کاستکو محبوب $2 تکه از پیتزا و $1.50 هات داگ با نوشیدنی برای تمام nonmembers که طلب آنها. اما آنها هرگز واقعا از بین رفته اند.

گزارش از Costco محدود کردن دادگاه مواد غذایی دسترسی تنها برای اعضای ظاهر چند روز پیش باعث آنلاین اعتراض اما یکی از شهرهای دوقلو Costco مدیر کل گفت که تنها باشگاه است که نمی خواهد اجازه می دهد nonmembers به استفاده از مواد غذایی دادگاه در کالیفرنیا است. حتی در این باشگاه از جمله یکی در سن دیگو, تغییر یک تست است که ممکن است تبدیل به دائم او گفت:.

مشخصات فنی عضویت مورد نیاز برای خرید اقلام در دادگاه های غذایی, اما آن است و نه اجرا. کارت عضویت لازم نیست نشان داده شود و یا swiped برای پرداخت در دادگاه های مواد غذایی.

Nonmembers به طور معمول جلوگیری از متوقف شدن برای کارت عضویت خود را به در ورودی با ورود از طریق خروج که در آن کارت ها بررسی نمی شود. اکثر فروشگاه Costco پوسته محل دادگاه های مواد غذایی نزدیک به خروج ساخت دادگاه مواد غذایی خرید مناسب است.

Nonmembers نیز مجاز به خرید نسخه و الکل در Costco و همچنین مشابه عضویت خرده فروشان مانند باشگاه سام به دلیل فدرال و یا دولت ،

در سام باشگاه nonmembers می توانید بگویید همراه آنها تنها با استفاده از دادگاه های غذایی یا داروسازی به بستری در فروشگاه. Costco و باشگاه سام فروشگاه ها مشروب در مینه سوتا ورودی جداگانه به دلیل مینه سوتا قانون و نه نیاز به یک کارت عضویت.

کاستکو اساسی هزینه عضویت 60 دلار در سال است. باشگاه سام اتهامات $45.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im