ستاره های کشور به صندلی های خالی در جوایز ACM می نامند

سرگرم کننده های برتر موسیقی کانتری لگد کردن آکادمی جوایز موسیقی کانتری با medley از بازدید های خود را از سه محل موسیقی خالی در اطراف نشویل پس از نشان می دهد نقل مکان از لاس وگاس.

لوک برایان، اریک چرچ، لوک کامبز، توماس رت و کری آندروود که همگی برای سرگرم کننده سال رقابت می کردند، برای خالی کردن صندلی ها و بدون تشویق در خانه گراند اوله اوپری، سالن رایمن و کافه بلوبرد آواز خواندند. این نمایش از ماه آوریل به دلیل همه گیر COVID-19 به تاخیر افتاد و لحن پخش برنامه روز چهارشنبه از شبکه سی بی اس جدی تر خواهد بود که در سال های گذشته.

میزبان کیث اوربان به تمام تغییرات امسال برای این نمایش و به طور کلی برای کشور اشاره کرد و گفت سال ۲۰۲۰ یک «سال غیرقابل پیش بینی و ناراحت کننده» بوده است. اوربان پس از اشاره به آتش سوزی در ساحل غربی، طوفان در جنوب، گفت که این کشور در حال مبارزه با دو بیماری همه گیر است: COVID-19 و بی عدالتی اجتماعی.

او می گوید: «به مراتب جان های زیادی به هر دو از دست رفته است.» “اما نمونه های تعیین شده توسط کارگران ضروری، اولین پاسخ دهندگان ما، همراه با صداهایی که برای برابری در تمام اقشار زندگی گریه می کنند، در سراسر جهان و درست در اینجا در جامعه کشور ما پژواک یافته اند.”

این نمایش اجراهای تیلور سوئیفت، کری آندروود، کیث اوربان، لوک برایان، بلیک شلتون را با گوین استفانی و بسیاری دیگر به نمایش خواهد داشت، اما در حال تغییر نام به عنوان یک «شب قلب و بازدید» است که همچنین منعکس خواهد کرد که همه گیر در سال جاری به ویژه در صنعت موسیقی چقدر سخت ضربه زده است.

تریشا سالوود یک اجرای ادای احترام یادبود انجام خواهد داد که به احتمال زیاد شامل کنی راجرز، جو دیفی، چارلی دنیلز و جان پرین خواهد بود که همگی در سال ۲۰۲۰ جان خود را از دست دادند. اجرای خواننده کانتری میکی گایتون از “چه می خواهید به او بگویید؟” ناامنی غذایی را برجسته خواهد کرد. ACMs همچنین کمک های خیریه خود را به کارگران بیکار در صنعت موسیقی به نمایش خواهد گذاشت.

از نامزدهای پیشتاز می توان به دن + شای، دومینیون قدیمی و مارن موریس اشاره کرد و همه چشم ها به سرگرم کننده رده سال خواهد بود. آندروود که در سال های ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹ برنده این رده شد، پس از اینکه بسیاری احساس می کنند برای یک سرگرم کننده سال در دیگر نمایش جوایز بزرگ کانتری، جوایز CMA، در نوامبر گذشته به سر رسیده است، به نظر می رسد.

سوئیفت که اولین بازگشت خود را به مرحله ACM در هفت سال انجام می دهد، آخرین هنرمند زن بود که در سال ۲۰۱۱ سرگرم کننده ACM سال را به دست آورد.

کامبز که اولین سرگرم کننده خود را از نامزدی سال در سال جاری پس از برنده شدن هنرمند مرد جدید سال گذشته به دست آورد، می تواند ثابت کند که پس از جمع آوری اعداد جریان باور نکردنی با دو رکورد اول خود و ضربه زدن به صدر جدول رادیویی کانتری بیلبورد برای ۹ تک آهنگ متوالی ناراحت است.

دوره واجد شرایط بودن برای نمایش امسال سال تقویمی سال ۲۰۱۹ بود و رای گیری قبل از ضربه همه گیر به پایان رسید، بنابراین جوایزی که در اواخر سال به دست می آید ممکن است کمی قدیمی تر از آنچه در حال حاضر در موسیقی کانتری روند دارد به نظر برسد.

میراندا لمبرت، در حال حاضر اعطا شده ترین هنرمند در تاریخ ACM با بیش از 30 برنده، به نظر می رسد به گسترش پنج بار خود را برنده رگه در آلبوم رده سال با رکورد خود را “Wildcard.” اما موفقیت متقاطع آلبوم مارن موریس “GIRL” نیز به احتمال زیاد در سال جاری از رای دهندگان درخواست تجدید نظر می کند.

برندگان گرمی دن + شای این شانس را دارند که جایزه ACM را برای ستاره پاپ جاستین بیبر در آهنگ رده سال برای “۱۰٬۰۰۰ ساعت” به خانه بیاورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید