می تواند COVID-19 برخورد با آتش سوزی آریزونا فصل ؟ مقامات آتش در حال آماده شدن برای بدترین

آریزونا است که هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان مقامات بریس برای آینده اما آشنا خطر آتش سوزی خروج اضطراری مقامات تکاپوی آماده سازی.

روشن نیست چه مدت اقامت در خانه سفارشات خواهد شد و آخرین ترک از افراد در خانه و مدرسه و کسب و کار بسته و حوادث لغو شد. مردم ماندن در خانه هر چند به این معنا نیست که خطر آتش سوزی است که به طور ناگهانی از بین رفته اند.

“آتش سوزی می دانم بدون مرز” گفت: تیفانی Davila آریزونا گروه جنگلداری و آتش مدیریت سخنگوی.

COVID-19 مجبور, برنامه های جدید و روش های

مقامات آتش داشته اند به سرعت عمل برای ایجاد سیاست های جدید و روش های برای جلوگیری از گسترش این ویروس در بالای آتش پاسخ.

یک کاهش طرح به نشانی آتش پاسخ و سرکوب تلاش های در طول زمان نامشخص بود و گردد ظرف چند هفته ارائه راهنمایی بر اساس اندازه و شدت آتش.

بر اساس این طرح dispatchers جدا خواهد شد و وسایل نقلیه و تجهیزات خواهد بود بررسی اغلب. آتش پرسنل باید تحت معاینات منظم سلامت. روزانه جلسات به احتمال زیاد برگزار می شود عملا به منظور کاهش احتمال آلودگی. آنها همچنین تکیه بر هواپیما بیشتر برای کاهش بر روی زمین قرار گرفتن در معرض.

این روش های جدید را نیز تغییر رویکرد حتی طولانی مدت در مقیاس بزرگ آتش سوزی. به طور معمول آتش اردوگاه های پایه در حال نزدیک محله با خدمه جمع آوری با هم به بوفه غذا خوردن-سبک خوابیدن در چادر همسایه و قراردادن به فضاهای کوچک به صورت روزانه و جلسات.

به جای Davila گفت: آنها را تشویق به عمل اجتماعی فاصله در اردوگاه. بوفه-سبک خدمات پایان خواهد رسید و به جای وعده های غذایی خواهد بود به صورت جداگانه بسته بندی شده است.

یکی دیگر از وضعیت روی حیله و تزویر می تواند تا موسیقی پاپ اگر در مقیاس بزرگ تخلیه مورد نیاز است. سنتی راه اندازی تخلیه پناهگاه در ورزشگاهها و ballrooms بزرگ به شمار خطرات جدید وقتی که می آید به نگه داشتن آسمان امن از آتش و یک ویروس است.

Davila تاکید کرد خدمه آتش نیست رو همین کمبود تجهیزات حفاظت شخصی plaguing صنعت مراقبت های بهداشتی. آنها تکیه بر آتش کش مجهز با تجهیزات لازم. باید آن را به اندازه کافی در حال حاضر Davila گفت.

2020 wildfire فصل باید آینه 2019

آینده wildfire فصل پیش بینی شده است به آینه سال های اخیر — خارج از تهدید COVID-19.

مرطوب زمستان شرایط به احتمال زیاد هموار کردن راه برای یک تابستان خشک است که دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به فاجعه است. فراوانی رطوبت در حال حاضر باعث علف به جوانه زدن در سراسر منطقه مرکزی آریزونا و پایین در سراسر بیابان سونورا.

اما با هیچ باران کسانی که علف ها را به سرعت خشک ترک مکان هایی مانند Wickenburg, Wittmann و دیگر مناطق بیابانی در معرض خطر بالاتری برای wildfires Davila توضیح داد. هر منطقه با رشد بیش از حد علف آسیب پذیر است به عنوان به زودی به عنوان درجه حرارت شروع به افزایش است.

شمال آریزونا به احتمال زیاد خواهد شد در صورت خطر مشابه در ماه ژوئن هنگامی که همه چیز شروع به خشک شدن و تا زمانی که پیش بینی ورود باران های موسمی در اواخر تابستان.

در مورد 1,860 wildland آتش سوزی سوخته حدود 400,000 هکتار خصوصی, دولت فدرال و قبیله ای سرزمین در مناطق تحت شرایط مشابه در سال 2019. مقامات برآورد حداقل 78 درصد از کسانی بودند انسان ایجاد می شود.

اقامت در خانه سفارشات اعمال نمی به دولت زمین جنگل

خطر آتش سوزی شدید مجبور به خاموش کردن بزرگ عصری برای زمین در سراسر کشور در سال 2018 است.

مناطق اعم از پارک دولت فدرال زمین جنگل بسته شد برای هفته ها پس از یک رشته از مخرب آتش سوزی سوخته از طریق هزاران هکتار در اوایل فصل پیش بینی می شود فاجعه به دلیل در طول تاریخ خشک زمستان همراه با یک خشکسالی شدید. بسته شدن در نهایت پرداخت کردن.

تا کنون 2020 به نظر نمی آید در هر نقطه در نزدیکی به عنوان وخیم Davila گفت: اين بسته در محل که از اواخر ماه آوریل است. این ایالت اقامت در خانه سفارش در حال حاضر در محل از طریق 30 آوریل ممکن است کمک بسیار با مهار آتش تلاش یا به عنوان بسیاری از مردم به نوبه خود به خارج از منزل برای فرار از خانه.

حتی رژیم صهیونیستی است. mlb تشویق ساکنان به خارج برای برخی از تازه هوا تا زمانی که آنها را مطابق با اجتماعی فاصله دستورالعمل.

بزرگ, هوای آزاد, تفریح و سرگرمی شهرستانها مانند سدنا خواسته اند برای ساکنان و بازدید کنندگان به ماندن در خانه و خارج از مسیرهای پیاده روی در طول بیماری همه گیر. در عین حال مناطق دیگر گزارش داده اند که یک افزایش بازدید کنندگان به ظاهر در تلاش برای خارج شدن از خانه به عنوان دولت و جنگل ملی زمین باز باقی می ماند.

“اگر شما در خارج و در مورد نه تنها عمل اجتماعی فاصله بلکه ایمنی و آتش نشانی در هنگام بازآفرینی,” Davila گفت.

آریزونا شش جنگل های ملی ممنوع آتش در اوایل این هفته سعی کنید و نگه داشتن آتش و منابع پزشکی از منحرف به انسان ناشی از آتش سوزی در علاوه بر این به کاهش آتش نشانان’ قرار گرفتن در معرض COVID-19.

وجود دارد در حال حاضر چند آتش کوچک در امتداد بزرگراه بین ایالتی 17 بیش از گذشته چند هفته. اول قابل توجه wildfire فصل — Whitlow آتش — جوانه زده در نزدیکی برتر, پاره از طریق 800 هکتار فقط در چند روز.

Davila تاکید کرد که آن را به صاحب خانه و زمین به کاربران برای جلوگیری از آتش سوزی از شروع در وهله اول با انجام اقدامات زیر:

  • قرار دادن آتش ته سیگار و کبریت را سرد قبل از راه رفتن دور.
  • همیشه نگه داشتن چشم خود را در آتش. لازم نیست راه دور از آن.
  • اتصال تریلر زنجیر ایمن. کشیدن آنها را روی آسفالت می تواند باعث جرقه است که می تواند شروع یک آتش سوزی.
  • توده یونجه یا کاه چمن بالا و تمایل به گیاهان خود را به طور منظم.
  • حرکت چوب مخازن گاز و هر چیز قابل اشتعال دور از خانه خود را اگر آتش در نزدیکی ملک خود را به احتمال زیاد است.

رسیدن به خبرنگار دیده Burkitt در [email protected] یا در 602-444-8515. او در توییتر دنبال کنید در @breeburkitt.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de