باغ کشور تحویل داده 100,000 لباس محافظ به طور مستقیم از سیدنی به ووهان برای حمایت از بهداشت و درمان کارگران

از شیوع کروناویروس در چین منجر به افزایش نظارت و کنترل پروازهای بین المللی و عرضه محدود حمل و نقل منابع است. پس از مذاکرات با مقامات استرالیا, کشور, باغ و Guoqiang بنیاد دریافت تأییدیه خاص برای ارائه منابع به طور مستقیم از استرالیا به ووهان از طریق پرواز توسط هواپیمایی جنوبی چین.

شرکت و بنیاد هم نهایت تلاش خود را برای اطمینان از موفقیت تحویل مستقیم از منابع ، با حمایت از استرالیا برجسته کسب و کار چینی انجمن و استرالیا Chushang کارآفرینان فدراسیون, کشور, باغ و شرکای آن تکمیل مجموعه ای از لوازم و تجهیزات از ارائه دهندگان در Sydney, Melbourne, Brisbane, پرت, آدلاید و اوکلند (نیوزیلند) در عرض سه روز. با توجه به یکی از کشور باغ کارکنان مشغول به کار در استرالیا, تمام جمع آوری منابع می توانید با پر 2.5 هواپیما.

علاوه بر خرید تجهیزات در خارج از کشور باغ کشور همچنین ادامه داد: خرید کالاهای مورد نیاز در چین. در فوریه 21, هشت کامیون حمل 201 تن از 75% دارویی الکل به دست آورد این شرکت از طریق Guoqiang بنیاد رفتگان از سین کیانگ برای ووهان و دیگر شهرهای استان هوبیکه انتظار می رود برای رسیدن به Feb 26.

این شرکت نیز خریداری مقدار زیادی از محصولات کشاورزی از طریق Guoqiang بنیاد از مناطق فقیر. اهدای فرستاده شد به طور مستقیم به مناطق آسیب دیده در داخل و اطراف هوبئی استان به دیدار روز به روز نیازهای ساکنان کاهش شدید موضوع unsalable کشاورزی تولید ناشی از کانال های فروش و تدارکات چالش میان شیوع.

در فوریه 21, چهارده کامیون های حامل 240 تن مواد غذایی رفتگان از مکان های مختلف در سراسر Guangdong, Hebei, هنان و جیانگشی استان و همچنین مغولستان داخلی به هوبئی. در میان آنها برخی از 96 تن از سبزیجات و تخم مرغ و گوشت و دیگر محصولات تازه خریداری شده از استان گوانگدونگ. یکی دیگر از 144 تن محصول خریداری شده از کشاورزان و کشاورزی سازمان واقع در 16 استان ها در سراسر هشت استان با کمک مستقیم از کشور باغ با بهره گیری بیش از 5000 نفر از بیش از 1800 خانواده های محروم.

با توجه به Dingguo پانسخنگوی برای پایه و اساس اقدامات با هدف حمایت از مواد مورد نیاز از خط مقدم پزشکی کارکنان و از سرگیری کار و تولید. اولین 240 تن مواد غذایی اهدا خواهد شد به سه بیمارستان و یک قرنطینه نقطه و سه نقطه برای کنترل و پیشگیری بیماری در بخش هوبئیبهره نزدیک به 5000 نفر است. این مواد غذایی را نیز ارسال خواهد شد به بیش از 50 جوامع در ووهان, از جمله بیش از 20 اجاره-یارانه آپارتمان های مسکن واحد و ارشد خوابگاه ارائه معاش به حدود 60000 خانواده.

برای حمایت از کل جامعه در مبارزه با COVID-19 اپیدمی کشور باغ ساخته اضطراری اهدای 100 میلیون یوان (حدود. US$14.2 میلیون دلار) از طریق Guoqiang بنیاد در ژانویه 24 به راه اندازی اولین صندوق برای مبارزه با ویروس و به دنبال با یک دوم کمک مالی اضافی از 100 میلیون یوان در فوریه 13.

منبع باغ کشور منابع

لینک های مرتبط

www.bgy.com.cn

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>