Coronavirus را پاک کردن این 3 صنایع برای خوب

از شماره 1 است. به ورشکسته. در کمتر از دو سال.

عموی من استفاده می شود به یک آشپز در استرالیا بالا, رستوران, Banc. جایی بود که همیشه بسته بندی شده. مشتریان به طور منظم شامل روپرت مرداک غول رسانه و اتحاد جماهیر شوروی سابق رئیس جمهور میخائیل گورباچف.

و آن را اجرا بالا ایرلندی آشپز لیام Tomlin. بسیاری از Banc را به مشتریان بین المللی کسب و کار محلی در شهر برای کار. و این شد که جایی برای رفتن اگر شما می خواهید برای تحت تاثیر قرار دادن مشتریان.

اما پس از آن فاجعه رخ داد. پس از 11 سپتامبر حملات تروریستی مسافرت هوایی زمین را متوقف کند. Banc رفت از استرالیا ترین-منحصر به فرد رستوران به ورشکسته در کمتر از دو سال.

من به اشتراک گذاشتن این داستان به دلیل آن درایو صفحه اصلی قدرتمند درس در اختلال. شما ببینید هدف من این است که نه تنها برای کمک به شما سود از اختلال. شما همچنین باید اجتناب از گرفتار شدن در طرف اشتباه از آن.

و مهم تر از همیشه قبل از. به من گفت: ما در یکی از مخرب ترین دوره در تاریخ در حال حاضر. Coronavirus آمده است از طریق و کاملا نابود برخی از امروز بزرگترین صنایع.

نگاهی به صنعت هواپیمایی به عنوان مثال. سی ان ان گزارش داد خطوط هوایی جهانی می تواند به صورت یک مبلغ 113 میلیارد آمار از coronavirus.

بوئینگ (BA) رفت از دنیا-dominator به شفاعت یونان در عرض چند هفته. اما در اینجا چیزی نیست. همه ما می دانیم که شرکت های هواپیمایی در نهایت به گزاف گویی در زمانی که این بیماری همه گیر است که در نهایت بیش از. آن را قطعا یک عمل خرد کردن یا اسیاب بالاتر… اما شرکت های هواپیمایی خواهد برای زنده ماندن.

دیگران نمی تواند به عنوان خوش شانس. واقعیت این است که برای بسیاری از صنایع این بحران ثابت خواهد کرد نهایی میخ را در تابوت. این صنایع را هرگز بازگشت به آنچه که آنها یک بار بود.

دانستن تفاوت بین آنهایی که در نهایت به عقب می آیند و آنهایی که شده است از بین برود برای خوب بسیار مهم است در حال حاضر.

قرار دادن پول خود را در طرف اشتباه از این اختلال و آن را به شما هزینه هزاران نفر. به همین دلیل امروز من لیست سیاه سه صنایع.

در لیست سیاه صنعت #1: سینما

فیلمساز جهانی به تازگی منفجر کردن یک بمب هسته ای در هالیوود است. آن بچه ها فیلم دیوهای 2 شد اولین بار اصلی فیلم را منتشر آنلاین پرش سینما. خانواده ها می توانند جریان آن را در خانه برای 20 دلار.

دیزنی به دنبال کت و شلوار, انتشار آخرین آمار به بعد “دیجیتالی” جمعه گذشته است. این به مراتب بیشتر و مخرب تر از بسیاری از مردم درک.

سینما همیشه برگزار منحصر به فرد پنجره برای فیلم منتشر شده است. آنها تقاضا 90-روز حقوق منحصر به فرد قبل از فیلم نشان داده می شود و در جاهای دیگر. این است چگونه آنها را به پول.

فیلمسازان باید با شمردن انتشار فیلم آنلاین, اما تئاتر همیشه آن مسدود شده است.

در سال 2011 جهانی سعی در انتشار این فیلم Tower Heist آنلاین هنگامی که آن را هنوز هم در تئاتر. Cinemark (CNK), آمریکا دومین تئاتر زنجیره ای گفت: آن را نمی خواهد کتاب اگر فیلم آن منتشر شد در جاهای دیگر.

با سینما تعطیل در سراسر کشور آن را مجبور فیلمسازان به جلو ripcord و انتشار فیلم آنلاین.

و این نیست یکی کردن. جهانی گفت: این دیگر به تئاتر منحصر به فرد دوره پس از مستند به پایان می رسد.

دوستان من این پایان برای بسیاری از سالن های سینما. تئاتر تلاش شد قبل از coronavirus. با توجه به داده ها از باکس آفیس موجو در سال 2019 آمریکایی ها رفت و به فیلم کمتر از هر زمان پس از 1920s.

از دست دادن خود را منحصر به فرد پنجره است حکم اعدام. میلیون ها نفر از مردمی را انتخاب کنید به تماشای فیلم در خانه به جای. پنج سال از هم اکنون تئاتر خواهد بود مانند فروشگاه رکورد.

