Coronavirus همه گیر ایجاد یک افزایش در تعداد آنلاین در شهر نیویورک و شهرهای دیگر

این گزارش نشان می دهد که از 721,927 کل فعال در کشور شهر نیویورک بیشترین تعداد با مجموع 22,874. مقام دوم شد لس آنجلس با مجموع 12,228 هوسران. بعد پایین خط بود هوستون در 9,068; شیکاگو در 7,347; لاس وگاس در 5,744; سن آنتونیو در 5,375; فیلادلفیا در 4,894; ققنوس در 4,606; دالاس در 4,509 و سن دیگو در 4,251.

این گزارش همچنین نشان می دهد که تعداد پیام های ارسال شده بین این کاربران افزایش یافته بود پایدار در مه و ژوئن. کاربران در حال ظاهرا بیشتر فعال در شهرستانها با کاربران بیشتر – تعداد پیام های فرستاده شده برای هر کاربر در شهر نیویورک است که سه برابر تعداد ارسال شده در سن دیگو.

Coronavirus همه گیر داده است آمریکایی ها یک مقدار زیادی از وقت آزاد در طول چند ماه گذشته. با میلیون ها نفر از مردم از کار و یا furloughed آنها تاکید فراتر از باور است. که توضیح دهد که چرا تعدادی از کاربران فعال و علاقه مند در رابطه جنسی در تروی نمایی افزایش یافته است.

“اجتماعی فاصله باعث می شود جلسات دشوار است چرا که تمام میله ها و هتل ها و رستوران ها بسته شده است. این بدان معناست که اکثر مردم روشنفکر در حال تلاش برای دیدار با دوستان جدید آنلاین در طول pandemic,” سخنگوی جنیفر سفید گفت: “هنگامی که این بیماری همه گیر است که بیش از آنها را در نهایت دیدار آفلاین برای اولین بار از زمان و زندگی کردن توهمات خود را با هم.”

در مورد 3Fun:

3Fun پیشرو, سه نفری, دوستیابی برنامه است که به افراد مجرد و زوج تمایل هیجان انگیز و پرماجرا روابط برای دیدار با مردم با مشابه را دوست دارد و خواسته.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد 3Fun لطفا https://www.go3fun.co دانلود برنامه در فروشگاه اپل یا گوگل فروشگاه بازی.

منبع 3Fun

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de