مصرف کنندگان آمریکایی از خواب بیدار شد این هفته به coronavirus تهدید و شروع به نمایش نشانه ای از این بیماری دیده می شود در آسیا و اروپا – احتکار.

هیچ چیز در ایالات متحده و در عین حال شبیه به آنچه در ایتالیا که در روزهای اخیر – که در آن قفسه های سوپر مارکت بودند موردنیاز و فیلم پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد مصرف کنندگان از آمدن به ضربات بیش از کیسه های ماکارونی.

اما بدون شک رشد حس فوریت برای مردم به سهام تا در کالاهای اساسی و برای آماده شدن برای طولانی خانه قرنطينه.

“من خرید برخی از آنفولانزا درمان و قاتلان درد – اگر من تا هفته آینده صبر کنید ممکن است چیزی باقی مانده است” گفت: دین McKnight یک مهندس در Austin, تگزاس, به عنوان او motioned به قفسه در HEB سوپر مارکت که خالی شد از چند بیش از حد داروها در درجه اول درمان آنفولانزا برای کودکان.

McKnight مشغول به کار در هنگ کنگ و چین در طول شیوع سارس و می داند دست اول تاکید می کند که گلوله برفی کردن ترس از یک بیماری همه گیر می شود اما گفت که او نه دست پاچه.

“ما اضافی به ماه ارزش ينهلرس برای همسرم, اما ما نمی جوراب زنانه ساقه بلند در داروها یا مواد غذایی به عنوان اگر ما انتظار داریم که به نیاز به امن چندین ماه از منابع در حال حاضر.”

Coronavirus گسترش بیشتر در سطح جهانی در روز جمعه. آخرین سازمان بهداشت جهانی آمار و ارقام نشان می دهد بیش از 82,000 مردم آلوده شده است با بیش از 2700 مرگ و میر در چین و 57 مرگ و میر در 46 کشور دیگر.

وحشت خرید دیده شده است از ماسک و شخصی دیگر دنده محافظ. اما نیز وجود دارد یک تهدید بلندی به خرده فروشی در سراسر هیئت مدیره گفته تحلیلگران.

چند خرده فروشان عمده – از جمله خارج شده و هدف – ایستاده برای دیدن زنجیره تامین به شدت ضربه توسط coronavirus و که می تواند منجر به برخی از خالی کردن قفسه های فروشگاه با شروع در ماه آوریل اد کلی یک تحلیلگر در ولز فارگو اوراق بهادار نوشت: در یک پژوهش توجه داشته باشید این ماه است.

“ما اعتقاد داریم که زمان شروع به نگرانی در مورد زنجیره تامین خطر 2019-nCoV است که در اینجا” نوشت کلی. “شایان ذکر است که جعبه بزرگ بازیکنان مانند هدف و خارج می تواند برای اولین بار به تجربه خارج از بورس مسائل است.”

چرا که آن فروشگاه کار در فقط در زمان موجودی مدل کلی نوشت و به شدت وابسته به چین که در آن زنجیره تامین شده اند به شدت مختل شود.

‘سخت به نگه دارید تا’

انباشت در کشورهای مانند هاوایی و مینه سوتا بود و موجب شده توسط پیام از دولت در بخش سلامت ترغیب ساکنان به خرید لوازم غیر مواد غذایی فاسد شدنی تجویزی داروها و لوازم بهداشتی.

مشاوره در تضاد پیام از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC).

CDC مدیر رابرت Redfield در روز پنج شنبه گفت: ایالات متحده آمریکا کنگره شنوایی است که وجود دارد بدون نیاز به سالم آمریکایی ها به سهام تا در هر گونه لوازم است.

“ما باید یک واحد پیام گفت:” رابین Gershon بالینی استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه نیویورک. “هنگامی که وجود دارد عدم وجود خوب و قوی و اطمینان بخش رسمی صدای مردم را بیشتر ناراحت و شروع به انجام این تفکر جادویی.”

روز جمعه در هونولولو, هاوایی, بازنشسته مخابرات کارگر Duane Tanouye, 62 انتظار در خط در خارج از Costco با بیش از 200 نفر دیگر.

“هیچ کس واقعا, وحشت, اما وجود دارد مقدار زیادی بیشتر از افراد عادی” Tanouye گفت: از طریق تلفن.

فروشگاه در هاوایی آغاز شده بود محدود کردن چقدر مصرف کنندگان قادر به خرید برخی از محصولات مانند کاغذ توالت, او گفت:.

Pandemic, خرید, لیست شده اند رفتن در اطراف آنلاین با virologist ایان مک کی نشان می دهد مردم نکنید که رفتار مانند نوشابه و شکلات در کنار غلات و ماکارونی.

“اما نمی وحشت خرید و نمی ذخیره کردن!” مککی استادیار در دانشگاه کوئینزلند در استرالیا گفت: در وبلاگ خود پست “پس شما فکر می کنید شما در مورد به در یک بیماری همه گیر?”

مینه سوتا را در بخش بهداشت و درمان گفت: خرید تجهیزات در حال حاضر آن را آسان تر به ماندن در خانه اگر اعضای خانواده مریض شدم یا اگر مردم می خواستند برای جلوگیری از بیمار مردم در جامعه خود را.

هاوایی گفت: خانواده ها برای آماده سازی به عنوان آنها را برای طوفان با 14 روز تامین آب و غذا و سایر ملزومات.

در Cid را در بازار مواد غذایی در یک فروشگاه مواد غذایی در تائوس در نیومکزیکو یک منطقه شناخته شده برای آن خارج از شبکه جوامع محلی پر شد چرخ دستی های خرید با کیسه برنج و لوبیا و جو.

“آن را سخت به نگه دارید تا این هفته من می خواهم بگویم تقاضای حداقل دو برابر شده است” گفت: Steve ساترلند فله مدیر در انجین است. “مردم تمایل به سهام تا در اینجا در هر زمان یک مشکل وجود دارد.”

Jason Robnett یک آشپز و طراح طلا و جواهر از Taos, snagged گذشته 20 پوند کیسه لوبیا چیتی فله گروه فلات به عنوان او کردن در مورد.

“مردم نیاز به توقف در واکنش تنها ماندن هنوز,” او گفت:. “اگر هر کسی فقط نشسته هنوز تا آمادگی می آید تا به سطح مناسب که بهتر از در حال اجرا willy-nilly در هر جهت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im