Coronavirus نمی خواهد آخرین شیوع. تغییر آب و هوا پایانی زیستگاه خواهد شد درایو بیماری

محققان نیست هنوز روشن در مورد چگونگی رمان coronavirus شروع به آلوده کردن مردم اما می گویند به نظر می رسد که منشأ در خفاش ها را در رشته های در حال ظهور بیماری های انسان است که گسترش از حیوانات.

بیماری و حیات وحش کارشناسان می گویند آنها انتظار می رود به افزایش بیماری های منتقل شده در میان حیوانات و گیاهان و انسان و به طور خاص بیشتر شیوع بیماری در انسان از بیماری هایی که از حیوانات می آیند. از جمله “زئونوز” بیماری ها در حال حاضر اکثریت را از عفونت های جدید در انسان است.

اما حیوانات نیست به سرزنش برای افزایش شیوع بیماری های جدید با توجه به دانشگاه ایالتی آریزونا virologist Arvind Varsani. انسان ها هستند.

Varsani تحقیقات ظهور بیماری در سراسر جهان و به او گفت: دو عامل مهم به احتمال زیاد به تاثیر نوسانات گسترش ویروس در حال تغییر آب و هوا و تغییرات در استفاده از زمین با توجه به شهرنشینی و یا کشاورزی است.

هر دو از عوامل قرار دادن حیوانات تحت فشار آنها را وادار به رقابت برای منابع در کاهش زیستگاه و ساخت آنها مناسب میزبان برای انسان و دام, بیماری که بیشتر به راحتی آلوده تاکید حیوانات. کاهش زیستگاه مناسب میان شهرنشینی و گسترش سریع بخش کشاورزی نیز خوشه حیوانات به هم نزدیک با انسان و حیوانات خانگی. که اجازه می دهد تا ویروس ها به پرش از یک میزبان به بعد.

“شما استرس این حیوانات و این بدان معناست که شما در حال ایجاد یک محیط برای ویروس ها به موفقیت آن در اکثر موارد ویروس ها می اید قرار داده شده است به بررسی” او گفت:. “و با این همه در بسیار نزدیکی به یکدیگر پس آنچه به شما کردم این است که یک رویداد — و شما فقط نیاز به یک رویداد را — و چیزی که بعد از شما می دانید, آن را ریختن بیش از.”

و گاهی اوقات این ویروس بیش از نشت به انسان است.

با توجه به یک سال 2016 گزارش از سازمان ملل متحد برنامه محیط زیست حدود 60 درصد از بیماری های عفونی در انسان هستند انسان و دام و همچنین 75 درصد از ظهور بیماری های عفونی. محققان همچنین کشف یک افزایش در نرخ های جدید در حال ظهور بیماری های عفونی با توجه به گزارش.

در مورد رمان coronavirus منبع اعتقاد بر این است که به یک بازار در ووهان چین به فروش می رسد که هر دو مرده و زنده حیوانات. آریزونا بازی و ماهی دامپزشک حیات وحش آن عدالت-آلن گفت که دامپزشکان و کارشناسان بیماری به شدت توصیه می کنند در برابر داشتن بازارهای مانند این که می تواند پر بسته بندی شده دشوار است برای تمیز نگه داشتن و مطرح معرض خطر بالاتر ابتلا به ویروس پریدن از حیوانات به انسان است.

او گفت: در حال حاضر COVID-19 شیوع یک مثال از نحوه اقدامات بشر را با هم مخلوط حیوانات که نمی شد به طور معمول با هم می تواند باعث بیماری به پرش به میزبان.

“بیشتر ما افزایش تعامل بین مردم و حیوانات به خصوص حیات وحش و به خصوص دام به عنوان خوب و یا حیوانات است که مطرح شده برای مواد غذایی بیشتر احتمال دارد ما به دیدن این نوع از وضعیت محصول” او گفت:.

این COVID-19 شیوع یک مثال از خطر بیماری های زئونوز در برخواهد داشت. دیگر نمونه شناخته شده از انسان و دام بیماری های است که تاثیر انسان در حال West Nile Virus HIV ابولا Zika پرنده آنفولانزا, سندرم تنفسی خاورمیانه یا MERS, Rift Valley fever و ناگهانی سندرم حاد تنفسی یا سارس. به طور متوسط یک بیماری عفونی جدید پدیدار در انسان هر چهار ماه با توجه به گزارش UNEP, اما نه همه آنها این شدید.

“در حالی که آن را بسیار غیر معمول برای بیماری در حیوانات به طور ناگهانی پرش و آنقدر انتقال بین مردم به عنوان این یکی را بیشتر از ما انجام این نوع از چیزی مخلوط کردن حیوانات با هم … پس از آن بیشتر احتمال دارد که بیماری در حال رفتن به قادر به پرش به مردم و تبدیل شدن به انتقال بین مردم” عدالت-آلن گفت.

با تغییر آب و هوا اثر مانند خشکسالی و افزایش درجه حرارت و آتش سوزی عدالت-آلن گفت: حیوانات خواهد بود مجبور به حرکت به مناطق جدید. که منجر به همان نوع از تراکم و اختلاط دیده می شود در حیوانات زنده بازار و احتمالا در معرض حیوانات به بیماری های جدید.

مبارزه با کروناویروس: با استفاده از روبات برای سرعت بخشیدن به تست ASU امید برای باز کردن درایو از طریق coronavirus تست

گرم شدن کره زمین کمک می کند تا بیماری-حامل مانند پشه ساس و کنه

تغییر آب و هوا تاثیر می گذارد انسان قرار گرفتن در معرض بیش از حد.

گرم شدن درجه حرارت جهانی در حال افزایش محدوده زیستگاه برخی از حشرات است که انتقال بیماری از یک موجود زنده به دیگری مانند پشه و یا کنه. گرم شدن زمین نیز در طول این فصل است که در آن این حشرات می تواند زنده ماندن در برخی از مناطق منجر به رونق در جمعیت خود را. در برخی مناطق این حشرات همچنین به عنوان شناخته شده بیماری بردار در حال حاضر قادر به زنده ماندن در طول سال که در آن آنها قادر به قبل از.

افزایش محدوده و فراوانی vectors می تواند منجر به گسترده تر موارد از پشه و بیماری های منتقله از راه هایی مانند مالاریا, West Nile Virus, دانگ, تب, chikungunya, Zika و بیماری لایم با توجه به هایدی قهوه ای یک ASU محقق که مطالعات vector-borne diseases.

قهوه ای یکی از محققان که با این نسخهها کار با آریزونا وزارت بهداشت خدمات در یک ساختمان انعطاف پذیری در برابر آب و هوا اثرات طرح که به بررسی اثرات تغییر آب و هوا بر سلامت انسان, پروژه, آینده حالات و نشان می دهد راه حل برای کاهش این اثرات است. آریزونا یکی از 16 دولت کمک مالی دریافت کنندگان ایجاد یک بریس طرح به عنوان بخشی از CDC آب و هوا-آماده متحده و شهرستانها ابتکار.

“ما باید آماده برای شناخته شده است که افزایش در چیزهای که ما در حال حاضر در حال دیدن اما ما نیز باید آماده برای ناشناخته است که در معرفی رمان” او گفت:.

در آریزونا شناخته شده بیماری هایی مانند ویروس نیل غربی هستند به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به یک نگرانی بزرگتر و ممکن است گسترش به مناطق جدید از دولت خارج از Maricopa County, براون گفت.

“فلگستفف نمی کند به طور معمول در مورد فکر می کنم و یا نگرانی بیش از حد در مورد ویروس نیل غربی و ما نمی معمولا بسیاری از موارد وجود دارد اما شواهدی وجود دارد که نشان می دهد که ما ممکن است نیاز به شروع به ساخت مطمئن شوید که ما در حال تماشای آن را,” او گفت:.

آریزونا نیز نگران دیگر پشه به دنیا بیماری هایی مانند chikungunya و تب دانگ که در حال حاضر بخشی از آریزونا اکوسیستم اما می تواند تبدیل به دائم تاسیس در آینده است.

عواملی مانند خشکسالی نیز می تواند باعث بردار به خوشه در اطراف منابع آب در کنار حیوانات منجر به بیشتر مخلوط کردن و بیشتر امکانات برای بیماری های جدید در بردار.

حیوانات اهلی به عنوان ‘بیماری پل’

یکی دیگر از پل بین انسان و حیوان بیماری های داخلی حیوانات با توجه به برنارد Bett یک دانشمند در بین المللی دام موسسه تحقیقات.

