Coronavirus مدل های ارائه شده برای WH روز چهارشنبه یک ‘امیدوار کننده’ دو ‘مطلب در مورد’

کاخ سفید دریافت ارائه در روز چهارشنبه نشان دادن سه مدل پیش بینی این دوره از شیوع کروناویروس که یکی از آنها “امیدوار کننده” و دو “بیشتر در مورد” باعث سخنرانی رئیس جمهور بعد از آن شب.

“به من گفته دو مقام ارشد دولت مقامات که دولت به مجلس ارائه شد با سه مدل مختلف چگونه این ویروس می تواند به” نیوز مکس تلویزیون کاخ سفید خبرنگار زمرد رابینسون گفت: “دستور کار آمریکا” در روز پنج شنبه.

“یکی این است که بیشتر امیدوار کننده است که آن را مانند یک منحنی S-مثل ما در کره جنوبی که در آن شروع به قطع یک بیت… بر اساس اقدامات آنها گرفته ام. دو نفر دیگر مدل ها کمی بیشتر در مورد” رابینسون گفت:, و اضافه کرد که دولت این است که به دنبال برای دیدن اگر پاسخ اولیه اقدامات “بودند به اندازه کافی برای کاهش مورد گسترش بنابراین شما که S-curve و نه دیگر دو مدل که بیشتر در مورد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنین است در مورد “میزان عفونت” و گزارش می دهد که ویروس “می تواند هوابرد تا سه ساعت و چگونه به سرعت آن گسترش می یابد و به همین دلیل شما را دیدم رئیس جمهور اقدام قاطع شب گذشته تصویب سی-روز ممنوعیت سفر از اروپا بسیار شدید اندازه گیری با توجه به برخی از, اما آنچه دولت می گوید آنها می خواهند به انجام و ببینید که چگونه این می رود بیش از چند هفته آینده.”

رابینسون گفت که “دیگر اقدامات این رئیس جمهور است که به دنبال در نظر گرفتن در یک یادداشت شخصی است که او را به دنبال احتمالا لغو بیشتر کمپین حوادث مانند یک تجمع در خلیج تمپا.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنین اعلام کرد که “آن را به ارائه کمک به ایران” و “U. S. هوش نشان می دهد که بیشتر مردم آسیب دیده در ایران از آن کشور است که اجازه ، همچنین کره شمالی, ایالات متحده احساس می کند ممکن است سخت ترین ضربه به کشور است.”

در داخل کشور “رئیس جمهور به دنبال احتمالا امضای اضطراری اعلام به عنوان به زودی به عنوان امروز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im