کشور برای حرکت سوپاپ ماشین و نقب زن چارلی Daniels درگذشت در سن 83

موسیقی کشور firebrand و نقب زن چارلی Daniels, که تا به حال ضربه زدن با “شیطان رفت به گرجستان درگذشت در سن 83.

بیانیه ای از روزنامه نگار گفت: Country Music Hall of Famer درگذشت دوشنبه در یک بیمارستان در هرمیتگ تنسی پس از پزشکان گفت که او تا به حال یک سکته مغزی.

او رنج می برد آنچه که شرح داده شد به عنوان یک سکته مغزی خفیف در ژانویه 2010 بود و ضربان ساز قلب کاشته شده در سال 2013 اما همچنان به انجام.

دانیلز, یک خواننده و گیتاریست و نقب زن آغاز شده به عنوان یک موسیقیدان جلسه حتی در باب دیلن را “نشویل افق” جلسات. ابتدا در اوایل دهه 1970 پنج قطعه, گروه تور بی وقفه گاهی اوقات انجام 250 یک سال نشان می دهد.

“من می توانید بپرسید که در آن مردم هستند و اگر آنها می گویند `پورشه’ من می توانم بگویم من بازی وجود دارد. اگر آنها می گویند: “باتون روژ” من می گویند من در بازی وجود دارد. وجود ندارد شهر ما بازی نمی در” Daniels گفت: در سال 1998 است.

دانیلز انجام شده در کاخ سفید در سوپر باول در سراسر اروپا و اغلب برای نیروهای نظامی در خاورمیانه است.

او بازی خود را در سال 1980 جان تراولتا در فیلم “کابوی شهری” بود و از نزدیک شناسایی با ظهور موسیقی کشور تولید شده توسط آن فیلم.

“من نگه داشته ام مردم اشتغال برای بیش از 20 سال است و هرگز از دست رفته حقوق و دستمزد” Daniels گفت: در سال 1998 است. همان سال او موفق به دریافت جایزه پیشگام از آکادمی موسیقی کشور است.

در 1990s Daniels نرم برخی از اشعار او از روز زودتر زمانی که او اغلب بود درگیر در اختلاف است.

در “شیطان رفت به گرجستان” یک سال 1979 آهنگ مورد جزئی دوئل بین شیطان و یک whippersnapper به نام جانی دانیلز در اصل به نام شیطان “از ماده” اما تغییر آن به “پسر یک تفنگ.”

او در سال 1980 آمار “موهای بلند پسر کشور” او استفاده می شود به خواندن در مورد “سنگسار در صبح” و “مست بعد از ظهر. دانیلز تغییر آن به “من در صبح است. من در بعد از ظهر.”

“من حدس می زنم من mellowed شده در سن” Daniels گفت: در سال 1998 است.

در غیر این صورت هر چند او به ندرت حمایت را از در خود چهره شعر.

خود را “مرد ساده” در سال 1990 پیشنهاد مجازات فروشندگان مواد مخدر و با استفاده از کودک معتادان به عنوان طعمه تمساح.

خود را “در آمریکا” در سال 1980 گفت: این دشمنان کشور به “راست بروید به جهنم.”

چنین سختی صحبت کردن با او را به دست آورده مهمان لکه های سیاسی “نادرست” G. گوردون Liddy رادیو نشان می دهد و در C-Span گرفتن نظرات بینندگان.

“شیطان رفت به گرجستان” بود No. 1 در کشور نمودار در سال 1979 و شماره 3 در جدول پاپ. آن رای دادند و تنها از سال توسط Country Music Association.

در اوجی آیه Daniels خواند:

“شیطان متمایل شدن سر خود را چون او می دانست که او می شده است, ضرب و شتم.

“او گذاشته که طلایی کمانچه بر روی زمین در جانی ،

“جانی گفت:” شیطان فقط در عقب اگر شما همیشه می خواهید به دوباره سعی کنید.

“من به شما هنگامی که شما یک تفنگ من بهترین است که تا کنون بوده است.”

او میزبانی منظم داوطلب جم کنسرت در نشویل است که در آن نوازندگان معمولا نمی شد و اعلام کرد در پیش است. هنرمندان در thes را نشان می دهد شامل دان هنلی, Amy Grant, James Brown, Pat Boone, بیل مونرو, Willie Nelson, Vince Gill این گروه Lynyrd Skynyrd, آلاباما, Billy Joel, Little Richard, B. B. King, Stevie Ray Vaughan یوجین دار کردن و وودی هرمان.

دانیلز بومی ویلمینگتون, N. C., بازی های برگزار شده در چند باب دیلن در آلبوم به عنوان یک نشویل جلسه ضبط گیتاریست در اواخر دهه 1960 از جمله “صبح تازه” و “Self-Portrait.”

سرانجام در سن 71 او را دعوت به پیوستن به مظهر نشویل موسیقی استقرار گراند اوله Opry. او القاء شد در Country Music Hall of Fame در سال 2016.

او گفت: در سال 1998 که او نگه داشته و تور خیلی چون “من هرگز آن را یادداشت کاملا. من هرگز آواز هر آهنگ کاملا. من در رقابت های امشب بهتر از من بود شب گذشته و فردا بهتر از امشب.”

دانیلز گفت: محل مورد علاقه خود را به بازی بود “در هر نقطه با جمعیت و چک های خوب.”

کون بزرگ جان سالم به در با همسر هازل او marris در سال 1963 و پسر چارلی Daniels جونیور Tennessean گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de