یک تفهیم اتهام برای یک کشیش سابق متهم به سوء استفاده جنسی کودکان در سال های 2003 و 2007 عقب رانده شد پس از ادعای یک “مورتال بیماری است.”

John “Jack” دالاس Spaulding, 74, چهره شش فقره سوء رفتار جنسی با یک جزئی و یک تعداد از تعرض یک کودک. دو پسر زیر سن 15 ،

یک قاضی پذیرفته و حرکت در روز جمعه به ادامه Spaulding را پس از تفهیم اتهام این کشیش سابق وکیل اظهار داشت: مشتری خود را به مسائل مربوط به سلامت.

از تفهیم اتهام در حال حاضر برای 6 مارس. قاضی اجازه خواهد داد که Spaulding به استفاده از تعاملی سیستم صوتی و تصویری به منظور در فرد ظاهر می شود.

Spaulding شد یک کشیش در سنت گابریل و در خیابان تیموتی زمانی که اتهام اعمال صورت گرفت, با توجه به بیانیه ای از Maricopa County دفتر دادستان.

راشل Mitchell, معاون رئیس گروه جنایی در Maricopa شهرستان دفتر دادستان است و پیگرد قانونی در این مورد. میچل شناخته شده است به عنوان یک سرب پرسشنامه در آمریکا قضائیه کمیته دادرسی به دیوان عالی کشور نامزد برت Kavanaugh و کریستین Blasey فورد که متهم Kavanaugh از تجاوز جنسی.

میچل شد مسئول دفتر در حالی که هیئت ناظران نگاه به صورت موقت شهرستان دادستان پس از لایحه مونتگمری منصوب شد آریزونا دیوان عالی کشور است.

Spaulding, وکیل, Gregory Meell گفت: Arizona Republic او نمی خواهد هر گونه اظهارات در مورد پرونده در این زمان.

ادعای بیماری های جدی

Spaulding حذف شد از وزارت از کاتولیک اسقف نشین ققنوس در سال 2011. در حالی که خدمت در اسقف نشین او همچنین اختصاص داده بود به بانوی یاری رسان ما در گلندیل مسیح پادشاه در مسا, Santa Teresita در ال میراژ, St. Louis پادشاه در گلندیل سنت رافائل در گلندیل سنت هلن در گلندیل, St. Maria Goretti در اسکاتسدیل آریزونا و سنت توماس رسول سیمرغ است.

حداقل چهار اتهامات آورده بودند در برابر Spaulding در سال 2011. اتهامات تاریخ به حوادث در 1970s و 1980s.

با توجه به حرکت waiving Spaulding ظاهر در دادگاه وکیل وی ادعا می کند که کشیش سابق تشخیص داده شد با “فانی جدی وضعیت سلامت” چند روز قبل از “شروع از این موضوع است.”

وکیل مدافع وی اعلام کرد که Spaulding دریافت درمان است که تضعیف سیستم ایمنی بدن خود را و تحت تاثیر قابلیت های فیزیکی خود را. او ادعا کرد که یک دکتر به کارگردانی کشیش سابق به حضور در روز جمعه جلسه با توجه به “ویروس های تنفسی در حال حاضر در حال گردش در میان مردم است.”

“این شرایط رندر او بسیار در هفته ناپایدار در راه رفتن و شدت در معرض بیماری های عفونی,” Meell اظهار داشت: در سوابق.

با توجه به اسناد و مدارک Spaulding مجروح شد و دو بار پس از سقوط در داخل محل اقامت خود را.

پس از یک بحث طولانی با قاضی در نیمکت میچل به دادگاه گفت وزارت امور خارجه خواسته است Spaulding به:

  • به نوبه خود بیش از گذرنامه خود را.
  • پوشیدن نظارت الکترونیکی.
  • ارائه یک پزشک توجه, توضیح سلامت خود را.
  • کار با یکی از ایالت کارشناسان برای انجام انگشت نگاری و گرفتن عکس.

میچل تعقیب قانونی سوء استفاده روحانیت

برای سال Maricopa County دفتر دادستان است و پیگرد قانونی موارد در برابر کشیش سابق. در سال 2003 سابق شهرستان وکیل ریک Romley رهبری یک تحقیق که به رهبری به شش جنایی کیفرخواست کشیش و تعداد بی شماری از پرونده های حقوقی.

میچل شد و دادستان برای این موارد در برابر سابق کشیش یوسف Briceno Lawrence, Lovell, Paul LeBrun و کارل LeClaire و مشغول به کار در یک آزادی مشروط شنوایی برای کشیش سابق جان Giandelone.

“او مسئول بازجویی های متعدد شاهدان که به نظر می رسد قبل از هیئت منصفه خواندن هزاران صفحه از کشف اسناد و مدارک حضور در جلسات متعدد و جلسات دادگاه و حضور در بسیاری از قربانیان و شاهد مصاحبه های” سابق استاد راهنما اظهار داشت: در یک سال 2003 بررسی عملکرد.

“راشل کار کرده است و بسیاری از شب ها و تعطیلات آخر هفته و تعطیلات به پایان کار برای بررسی است.”

میچل تبدیل به یک متخصص در رسیدگی به پرونده های سوء استفاده روحانیت. او در یک پنل و شرکت-های ارائه شده در رابطه جنسی مجرم پروفایل و ارزیابی ریسک در سال 2003 کنفرانس ملی روحانیت سوء استفاده.

او همچنین کمک ققنوس اسقف نشین با برگزاری کارگاه های آموزشی در انجام چک های پس زمینه از کارکنان و داوطلبان با حضور در جلسات برای کمک به توسعه یک سوء رفتار جنسی سیاست بود در کمیته برنامه ریزی برای برگزاری یک نشست در سوء استفاده جنسی و co-تدریس دو جلسه در دولت اجباری گزارش قانون است.

افکار در مورد آریزونا سیستم قانونی است ؟ رسیدن به عدالت کیفری خبرنگار لورن قلعه در Lauren.Castle@gannett.com. او در توییتر دنبال کنید: @Lauren_Castle.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im