ورود آریزونا اول COVID-19 موارد در وسط فصل آنفولانزا برخی از مردم تعجب که چگونه به تعیین که است که.

علائم متفاوت است ؟ شما باید بیشتر در مورد جدید کروناویروس? چرا حوادث لغو شدن بیش از آنفلوآنزا ؟

در اینجا چیزی است که کارشناسان می گویند.

چگونه COVID-19 علائم نسبت به علائم آنفلوآنزا ؟

مردم با COVID-19 نشان داده اند که علائم تقریبا یکسان به کسانی که با آنفولانزا مقامات می گویند.

علائم آن شامل تب و سرفه و تنگی نفس, درد, خستگی و گرفتگی و آبریزش بینی گلودرد و گاهی اوقات استفراغ یا اسهال با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز سازمان بهداشت جهانی و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

برخی از موارد آنفولانزا و COVID-19 نتیجه در پنومونی گفت: لیزا Maragakis ارشد مدیر پیشگیری از عفونت در دانشگاه جانز هاپکینز.

یک تفاوت: علائم آنفلوانزا اغلب به نظر می رسد به طور ناگهانی در عرض حدود دو تا چهار روز پس از عفونت در حالی که اثر جدید کروناویروس در آمد بیشتر به تدریج در عرض دو تا 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض CDC گفت.

در حدود 80% موارد علائم COVID-19 خواهد بود خفیف و بیماران بهبود می یابند بدون درمان خاص که گفت. برخی از افراد حتی ممکن است coronavirus بدون همیشه احساس ناخوشی.

اما حدود 16 درصد از موارد انتظار می رود برای تبدیل شدن به جدی که گفت.

CDC توصیه است که هر کسی که فکر می کند به آنها نمایانده COVID-19 و توسعه یک تب و علائم تنفسی مانند سرفه یا تنفس مشکل تماس با دکتر خود را بلافاصله.

می تواند به شما گرفتن COVID-19 همان راه به عنوان آنفولانزا ؟

هر دو COVID-19 و آنفولانزا در حال گسترش از طریق قطرات از یک فرد آلوده که سرفه, عطسه و یا مذاکرات Maragakis گفت. مردم می توانند آنها را استنشاق قطرات نامرئی در هوا و یا لمس قطرات پس از زمین آنها را در سطوح اطراف فرد.

یکی ممکن است تفاوت: COVID-19 قطرات باقی می ماند ممکن است در هوا و آلوده کردن دیگران حتی زمانی که فرد بیمار از بین رفته است هر چند مقامات بهداشتی مطمئن نیست هنوز.

همچنین ما نمی دانیم اگر مردم مسری با کروناویروس جدید قبل از آنها شروع به داشتن علائمی مانند آنفلوانزا است. اگر پس از آن می تواند در پاسخ به این ویروس جدید سخت تر است.

چگونه مسری است آنفولانزا در مقابل COVID-19?

اوایل برآوردها نشان می دهد که جدید کروناویروس تر است مسری از آنفلوانزا معنی آن گسترش سریع با توجه به این که. اما آن را به عنوان مسری بیماری هایی مانند سرخک.

کارشناسان می گویند به اندازه 25 ٪ -70 ٪ از مردم در سراسر جهان می تواند قرارداد جدید کروناویروس.

جدید کروناویروس مرگبارتر از آنفولانزا ؟

بله COVID-19 حداقل 10 بار کشنده تر از آنفلوانزا به گفته دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

آنفولانزا می کشد کمتر از 0.1 درصد از مردم هر سال در حالی که نرخ مرگ و میر برای کروناویروس جدید به نظر می رسد حدود 2-3% با توجه به این که.

در سراسر جهان مورد 291,000 به 646,000 مردم مرگ از آنفولانزا هر سال با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز در مقایسه با حدود 4500 مرگ و میر تا کنون در چند ماه گذشته از COVID-19.

اما اگر چه آنفلوانزا کشته شدن بیشتر مردم تا کنون در این فصل COVID-19 به نوبه خود می تواند مرگبارتر در دراز مدت به خصوص اگر اقدامات پیشگیرانه مانند لغو, رویدادهای, نمی, گرفته, مقامات بهداشتی می گویند.

و coronavirus میزان مرگ و میر به مراتب بالاتر برای گروه های آسیب پذیر مانند سالمندان و افراد مبتلا به کمبود ایمنی بدن.

برخی از مطالعات نشان داده اند که مرگ و میر نرخ حدود 4 درصد مردم در سنین 60 تا 70 حدود 10 درصد مردم در سنین 70 تا 80 و حدود 14-15 درصد مردم بیش از سن 80 با توجه به سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb.

از سوی دیگر کودکان به نظر می رسد کمتر مستعد ابتلا به COVID-19 از آنفولانزا با توجه به CDC.

آیا برای درمان آنفولانزا ؟ می شود آنها را در COVID-19?

پزشکان به طور معمول توصیه مایعات و استراحت و ضد درد دارو مانند تیلنول به ضرب و شتم آنفولانزا در حالی که برخی از موارد شدید نیاز به داروهای ضد ویروسی مانند تامی فلو به گفته کلینیک مایو.

COVID-19 بسیار جدید است که دانشمندان نمی آیند تا با یک دارو برای درمان آن است.

برای موارد خفیف مقامات بهداشتی توصیه مردم در خانه بمانند و به دنبال درمان مشابه دستورالعمل به آنفولانزا: مایعات و استراحت و داروهای رایج از جمله به عنوان ضد احتقان بینی و درد-مسکن مانند استامینوفن یا ایبوپروفن برای کاهش تب و درد با توجه به دانشکده پزشکی هاروارد.

برای موارد شدید ممکن است پزشکان قرار دادن بیماران در اکسیژن و اعتراف آنها به بیمارستان با توجه به مطالعه منتشر شده توسط مرکز ملی اطلاعات بیوتکنولوژی.

است وجود دارد یک واکسن برای coronavirus? آنچه در مورد آنفولانزا ؟

هر سال پزشکان توصیه می کنند افراد دریافت واکسن آنفولانزا و یا واکسن با هدف جلوگیری از عفونت با سویه های آنفولانزا به احتمال زیاد شایع این فصل.

اگر چه مردم هنوز هم می تواند آنفولانزا پس از گرفتن یک واکسن معمولا آن را کمک می کند تا به کاهش علائم و طول مدت بیماری است.

هیچ واکسنی وجود دارد و در عین حال برای COVID-19 اما محققان در حال کار بر روی آن از جمله سه در دانشگاه ایالتی آریزونا.

چرا باید حوادث لغو شده است برای COVID-19 و آنفولانزا ؟

کارشناسان نمی دانم به اندازه کافی در مورد این کروناویروس جدید به پیش بینی آن را گسترش, اما آنها بر این باورند آن است که کشنده تر از آنفولانزا و می خواهید برای محافظت از مردم به عنوان بسیاری که ممکن است.

داده ها نشان می دهد جلوگیری از انتقال در اوایل می تواند سرعت گسترش چشمگیری بنابراین تعداد موارد شدید در هر زمان داده شده نمی پایمال کردن بیمارستان ها و مردم کمتر می میرند.

سوال در COVID-19? درخواست آریزونا خبرنگاران در اینجا.

مصرف خبرنگار Rebekah L. ساندرز به بررسی مسائل مربوط به تقلب و سوء استفاده مربوط به کسب و کار بهداشت و درمان-مراقبت از اشخاص و سازمان های دولتی. تماس با او در rsanders@azcentral.com و یا در توییتر دنبال او در @RebekahLSanders.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de