می تواند از شیوع کروناویروس بود رفته تابستان ؟ چه ما نمی دانیم این است که ‘حماسه’

هنگامی که coronavirus پایان بحران ؟

این یک سوال بسیار مهم است که خواسته مردم در سراسر جهان و در مواجهه با مراقبت های بهداشتی کارشناسان و رهبران جهانی. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: تنها که شیوع بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود.

والتر carmela di carlo عضو سازمان جهانی بهداشت شورای اجرایی و وزارت بهداشت مشاور در coronavirus ارائه شده متوسط گاهشمار هفته گذشته است. Carmela di carlo پیشنهاد زندگی می تواند بازگشت به “عادی” این تابستان.

Carmela di carlo در مقایسه با بیماری همه گیر کوروناویروس به سارس شیوع تقریبا از دو دهه پیش که او گفت به پایان رسید و در ماه مه یا ژوئن.

“من این تصور که اگر ما خوش شانس هستند و همه با هم کار کنند ما باید از طریق به تابستان” او گفت:. “این زمانی است که ما باید قادر به بازگشت به زندگی عادی است.”

ما خواسته برخی از کارشناسان در مورد آن جدول زمانی. “امیدوار” بود که یک موضوع در محدوده زمانی معین.

دنیس Carroll, مدیر سابق آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی جهانی بهداشت امنیت و توسعه واحد به نام carmela di carlo بیانیه “امیدوار بیانیه سیاسی و نه یک پشتیبانی شده توسط هر گونه شواهد موجود.” او در توصیف مقایسه به سارس به عنوان “مشکوک” در بهترین حالت.

“معقول تر نقطه مرجع خواهد بود در این مدت در ووهان” کارول گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “با آن رویکرد جامع به کاهش گسترش شیوع سه ماه است.”

شیوع این بیماری در چین به اوج خود را سپری اما عفونت های جدید ادامه خواهد داد به گزارش کارول گفت. او اذعان کرد احتمال این که یک “فصلی” کاهش ممکن است پا زدن در.

“مه ما می تواند بازگشت به برخی از حالت عادی,” او گفت:. “اما, دوباره, آنچه ما در مورد نمی دانم این ویروس حماسه است. برگزاری ممکن است تاریخ به عنوان یک فانوس دریایی از امید ممکن است باعث تسکین برخی از احساس وحشت و نگرانی اما چه کسی می داند؟”

Ogbonnaya Omenka استادیار و متخصص بهداشت در دانشگاه فلوریدا warrington کالج داروسازی و علوم بهداشت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز به دلیل آنفولانزا و سرماخوردگی رخ می دهد عمدتا در زمستان و عقب نشینی در تابستان, یک انتظار وجود دارد که COVID-19 خواهد دنبال روند مشابه است.

اما او اشاره کرد که استرالیا با وجود فصل تابستان و درجه حرارت گرمتر است همچنین برخورد با COVID-19 بیماری است.

“که ممکن است نشانه ای از نیاز به خوشبینی محتاطانه در مورد انتظارات برای تاثیر درجه حرارت گرمتر,” او گفت:. “به خصوص از آنجایی که ما (همین حالا) می دانم که خیلی در مورد آنچه در این رمان coronavirus انجام خواهد شد در سراسر فصل است.”

ملیسا نولان یک پزشک و استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه کارولینای جنوبی آرنولد دانشکده بهداشت نیست اختلاف carmela di carlo چشم انداز.

“برآوردها نشان می دهد که موارد را به اوج در اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه و کارشناسان امیدوار هستند که زمان دقیق اقدامات اطمینان را به کاهش خود ادامه داد, گسترش,” او گفت:. او با اشاره به “بی سابقه” اقدامات که توسط دولت ها و مدارس و کسب و کار در سراسر جهان.

“ما به عنوان قبل از هرگز دیده می شود اقدامات مانند این معلوم نیست که به طور کامل آنها را در کاهش انتقال,” او گفت:. “اما کارشناسان امیدوار هستند که enhanced mitigation جامعه گسترش خواهد پایین تر به طور کلی بیماری ها.”

همه کارشناسان بر اهمیت رفتار در هر coronavirus جدول زمانی. این افراد کمتر با یکدیگر در تعامل هستند و تلفن همراه سریعتر ما خروج از بحران موافقت کردند.

“بدون در نظر گرفتن چگونه بسیاری از مداخلات در حال اجرا یک معامله بزرگ از موفقیت آنها بستگی به تمایل عمومی برای تنظیم رفتار خود بر این اساس” Omenka گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر