چین مرگ و میر از این کروناویروس جدید فشار در حال حاضر به کشته شدن بیشتر مردم از کشنده شیوع سارس در سال 2002 و 2003 به عنوان کشور حزب کمونیست برچسب ماهه اپیدمی به عنوان یک “آزمون بزرگ” و کشورهای عجله برای منزوی کردن ملت است.

که از صبح سه شنبه به وقت محلی در چین سویه جدید ادعا کرده 425 زندگی به عنوان کارشناسان بیماری های عفونی گفت: شیوع بیماری است که انتظار می رود برای تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر, به گزارش نیویورک تایمز.

به صورت یک بیماری همه گیر اعلام می شود این بیماری باید به طور مداوم بیماری همه گیر در حداقل دو قاره های دیگر به معنی محدودیت ممکن است خیلی دیر.

“ما نمی بینیم یک الگوی کاهش و این یک مشکل” لئون پون این بخش از آزمایشگاه بهداشت دانشکده علوم در دانشگاه هنگ کنگ گفت. “وجود دارد هیچ نشانه آن است که آن را بهتر است.”

دولت چین گفت که از آخرین گزارش های چین 20,438 موارد را تایید کرد. بیش از 160 موارد از جمله 11 در ایالات متحده تایید شده است در دو ده کشور جهان است.

در مقايسه با طول شیوع بیماری سارس در چین تا به حال 349 مرگ و میر و 5,327 موارد با توجه به آمار سازمان بهداشت جهانی.

به عنوان بیماری رشد می کند چین بازار سهام نیز از ناودان و جهانی قیمت نفت شده اند و افسرده در حالی که رئیس جمهور چین روز دوشنبه به نام برای همه مقامات به کاهش مرگ و میر و عفونت اولویت است.

با توجه به شین هوا چین-اخبار رسمی آژانس یازدهم ریاست جلسه ارشد حزب کمونیست اعضای جایی که آنها بستری کاستی در ملی بهداشت و اورژانس سیاست.

این نشریه به نقل یازدهم به عنوان تهدید و مجازات مقامات که “عدم جسارت” و مقاومت در برابر دستورات معنی که در برخی از مناطق ممکن است نه اطاعت از دستور اقدامات لازم برای جلوگیری از این بیماری کشنده را گسترش.

مرگ و میر ممکن است در حال حاضر رسیده و حتی بالاتر اعداد. ساکنان در ووهان که در آن شیوع شروع می گویند که بسیاری از بیماری تبدیل شده است که به دور از بیمارستان که خیلی کامل و شنیدن هستند که مردم در حال مرگ هستند در خانه های خود که در آن آنها در حال شمارش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im