مایکل میلیگان خریداری یک خانه از یک جاده خاکی در شهرستان جزیره در نزدیکی شرق مسا 13 سال پیش.

62 ساله و بازنشسته در تابستان گذشته پس از نزدیک به چهار دهه با نمک رودخانه پروژه و با بهره گیری از روز آرام از رفع کامیون های قدیمی و گوش دادن به تلفن های موبایل از طبیعت از دوقلو Knolls دو همسایه بزرگ و تپه های پوشش داده شده در کویر اسکراب و گلهای این زمان از سال است.

که در ماه گذشته تغییر زمانی که میلیگان آموخته تپه کسانی خواهد بود قطعه قطعه دور و استخراج سنگ قبل از اینکه در نهایت در حال توسعه به مسکن.

او ترس از معدن که می تواند تا 12 سال را ترک محله در نزدیکی آپاچی دنباله و 202 حلقه پر سر و صدا و گرد و خاکی و برای همیشه لطفا برای تغییر.

میلیگان است ترس از چه آمده, دلتنگ, برای دوقلو Knolls و نا امید با عدم ورودی به دنبال Maricopa.

بر خلاف شهرستانها که نیاز به توسعه دهندگان به اطلاع همسایگان و برگزاری جلسات عمومی در مورد طرح های این شهرستان نیست برای یک پروژه مانند این. دولت قانون مانع این شهرستان از محدود کردن عملیات استخراج از معادن, زمینه, Moseley شهرستان گفت.

این بدان معناست که میلیگان پیدا کردن در مورد برنامه های در اواخر بازی اما او و گروهی از ساکنان در حال حاضر انجام آنچه آنها می توانند در اعتراض به آغاز قریب الوقوع معدن در مالکیت خصوصی است که پاک کردن محله خود را برجسته.

“ما در حال پرتاب همه چیز در آن ما می تواند به دلیل این نمی تواند اتفاق می افتد” میلیگان گفت. “این یک کابوس است.”

8-12 سال از مصالح معدن

صاحب ملک استخدام گیاهی شبیه شاهبلوط هندی-بر اساس شرکت به لایه یا سطح 300-plus-پا بالا, 25 هکتار دوقلو Knolls.

معدن و برداشتن سنگ به سطح تپه می تواند هشت تا 12 سال با توجه به وضعیت معدن بازرس دفتر نامه ای به برخی از ساکنان منطقه است.

سام aise van beets, معاون رئیس جمهور از چشم انداز سفارشی مواد گروه استخدام برای انجام مصالح معدن گفت: این متفاوت است از یک پروژه ساخت و ساز آن را فقط شامل بیشتر درجه بندی.

آن را واجد شرایط به عنوان “معدن” چون سنگ مواد فروخته خواهد شد و نه تنها دور انداخته, او گفت:.

“به محض این که شما به فروش مواد ملک که در نظر گرفته شده معدن” aise van beets گفت.

هنگامی که زمین مسطح, او گفت: آن را می توان مورد استفاده برای مسکن و توسعه تجاری است که هم راستا با زمین منطقه بندی.

صاحب ملک جان Oertle پاسخ نمی دهند به آریزونا جمهوری درخواست برای اظهار نظر در مورد برنامه های بلند مدت برای سایت.

خدمه را صاف بدون مو Knolls با بلدوزر گریدر یا بیل. آنها ممکن است نیاز به استفاده از متخصصین از جمله کسانی که مورد استفاده برای ساخت و ساز جاده aise van beets گفت: بسته به نوع سنگ. محصول نهایی خواهد بود و اندازه های مختلف از سنگ و خاک است که شرکت خود را به فروش عمده برای پروژه های توسعه و یا سایر فروشندگان است.

شرکت خود را در حال انجام دو چیز خوب در یک بار او گفت: کمک به صاحب ملک توسعه در زمین خود و ارائه محلی با سنگ مواد به آن نیاز دارد برای توسعه است.

“ما بسیار در مورد خوب بودن همسایگان” aise van beets گفت. “ما در حال رفتن بالا و فراتر از آن” گفت: با اشاره به شرکت ده ها صفحه از برنامه ریزی برای درجه بندی و زهکشی فرسایش و گرد و غبار و حیات وحش و ترافیک.

“ما به دنبال آن هستید در هر مرحله از قانون بیشتر است.”

