Cottonwood انتشار پلیس بدن در بادامک فیلم از دستگیری مرد متهم به تیراندازی مجروح شدن یک افسر

Cottonwood پلیس دستگیر 57 ساله جفری توماس پس از او به ضرب گلوله در افسران مجروح شدن یکی از آنها با یک تفنگ ساچمهای تحت پوشش توسط یک میله پرچم به عنوان آنها در تلاش برای بازداشت او را برای سلامت روانی ارزیابی شنبه شب به گفته مقامات پلیس.

مجروح افسر مت استریکلند های جدی رنج می برد اما غیر تهدید کننده زندگی آسیب پس از ضربه در بازو Sgt. چاد سین سخنگوی Cottonwood اداره پلیس گفت: در بیانیه ای که یکشنبه شب در وزارت Facebook account.

Strickland “در حال حاضر به خوبی انجام می دهند و باید از بیمارستان مرخص به زودی” سین گفت.

با توجه به اظهارات ماموران در ابتدا در پاسخ به 1400 بلوک E. توس خیابان در نزدیکی خاکستر و هفتم خیابان در کاتن وود حدود 7:30 صبح روز چهارشنبه پس از دریافت گزارش از نشان دادن “نامنظم” و رفتار “تهدید دیگران با خشونت فیزیکی.”

ساکنان محله گفته پلیس این مرد را “نامنظم” رفتارهای بوده است افزایش در طول چند هفته گذشته بیانیه ای گفت:.

تلفن همراه رفتاری بحران تیم کمک ماموران با سلامت روانی ارزیابی در محل و این تیم مشخص توماس نیاز به بازداشت برای ارزیابی بیشتر سین گفت.

پلیس سعی در خدمت به منظور از بازداشت به توماس که صبح و او حاضر به ترک محل اقامت خود را پس از چندین تلاش. افسران تصمیم به دوباره سعی کنید بعد از آن روز, پس از اجازه می دهد توماس به “deescalate,” سین گفت.

ماموران بعد از دریافت گزارش از یک مرد “شارژ” در وسایل نقلیه است که در گذشت او را و نگه داشتن “آنچه در ظاهر به یک میله پرچم” حدود 7:45 بعد از ظهر, پلیس گفت:.

Strickland یکی از اولین افسران در محل, سین در بیانیه ای گفت:.

این Cottonwood اداره پلیس نیز منتشر شد بدن دوربین فیلم حادثه روز شنبه نشان دادن آنچه به نظر می رسد یک افسر دوم پس از رسیدن به محل.

یک مرد بود که کشف کرده بود و توماس در تلاش بود به پشت یک بوته پنهان هنگامی که ماموران وارد شدند و بلافاصله به سمت خانه اش. ماموران پس از توماس هنگامی که او شروع به ساخت “نامنظم” اظهارات سین گفت.

دومین افسر دیده می شود در این ویدئو گرفتن از اتومبیل گشت زنی و کمک به Strickland با پیگیری توماس.

توماس شنیده می شود فریاد “توقف” و “آنها قصد کشتن من” در حالی که با تکان دادن آنچه به نظر می رسد به یک میله پرچم با پرچم سفید متصل شده و سپس در حال اجرا و بیشتر به سمت خوابگاه.

که زمانی که یک گلوله شنیده می شود و ماموران کشف توماس پوشش یک تفنگ ساچمهای با میله پرچم.

افسران دیده می شود در حال اجرا را پوشش و بازگشت تیراندازی.

ورد دره سوات واحد پاسخ داد و با کمک این حادثه با توماس “تسلیم شدن بیشتر بدون حادثه” سین گفت.

“بر اساس جفری توماس اقدامات منجر به تیراندازی و اظهارات به محققان اعتقاد بر این است که او در تلاش بود و در نظر گرفته شده به کمین ورود افسران” سین در بیانیه ای گفت:.

Strickland کار کرده است به عنوان یک افسر با Cottonwood اداره پلیس برای 6 سال, مقامات گفت.

توماس است که برگزار می شود در $500,000 باند در Yavapai County بازداشتگاه در اردوگاه ورد و چهره ممکن است به اتهام اقدام به قتل در درجه دوم تشدید حمله به اجرای قانون و غیر قانونی تخلیه از یک اسلحه گرم و خطر افتادن.

خبرنگار چلسی هافمن را می توان در ایمیل [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @chofmann528.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net