری رسیده و نرسیده توسط مشاور ویژه” نوشت راجرز کلینتون منصوب.

قاضی توماس گریفیث صادر جداگانه concurring نظر. قاضی ایتالیایی رائو یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب عقیده داشت نشان می دهد که نیاز به شهادت می تواند مشکلاتی روبرو شده اند پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه در مجلس سنا استیضاح دادگاه در ماه گذشته.

“پس از همه این کمیته به دنبال این مواد اولیه به استیضاح اقدام سنا و مجلس استیضاح آزمایشی منعقد کرده است. چرا این بحث نیست مسئله?” رائو نوشت.

معلوم نیست زمانی که این مواد در واقع ممکن است تبدیل بیش از. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند از کامل دادگاه تجدید نظر به rehear این مورد می تواند درخواست تجدید نظر به دیوان عالی کشور.

حکم نرم ضربه از دست دادن خانه تحمل دو هفته پیش هنگامی که قضات در همان دادگاه گفت که آنها نمی خواهد نیروی سابق کاخ سفید مشاور همین McGahn به شهادت قبل از کنگره است. تقسیم تصمیمات ترک نه دولت و نه کنگره با روشن دست بالا در حال انجام اینتر-شعبه اختلاف است.

حاکم اصلی پیروزی دموکرات ها که مبارزه کرده اند وزارت دادگستری برای نزدیک به یک سال اما این معلوم نیست که چه خواهد شد در واقع با این مواد. وکلای دموکرات ها گفته اند که هیئت منصفه مواد به طور بالقوه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مقالات اضافی از استیضاح هر چند سنا استیضاح محاکمه بیش از رئيس جمهور در تعامل با اوکراین به پایان رسید هفته پیش در تبرئه.

این مورد یکی از چندین اختلافات بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره است که دادگاه باید دست و پنجه نرم در ماه های اخیر.

دو طرف بوده است به طور مشابه در تقابل در این سوال که آیا McGahn می تواند مجبور به اداي شهادت در مورد تهمت رفتار در روسیه بررسی است. دادگاه تجدید نظر حکم اخیر 2-1 تصمیم گیری است که قضات تا به حال هیچ نقشی در آن اختلاف و اخراج مورد.

مولر صادر 448 صفحه گزارش ماه آوریل گذشته که دقیق متعدد تعاملات بین 2016 تهمت کمپین و روسیه است که به بررسی چندین قسمت مربوط به رئیس جمهور به صورت بالقوه انسداد عدالت است. مولر گفت: او تیم را پیدا کردن شواهد و مدارک کافی برای ایجاد یک توطئه جنایی بین کمپین و کرملین به نکته انتخابات هر چند تیز اشاره کرد که می تواند او را تبرئه رئیس جمهور برای انسداد است.

بخشهایی از این گزارش شد نا گهان از جمله هیئت منصفه شهادت و مواد که مولر گفت: آسیب می تواند در حال انجام تحقیقات و یا تجاوز بر حریم خصوصی اشخاص ثالث.

هیئت منصفه شهادت است که به طور معمول درمان به عنوان راز در بخشی به حفاظت از حریم خصوصی افرادی که متهم هستند و یا در نظر گرفته شده محیطی برای تحقیقات جنایی. اما چند استثنا اجازه می دهد مواد به بیش از تبدیل از جمله آن است که اگر در ارتباط با یک پرونده قضایی اقدام.

خانه استدلال کرد که استیضاح درخواست ملاقات کرد که تعریف و در آن به دنبال نسخه از شهادت اشاره شده در Mueller گزارش. رئیس ایالات متحده در منطقه قاضی بریل هاول طرفه با خانه در ماه اکتبر گذشته در سفارش است که این مواد تبدیل شود بیش از.

وزارت دادگستری درخواست کرد که تصمیم با وکلا استدلال می کند که مواد به دنبال خانه به حال هیچ ارتباطی به استیضاح پرس و جو و این خانه در حال حاضر اطلاعات کافی در مورد بررسی است.

چندین شاهد به نظر می رسد قبل از مولر را هیئت منصفه از جمله سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی رئیس پل Manafort.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im