زن و شوهر متهم به پنهان کردن بدن یک کودک را در منزل ققنوس اعتراف گناه نیست

یک زن و شوهر به اتهام کودک آزاری و پنهان اسکلتی باقی مانده از خود را به تصویب رسید در خود غرب ققنوس خانه وارد نمی-گناه درخواست در روز پنج شنبه.

رافائل 56 و Maribel Loera, 50, وارد درخواست خود را در طول یک تنظیم در Maricopa County Superior Court.

زن و شوهر به اتهام کودک آزاری و کتمان یک بدن مرده با توجه به کیفرخواست. رافائل Loera چهره هزینه های اضافی از آتش سوزی.

ققنوس پلیس این زن و شوهر پس از آتش نشانان متوجه انسان باقی می ماند پنهان در داخل تیغه آنها پس از خاموش آتش سوزی در Jan. 28 در خانه خود در نزدیکی 59 خیابان و Camelback جاده ها است.

در طول یک پلیس مصاحبه رافائل محققان گفت که این استخوان ها متعلق به یک دختر 11 ساله دختر این زن و شوهر تا به حال به تصویب رسید. رافائل گفت: دختر بیمار شد و در جولای 2017 و که او منتظر روز قبل از اقدام او را به بیمارستان کودکان ققنوس اسناد می گویند.

ترس آنها از دست دادن حضانت خود را دیگر به تصویب رسید فرزندان این زن و شوهر تصمیم به قرار دادن بدن کودک را در یک ورق و پنهان کردن آن را در اتاق زیر شیروانی که در آن باقی مانده آن را به مدت دو سال رافائل گفت: پلیس با توجه به اسناد دادگاه.

محققان برای اولین بار در مورد پتانسیل سوء استفاده از کودکان هنگامی که یک های مختلف 11-ساله به نام پلیس در Jan. 20 و پلیس گفت که او تا به حال شده است سمت چپ به تنهایی در خانه برای دو روز و گرسنه بود.

پاسخ افسران یافت خانه تا به حال مدفوع انسانی در طبقه سراسر خانه با توجه به اسناد دادگاه. آریزونا اداره ایمنی کودک برداشته شود دختر که روز است.

یک DCS مسئول پرونده تماس رافائل در مقابل درب on Jan. 28 و او امضا اسناد دادن DCS موقت بازداشت یک 9 ساله و پسر 4 ساله دختر بچه, دادگاه سوابق نشان می دهد.

DCS یافت که 11 ساله و دختر 9 ساله اش متعدد خراش و زخم سوختگی و صدمات دیگر تمام بدن خود را – پسر صدمات شده بودند به عنوان “بیش از حد متعدد به تعداد” با توجه به اسناد دادگاه.

اسناد دادگاه می گویند رافائل آتش به خانه اش لحظات پس از کودکان برداشته شد انحراف مسیر بنزین از ماشین خود و ریختن آن بر روی زمین در نزدیکی شومینه قبل از تنظیم آن را شعله ور با هدف کشتن خود, اما یک همسایه گزارش آتش قبل از آن رشد بیش از حد بزرگ است.

زن و شوهر باقی می ماند در یک Maricopa County jail.

آخرین اخبار خبرنگار پری Vandell کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر