Coronavirus وحشت-خرید شده رو به فروش در Costco, به عنوان خریداران سهام تا در تمیز کردن محصولات ، ملزومات و مواد غذایی, CNN, کسب و کار گزارش روز شنبه.

این شرکت اعلام کرد فروش در فروشگاه خود را باز به مدت حداقل یک سال شروع به پریدن کرد 9.1% طی سه ماهه قبلی در مقایسه با همان آخرین دوره سال است.

فروش در Costco در ماه فوریه شد تا 12.4% از یک سال پیش. این شرکت نسبت داده شده حدود 3 درصد است که به “یک چشم انداز مثبت در تقاضای مصرف کننده” از نگرانی بیش از coronavirus.

با توجه به سی ان ان خطوط از خریداران شده است ساخت و ساز در اطراف فروشگاه های کاستکو در روزهای اخیر — و قفسه ها در حال تخلیه عفونی در Costco و دیگر فروشگاه های مواد مخدر مانند Walmart, CVS و Walgreens.

“این یک کمی دیوانه این هفته نظر خود را از خارج, خرید, فرکانس و فروش سطح” Costco CFO ریچارد ساله, کون به گفته تحلیلگران در تماس CNN کسب و کار گزارش شده است.

خرید ولگردی و قانونی شکنی برداشته شده سهام Costco خارج شده و دیگر بزرگ جعبه زنجیر و فروشنده در این هفته, اخبار خروجی اضافه شده است.

تمیز کردن تولید کنندگان محصول مانند Clorox و مصرف کننده محصولات شرکت کمپبل سوپ نیز گزارش داد که سربازان ارتش در تقاضا.

“قطعا وجود دارد شده است افزایش فعالیت” از خریداران Kroger CFO گری Millerchip گفت: در تماس با تحلیلگران سی ان ان کسب و کار گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de