شهرستان وکیل: پلیس در توجیه کشتار در ریچفیلد از تهدید ماموران با چاقو

نیروی مرگبار توجیه بود در تیراندازی پلیس در ریچفیلد از تهدید ماموران با چاقو Hennepin شهرستان دفتر دادستان روز دوشنبه اعلام کرد.

برایان Quinones-Rosario, 30, از ریچفیلد بود به ضرب گلوله در سپتامبر. 7 نزدیک E. 77 سالگی و خیابان و خیابان های شیکاگو پس از پیشرو ادینا پلیس در یک خودرو چیس. چند مأمور از ادینا و ریچفیلد آتش گشودند لحظات پس از Quinones خارج شد این خودرو با چاقو مطرح شده است.

چند ریچفیلد و ادینا تیم ملی پلیس دوربین های اتومبیل و Quinones-روساریو شخصی Facebook تصویری زنده دستگیر شده این حادثه.

“پس از دقت و بررسی گسترده از شواهد Hennepin شهرستان دفتر وکیل نمی خواهد پرونده اتهامات جنایی علیه ریچفیلد یا ادینا افسران پلیس” آمد و اعلام از Mike Freeman ،

“دفتر ما دریافت ساعت از شواهد تصویری از ریچفیلد و ادینا تیم ملی پلیس دوربین های اتومبیل و از آقای Quinones شخصی Facebook Live ویدئو” فریمن در بیانیه ای گفت. “زمانی که آقای Quinones چپ ماشین خود را پس از پیشرو پلیس در تعقیب او تا به حال یک چاقو در دست خود را. پس از آن او را تهدید چندین ماموران با چاقو. آقای Quinones خودداری پلیس درخواست خود ایستاده است و حاضر به رها کردن چاقو.”

تحت قانون فریمن ادامه داد: این ماموران با استفاده از نیروی مرگبار بود “لازم متناسب و عینی مناسب است.”

بیانیه ای از ریچفیلد اداره پلیس اشاره کرد که “این حادثه عمیقا نهفته Quinones خانواده ماموران درگیر و جامعه ما است. [پلیس و مقامات شهر] را در درک این, شده است, به چالش کشیدن روند. این ریچفیلد اداره پلیس متعهد به همکاری با جامعه ما به عنوان ما شروع درمان از این رویداد غم انگیز.”

Quinones’, همسرم, اشلی, واکنش نشان داد و با عصبانیت به اعلام. در یک ناسزا رنگ و لعاب ارسال در Facebook که شامل فریمن 16-صفحه: گزارش گفت: “گزارش های خود را در تضاد با خود … شد ما به تماشای ویدیو های مشابه??? همچنین من وجود دارد!!! شما نمی توانید دروغ به من!!! ما شاهد این همه ترسو خوک!!! من شاهد!!!”

اشلی Quinones زیر شده شوهر او در طول پلیس پیگیری کردم و به بیرون از وسیله نقلیه خود را بلافاصله پس از تیراندازی بر اساس این گزارش که اشاره کرد که او معتقد بود خودکشی.

همراه فریمن تصمیم خود را توضیح بر اساس تصویری و دیگر شواهد موجود در Hennepin شهرستان کلانتر دفتر تحقیقات از آنچه رخ داده است در این زمان منجر به و از جمله تیراندازی:

Quinones بود و سرعت ساخت غیر قانونی تبدیل می شود و در حال اجرا یک نور قرمز هنگام ادینا افسر نیکلاس پدرسن خال خال خودرو حدود 10 p. m. در Normandale نمای ساختمان جاده و نزدیک به 77 سالگی در خیابان. پدرسن به دنبال Quinones بود که برگزاری یک تلفن همراه با خود ،

Quinones ادامه نقض قوانین ترافیک باعث افسر به نوبه خود در چراغ اضطراری و آژیر و سفارش Quinones به جلو. در این گزارش گفت که شواهد نشان می دهد Quinones “عمدا مرتکب نقض ترافیک به علت پلیس به دنبال و او را متوقف کند.”

پدرسن حال اعزام هشدار دیگر افسران که او “یک توقف” به عنوان پیگیری عبور به ریچفیلد.

Quinones به طور غیر منتظره خود رسید ترمز و پدرسن پارک شده در مقابل Quinones’ ماشین در یک خط از ترافیک در نزدیکی تقاطع E. 77 سالگی و خیابان و خیابان های شیکاگو.

پدرسن از تیم ملی خود را با تفنگ دستی کشیده شده است. Quinones “به سرعت جلو آمد و پشت سر او به شدت با اشاره چاقو خود را در جهت” این شهرستان دادستان حساب خود ادامه داد.

ریچفیلد افسر پلیس دیلن شولتز وارد و دیدم Quinones با چاقو خارج از ماشین خود پیاده روی به سمت پدرسن بود که بارها و بارها گفت: “رها کردن چاقو.” شولتز با استفاده از یک تیزر در Quinones اما موفق به زانو در آوردن او را.

Quinones سپس رفت و پس از Pedersen, باعث افسر به آتش سه عکس در Quinones.

Quinones تبدیل شده اشاره کرد و تیغه های خود در شولتز و زد در او جیغ “Kill me, kill me!”

ریچفیلد افسر Macabe Stariha اخراج پنج عکس به عنوان Quinones lunged نسبت به ریچفیلد افسر یوسف کارول که اخراج یک شات. Stariha اخراج سه اضافی عکس در Quinones.

ادینا افسر بنیامین Wenande که وارد, گذشته, پارک, پشت, سه ریچفیلد تیم ماشین و راه می رفت به سمت ميانه که در آن دیگر از افسران و Quinones ایستاده بودند. Wenande شنیده ماموران گفت: “رها کردن چاقو” بارها و بارها. Quinones نقل مکان کرد و نزدیک به Wenande با چاقو در دست خود و Wenande اخراج یک شات در Quinones.

پس از ضربه بودن چند بار Quinones به زمین سقوط کرد و کاهش چاقو. پزشکان وارد و تلفظ Quinones مرده در صحنه است.

کالبد شکافی در بر داشت Quinones به ضرب گلوله کشته شد هفت بار و مرگ او به عنوان یک نتیجه از صدمات آن.

فریمن توضیح مشخص نیست که ماموران تیراندازی زده Quinones. سخنگوی خود را چاک Laszewski گفت: “این مشخص نیست که افسران گلوله زده آقای Quinones.”

سم شناسی آزمون نشان داد Quinones تحت الکل یا مواد مخدر نفوذ در طول این رویداد.

پنج افسر پلیس درگیر ارائه داوطلبانه اظهارات به کلانتر, چند روز پس از تیراندازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>