جمهوری بررسی احیاء و بسته شدن طرح به دولت ارائه شده معدن بازرس. این Maricopa County کیفیت هوا بخش می تواند هر گونه پیدا کلی مجوز و یا گرد و غبار مجوز برای پروژه معنی آنها در انتظار بررسی و یا هنوز واصل به گفته سخنگوی باب Huhn. جمهوری همچنین درخواست اطلاعات در هر براده با Arizona Department کیفیت محیط زیست.

نگرانی برای محیط زیست و سلامت, سر و صدا

ساکنان نگران چه عملیات استخراج به این معنی است برای محیط زیست و سلامت خود اموال خود را به ارزش و کیفیت خود را از زندگی است.

بسیاری می گویند صلح آمیز دوقلو Knolls هستند چه جلب آنها به این منطقه است.

پیلار الله مهاجرانی که زندگی در این منطقه برای 16 سال است نگران زیستگاه های حیوانات و تنوع زیستی. تپه ها در خانه به, عقاب, جغد, شغالها و سنجاب و خرگوش, او گفت:.

این فیدر پرنده در حیاط خلوت خود جذب “همه نوع” با توجه به نزدیکی او به knolls.

“که زیستگاه خود را,” او گفت:. “این است که در طبیعت وجود دارد هیچ دلیلی برای آن حرکت می کند.”

Aise van beets گفت: شخص ثالث انجام داده است “کامل مطالعات در حیات وحش” و پروژه نمی خواهد جابجایی هر گونه به خصوص از آنجا که آنها تنها درجه دو بخش از محدوده بزرگتر. او قادر به بلافاصله جمهوری که با مطالعه.

“تنها چیزی که ما دریافتیم از هر گونه نگرانی بود که جمعیت قابل توجهی از مارهای زنگی,” او اضافه شده است.

الله مهاجرانی نیز نگران معدن را بیشتر گرد و غبار و ذرات در هوا.

“من سرطان بازمانده. سیستم ایمنی بدن من است که همیشه پایین بنابراین نیاز به نفس کشیدن که فکر ترسناک است,” او گفت:.

Aise van beets گفت: ساخت و ساز در نزدیکی پروژه در حال حاضر تولید بیشتر گرد و غبار از پروژه معدن خواهد شد. “وجود خواهد داشت نه هر گونه گرد و غبار قابل مشاهده است,” او گفت:, و اضافه کرد که این پروژه قصد دارد به “فراتر” کیفیت هوا بخش مورد نیاز است.

دیگران دلتنگ برای نقش knolls در زندگی خود را.

Roy دیویس به خاطر بازی در knolls به عنوان یک بچه و صعود به بالا هر سال به تماشای آتش بازی.

ران Gillespie گفت که او استفاده می شود به درایو تا با یک برد بلند آنتن رادیو برای گرفتن بسکتبال پخش از توسان ایستگاه های رادیویی.

صدها نفر از ساکنان برای دهه را “بازی در اطراف در knolls و picnicked در knolls و partied در knolls” ساکن کتی Dreifort گفت.

میلیگان بزرگترین نگرانی این است که سر و صدا.

“من زنده 150 پا از تپه, بنابراین من نمی خواهد که دیگر بعد از صلح تا زمانی که من هستم, 75,” او گفت:.

او تصور رژه از بولدوزر و کامیون و یک گروه کر از چکش و سنگ نفاق را خراب خود را آرام صبح در ایوان با قهوه و روزنامه.

“این است که من نهایی صفحه اصلی بازنشستگی و پس از آن این اتفاق می افتد,” او گفت:.

شهرستان قوانین اجازه کار برای شروع به عنوان اوایل به عنوان ساعت 5 اگر چه aise van beets گفت: ساعت خواهد بود تنظیم داده های مسکونی اطراف.

او پیش بینی شروع هر روز “یک مقدار قابل توجهی از زمان پس از طلوع” و پایان دادن به 4 p. m. او گفت: وجود خواهد داشت “نور ساخت و ساز سر و صدا” اما افزود که “بسیار آخرین چیزی که اتفاق می افتد خواهد شد قرار گرفتن در معرض به محله.”

Aise van beets گفت: این پروژه است اشتباه گرفته است.

“من فکر می کنم به عنوان به زودی به عنوان شما با قرار دادن کلمه معدن در چیزی است که آنها شروع به رفتن دیوانه,” او گفت:. “اما وجود دارد پروژه های بالا و پایین آپاچی در همه جا و همه این است.”

شهرستان را دست بسته?

تشدید مسائل برای ساکنان این است که دوقلو Knolls منطقه یک شهرستان جزیره معنی آن می افتد در خارج از شهر حوزه قضایی است.

این منطقه احاطه شده توسط مسا اما حک شده است به عنوان یکی از چندین unincorporated areas که باقی می ماند و بخشی از شهرستان.

شهرستان فرایند تصویب یک پروژه مانند این است که متفاوت از آنچه اتفاق می افتد در یک شهر است.

دولت قانون می گوید یک شهرستان نمی تواند جلوگیری یا تنظیم استفاده از زمین برای استخراج از معادن. Maricopa County تصویب معدن در نظر دارد به منظور می دانم که در آن اتفاق می افتد اما این شهرستان دارای هیچ قدرت Moseley گفت.

“ما هیچ نقشی در آن,” او گفت:.

Moseley گفت: مجموع استخراج معدن به طور معمول جوانه در unincorporated areas به جای شهرستانها دقیقا به این خاطر که دولت قانون می گوید: این شهرستان نمی تواند محدود کردن آن است.

شهرستان برنامه ریزان امضا کردن بر روی این پروژه با جلسات عمومی یا رزیدنت اطلاع رسانی است که به عنوان مورد نیاز است. شهرستانها اغلب نیاز به توسعه دهندگان به رفتن را از طریق مراحل اضافی از جمله اجباری شهروند توسعه برنامه های دقیق و جلسات عمومی برای ساکنان اطراف یک پروژه پیشنهاد شده است.

تنها ملاقات عمومی در اینجا بود که در دولت معدن بازرس در مارس 11. در این جلسه در مورد احیاء — چه اتفاقی می افتد به زمین پس از استخراج به پایان رسید — و نه در مورد استخراج از معادن خود را.

Dreifort بود و در میان حدود 50 ساکنان که در جلسه حضور داشتند که او را به عنوان “یک دسته کامل از هیچ چیز” با “لبخند” پاسخ به سوالات.

او دارای مدارک درخواست شده از جمله محیط زیست مطالعه و استخراج معدن در نظر دارد.

“ما یک شهرستان جزیره در اینجا پس از آن تقریبا رایگان برای همه” Dreifort گفت. “از آنجا که آن را یک فرد خصوصی و آن را county, او می تواند انجام آنچه او می خواهد به انجام است.”

تری اندرسون, 67, زندگی با دوقلو Knolls برای بسیاری از زندگی خود را. او گفت: شهرستان سلیمان لایق بیشتر نمایندگی.

“ما در حال درخواست برای بسیاری. ما در حال درخواست برای هیچ چیز واقعا. اما زمانی که ما می خواهم به شنیده می شود چرا که ما مالیات دهندگان” او گفت:.

چه می آید بعدی

برنامه ریزی برای این پروژه به خوبی در حال انجام است اما در چند هفته پس از یادگیری در مورد آن ساکنان شروع به سازماندهی خود کردند.

Dreifort باعث شده است که تلاش برای جمع آوری صدها نفر از ساکنان امضا در یک طومار مخالفت با معدن که او قصد دارد به ارسال به شهرستان سرپرستان و نمایندگان وزارت امور خارجه.

تا کنون او را در ارتباط با بیش از 200 ساکنان و میلیگان صحبت کردند یکی دیگر از 100. آنها می گویند که آنها ملاقات نکرده یک فرد مجرد است که پشتیبانی و یا ضد و نقیض در مورد پروژه معدن.

“من بهت هیچ کس نمی داند در مورد آن” میلیگان گفت. “تکان دهنده است چرا که این در حال رفتن به تحت تاثیر قرار هزاران نفر از مردم کیفیت زندگی است.”

او صرف چند صد دلار در آگهی ها بزرگ و 400 آگهی برای توزیع در محله.

الله مهاجرانی تماس گروه های زیست محیطی و وکلا به امید گرفتن pro bono کمک کند. و Dreifort نیز شده است به جستجو برای یک وکیل است که ممکن است کمک به توقف این پروژه تا ساکنان صدای شنیده می شود.

“این ما کوه است. این مردم کوه حتی اگر کسی دیگری صاحب آن” Gillespie گفت.

یک داستان در مورد مسا یا گیلبرت? رسیدن به خبرنگار در Alison.Steinbach@arizonarepublic.com یا در 602-444-4282. او در توییتر دنبال کنید @alisteinbach.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im