در سراسر جهان Bett گفت: بخش کشاورزی به طور فزاینده تجاوز در سرزمین های وحشی, آوردن انسان و حیوانات اهلی و نزدیک به آنهایی که وحشی و اخلال در اکوسیستم طبیعی. اما حیوانات اهلی تربیت شده در چنین راهی که آنها فاقد تنوع ژنتیکی مورد نیاز برای بیماری انعطاف پذیری و می تواند پس از تصویب عفونت به انسان است.

یک مثال ميگويد که نقل مکان کرد و از پرندگان وحشی به داخلی مرغ را قبل از تصویب به انسان است.

تقاضا برای شیر و گوشت “رانده شده به طور عمده با رشد سریع جمعیت شهری مصرف کنندگان در کشورهای در حال توسعه” است که پیش بینی شده برای دو سال 2050 با توجه به گزارش UNEP معنی است که مشکل است به احتمال زیاد به بدتر به عنوان کشاورزی تقاضا گسترش می یابد.

شهرنشینی نیز می تواند دست درازی بر روی زمین Varsani گفت: و این بدان معناست که انسان در حال آمدن به افزایش تماس با حیوانات — ایجاد یک پتانسیل خیابان برای انتقال بيماري.

شیوع بیماری می تواند از بین بردن برخی از گونه های

افزایش زئونوز گسترش بیماری نیز می تواند اثرات مخربی بر روی حیوانات به خصوص کسانی که در حال حاضر در معرض خطر از دیگر اثرات تغییر آب.

“ما تعدادی از گونه های در معرض خطر در اینجا در آریزونا که به نوعی روی لبه هنگامی که آن را به می آید که قادر به پاسخ به عوامل استرس زا” عدالت-آلن گفت.

یکی کوه گراهام سنجاب قرمز که زیستگاه به شدت آسیب دیده بود توسط یک آتش سوزی در سال 2017. در حالی که جمعیت به نظر می رسد در دوره نقاهت عدالت-آلن گفت: “یکی دیگر از عوامل استرس زا ممکن است نکته آنها را بیش از لبه.”

دیگر جمعیت در آستانه عبارتند از: کالیفرنیا, شاهرخ سیاه و سفید پا سر و گوش آب و آریزونا بومی مارها و دوزیستان از قبیل قورباغه ها. برخی از آنها در حال حاضر در حال به چالش کشیده بیماری است.

Black-footed بلاگها تغذیه prairie dogs اما طاعون گسترش کک می تواند به پاک کردن کل مستعمرات از دشت سگ decimating این بلاگها’ عرضه مواد غذایی. این بیماری نیست, بومی آمریکای شمالی در حال حاضر دارای یک حادثه رای در انسان است و قابل درمان در اکثر موارد. اما موارد طاعون می تواند افزایش در سال های آینده با توجه به تغییر آب و هوا بر اساس عدالت-آلن.

“پویایی طاعون شیوع بیماری در حال تغییر است و یا تغییر خواهد کرد” او گفت:. “این بهار است که راه ما را برای یک دختر بسیار قابل توجهی شیوع طاعون.”

آریزونا قورباغه ها و دوزیستان در حال مبارزه با یک بیماری قارچی به نام chytridiomycosis که برای اولین بار دیده می شود در آفریقا و تداخل با توانایی خود را در پوست به جذب رطوبت است.

این بیماری همراه با پشه و بیماری های منتقله از راه هستند فقط تعداد کمی شناخته شده بیماری هایی که آریزونا کارشناسان در حال نظارت. اما همیشه وجود دارد این امکان را برای گمنام — برای بیماری های جدید به نشان می دهد تا به طور غیر منتظره به خصوص در شرایط زندگی.

در بیشتر خوشه فضاهای Varsani گفت: وجود دارد یک شانس بیشتری برای یک حیوان به آلوده شدن با دو بیماری متفاوت در همان زمان باز کردن این امکان برای تولد واهی یا مش یو پی اس, از دو, مختلف, مربوط به ویروس ها.

اگر ویروس در حال آلوده کردن سلول همان زمانی که کسانی که ویروس ها تکثیر آنها می توانید به ترکیب جدید هیبرید ویروس است که می تواند پرش به حیوانات جدید که قبلا بی پیرایه.

“شما مخلوط قطعات و آنچه شما و سپس انجام است که شما اجازه می دهد برای این ژنوم ویروسی به تکامل بسیار سریع و انطباق به یک میزبان جدید,” او گفت:.

