ایالات متحده و کره جنوبی با توجه به محدود تمرینات نظامی مشترک به دلیل نگرانی از شیوع کروناویروس مقامات روز دوشنبه گفت:.

پس از یک جلسه در پنتاگون به بررسی طیف گسترده ای از مسائل از جمله یک بن بست بیش از ایالات متحده خواسته است که سئول پرداخت یک مقدار بزرگتر به اشتراک گذاری از هزینه میزبانی نیروهای آمریکایی وزیر دفاع علامت Esper و کره جنوبی وزیر دفاع Jeong Kyeong-دوو به خبرنگاران گفت که کروناویروس یک تهدید برای خود برنامه ای از تمرینات نظامی.

تمرینات برگزار می شود به صورت دوره ای در طول سال و در نظر گرفته شده برای آماده سازی سربازان و فرماندهان برای پتانسیل مبارزه علیه کره شمالی.

Esper گفت: بالا کره جنوبی و آمریکا فرماندهان در سئول “به دنبال پوسته پوسته شدن پشت” برخی از تمرینات “با توجه به نگرانی در مورد کوروناویروس.”

او افزود: با اعتماد به نفس است که فرماندهان را پیدا خواهد کرد یک راه برای حفاظت از سربازان در حالی که همچنین هر دو کشور “باقی می ماند به طور کامل آماده برای مقابله با هر گونه تهدید است که ما ممکن است با هم روبرو.”

Jeong گفت: coronavirus وضعیت در این کشور “بسیار جدی” است و مجبور مقامات برای محدود کردن جنبش از نیروهای نظامی که باعث می شود آن را مشکل تر برای انجام تمرینات با نیروهای آمریکایی. او گفت: وجود داشته است 13 تایید coronavirus موارد در کره جنوبی ،

“از آنجا که جنبش محدود شده است و بین واحدهای وضعیت محدود است,” او گفت: از طریق یک مترجم.

گزارش های خبری گفت: دولت کره جنوبی ممنوع عمده تظاهرات در پایتخت آن و اعلام سلامت اورژانس. مقامات گفت: 100 مورد جدید گزارش شده جمعه آوردن کشور از مجموع 204.

در سخنان خود به خبرنگاران Esper و Jeong چپ شکی نیست که دولتهای آنها در گیر یک مشکل بن بست بیش از ایالات متحده تقاضا به صورت غیر منتظره ای افزایش بزرگ در کره جنوبی به اشتراک گذاری از هزینه حفظ نیروهای آمریکایی در شبه جزیره.

مذاکرات رسیده اند متوقف. Jeong گفت: آمریکا تهدید کردند کارگران کره که به حمایت از نیروهای آمریکایی است “بسیار دشوار قرص فرو برد.”

در طول سال مقدار سئول می پردازد برای حضور حدود 28000 نیروهای ایالات متحده متنوع و اخیرا آن را تقریبا 1 میلیارد دلار. اما آخرین توافق بین دو کشور تمام شده در پایان سال گذشته و جدید پیمان تأیید نشده است.

با توجه به پنتاگون ایالات متحده تا کنون شده است در پرداخت حقوق و دستمزد هزینه های ملی کره جنوبی نیروی کار است. اما ایالات متحده بودجه اجرا خواهد شد در پایان ماه مارس مگر اینکه دولت کره موافقت به پرداخت بیشتر. اگر هیچ توافق رسیده است Esper گفت: ایالات متحده را کردند اکثر کره ای کارکنان مارس 1 و نیز تعلیق برخی از ساخت و ساز و فعالیت های دیگر.

گزارش های خبری گفته اند که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواستار افزایش پنج برابر در کره جنوبی سهم به حدود 4.7 میلیارد دلار برای سال 2020 اما مقامات نه علنا تایید کرد جزئیات.

Esper گفت: کره جنوبی یک “نیروگاه اقتصادی جهانی” و باید کمک بیشتری به هزینه داشتن نیروهای آمریکایی در شبه جزیره. Jeong گفت که کره جنوبی افزایش سهم خود را با 8.2 درصد در سال گذشته است و با توجه به بالاتر افزایش این سال است.

به اصطلاح ویژه اقدامات توافق کمک می کند تا برای جبران هزینه های قابل توجهی از استقرار نیروهای آمریکایی., که در عمل وجود دارد پس از جنگ کره به طول انجامید که از سال 1950 تا سال 1953. سهم در حال تقسیم در سراسر سه دسته بندی ها: کره ای, ملی, کار, کره جنوبی تامین مالی ساخت و ساز و تدارکات با اکثریت قریب به اتفاق از کره جنوبی کمک به اقتصاد آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im