در واقع بزرگترین تئاتر شرکت AMC (AMC) وارد ورشکستگی مذاکرات در اوایل این هفته. AMC و رقبای خود را به همه سقوط 75%+ در چند سال گذشته:

در لیست سیاه صنعت #2: فروشگاه

میسی (M) سقوط کرده است 60 درصد از ژانویه تاکنون است. آن را در حال حاضر معاملات در یک زمان کم است. در واقع آن را مورد ضرب و شتم به طوری که آن کشیده شده است از S&P 500 شاخص! این شرکت در حال حاضر ارزش کمتر از 2 میلیارد دلار—که در نظر گرفته شده است بیش از حد کوچک برای شاخص است.

ماه گذشته میسی کردم “تنزل” به S&P 600 درپوش کوچک شاخص. اما با این حال شما طبقه بندی آن یک چیز روشن است: میسی مرده است. و آن را نه تنها یکی است.

به عنوان من قبل از ذکر فروشگاه های فیزیکی مثل macy’s شده اند شلاق پسران به صورت آنلاین disruptors بیش از چند دهه گذشته.

Coronavirus خواهد بود نهایی میخ را در تابوت برای کسانی که هنوز هم ایستاده است. هزاران نفر از مغازه ها به سادگی نمی بازگشایی درهای خود را پس از مستند.

در اینجا چیزی است… خرید و فروش آنلاین شلیک کرده تا 450% از سال 2007. اما اکثریت قریب به اتفاق دلار هنوز هم خود را صرف در فروشگاه های فیزیکی به عنوان شما می توانید در اینجا مشاهده کنید:

اما مستند مجبور است بسیاری از آمریکایی ها به خرید چیزهای آنلاین برای اولین بار. این امر به ویژه برای مردمی که آسیب پذیر هستند اما حداقل به احتمال زیاد به فروشگاه آنلاین.

من تصور میلیون ها نفر از مردمی هستند که با داشتن یک تجلی حق در حال حاضر. آنها تحت فشار یک دکمه و یک بسته نشان داد تا خود را در مقابل ایوان چند روز بعد. آنها خود را بپرسید “وای این خیلی مفید است. چرا من همیشه انجام این کار؟”

Coronavirus باز floodgates به صورت آنلاین خرید. خرده فروشان مانند Macys, Gap, (GPS), Nordstrom (JWN), kohl’s (KSS), Bed Bath & Beyond (BBBY)و Footlocker (FL) همه نگاه مانند آنها رهبری برای ورشکستگی.

در لیست سیاه صنعت #3: فضای اداری اپراتورها

من یک تماس از یک دوست خوب بیش از آخر هفته. Trevor صاحب یک شرکت حمل در سان فرانسیسکو.

او عمدتا با این نسخهها کار کوچک تا متوسط اندازه شرکت و چت با مدیر عامل یک کسب و کار با 400+ کارکنان در هفته گذشته. او گفت: Trevor فعلی خود را در “دور کار” راه اندازی است که تا به خوبی او را نمی تجدید دفتر کار اجاره هنگامی که آن را منقضی می شود.

علامت گذاری کلمات من: Coronavirus تعویض بازی است وقتی که می آید به کار از خانه.

این بحران مجبور است جهان را به یک توده آزمایش. ده ها میلیون نفر از ما کار از خانه برای اولین بار.

این تغییر یک نسل کامل را مشاهده روی آنچه که می توان از راه دور انجام می شود. پس از چند ماه از کار از خانه مردمی متوجه خواهد شد که آنها فقط به عنوان مولد.

آنها سوال که چرا آنها نیاز به رفت و آمد به دفتر هر روز. و کار از راه دور مثلا دو یا سه روز در هفته تبدیل خواهد شد و این طبیعی است.

در واقع زمانی که در مورد خواسته از راه دور کار توییتر ارشد منابع انسانی افسر CNBC گفت: “من فکر نمی کنم ما را به راه ما استفاده می شود به کار گیرند.”

در اینجا چیزی است. این است که دفاتر خواهد شد و کاملا خالی است. اما تعدادی از مردمی کار از خانه است حال افزایش است. و زمانی که 30% از دفتر خود را خالی است هر روز اجرائی خواهد شد نگاهی به کاهش اجاره.

برای مثال مدیر عامل شرکت که ترور گفتگو با گفت: کنترل از راه دور کار صرفه جویی خواهد شد این شرکت از 10 میلیون دلار در یک سال در اجاره و هزینه!

این تغییر یک ضربه بزرگ برای شرکت های که خود و کار فضای اداری مانند CBRE گروه (CBRE) و بوستون خواص (BXP).

خرید مغرور دفاتر در شهرستانها مانند نیویورک و سان فرانسیسکو شده است یک شرط بندی مطمئن برای چند دهه. این روند معکوس خواهد شد به عنوان کنترل از راه دور کار “چوب” پس از coronavirus.

بزرگ Disruptors: 3 دستیابی به موفقیت در سهام مجموعه را به دو برابر پول خود را

دریافت آخرین گزارش که در آن من نشان می دهد سه سهام مورد علاقه که شما 100% سود به عنوان آنها مختل کل صنایع است. دریافت یک کپی رایگان شما در اینجا.

استفان مک براید توسط سردبیر RiskHedge گزارش محبوب و به سرعت در حال رشد مشاوره اختصاص داده شده به کمک به سرمایه گذاران درک و سود حاصل از اختلال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de