Varsani نیز کار می کند برای پیدا کردن و مطالعه ویروس های ناشناخته در مناطق دور افتاده مانند مناطق قطبی. او سفر به قطب جنوب تقریبا هر سال پس از او برای اولین بار بازدید حدود هفت سال پیش و گفت: ویروس ها او مطالعات وجود دارد ممکن است در اطراف برای مدتی بوده اما تنها به تازگی کشف کردند.

یک مثال circovirus که تنها به تازگی متوجه شده است در پنگوئن و کشنده است که باعث پر از دست دادن.

ویروس ها در مناطق قطبی فقط به عنوان فراوان به عنوان آنها در دیگر نقاط جهان گفت و از مناطق قطبی در حال انتظار برای دیدن برخی از مهمترین تغییرات به دلیل تغییر آب و هوا این مناطق و ویروس ها بسیار مهم است به درک برای آینده است.

گمنام مطرح چالش برای آمادگی

همانطور که دیده می شود با COVID-19 شیوع واکسن برای بیماری های جدید را هم به توسعه به عنوان انجام آزمایش به روی صفحه نمایش برای آنها.

آریزونا و کشورهای دیگر آمده اند تا با برنامه ریزی برای مقابله با افزایش شیوع و بردار-اقدامات کنترلی در محل, اما قهوه ای اذعان کرد که می توان آن را سخت برای آماده شدن برای ظهور بیماری است.

“این یک فرایند طولانی قادر به آمده تا با آزمون و شناسایی عوامل بیماری زا به ویژه هنگامی که آنها در حال آنهایی که شما استفاده می شود به دنبال.”

آریزونا بازی و ماهی بخش مانیتور جدید بیماری emergences توسط surveilling جمعیت حیوانات و تحقیق در مورد حیوانات, مرگ و میر به اطمینان حاصل شود که علت مرگ نبود یک بیماری ناشناخته با توجه به عدالت-آلن.

Bett گفت: مراقبت های بهداشتی می تواند مقامات را از دیگر اقدامات برای اطمینان حاصل شود که وجود دارد این است که یک ساختار قوی نظام سلامت در محل با طرح های احتمالی برای بیماری شیوع و مراکز که در آن بیماران می تواند جدا شده و یا دریافت درمان حمایتی.

“من تعجب می کنم که تا چه حد آمریکا این پیش بینی گسترش یافته است. اگر شما خوب پیش بینی که اول خوب خط دفاع” Bett گفت.

حتی با مطالعه بیشتر از اثرات آب و هوا بر بیماری وجود دارد می تواند چالش های پیش بینی نشده در تلاش برای پیش بینی و آدرس جدید بیماری گفت: بن ریش معاون مدیر CDC تقسیم Vector-Borne Diseases در فورت کالینز کلرادو.

“در حالی که طولانی مدت در روند تغییر آب و هوا می توان به مدل خاص آب و هوا حوادث یا بلایای طبیعی مانند طوفان و سیل و یا آتش سوزی بسیار دشوار است برای پیش بینی است و ممکن است تاثیر بزرگی بر شیوع بیماری” او نوشت: در یک ایمیل به جمهوری.

برای آماده سازی و پاسخ به شیوع آینده او گفت: “قوی و بهداشت عمومی چارچوب است که اولویت نظارت بر بهداشت عمومی و ایالتی و محلی و آمادگی و تحقیقات طولانی مدت خواهد بود لازم است.

علاوه بر اینکه آگاه تر از مردم چگونه بر محیط زیست و موجود اکوسیستم Varsani گفت: شناسایی و آشنایی با ویروس های حال حاضر در جهان در حال حاضر می تواند کمک به جامعه بهتر آماده برای کنترل آنها است. این نیست feat کوچک است با توجه به این که ویروس ها در میان فراوان ترین اشخاص در این سیاره است.

“ویروس ها understudied” او گفت:. “ما هیچ ایده چه آینده نهاد خواهد بود و هیچ کس انتظار این شیوع را و آن را در حال حاضر مصرف ترین جهان در یک دوره بسیار کوتاه.”

آماندا موریس را پوشش می دهد همه چیز علوم زیستی است که شامل مراقبت های بهداشتی, تکنولوژی, جدید پژوهش و محیط زیست است. او را راهنمایی, ایده های داستان و یا سگ الگوهای رفتاری در amorris@gannett.com و او در توییتر دنبال کنید @amandamomorris برای علوم زیستی آخرین به روز رسانی.

مستقل پوشش علوم زیستی در آریزونا است که توسط یک کمک مالی از Flinn پایه و اساس است.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر