Coronavirus باعث می شود آن را سخت تر برای کمپین درخواست برای پول

کاخ سفید نامزدها نیست معمولا خاضع در مورد درخواست هواداران برای پول است.

اما به عنوان coronavirus upends زندگی روزمره inundating بیمارستان تانک بازارهای مالی و قرار دادن 3.3 میلیون آمریکایی از کار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را به احتمال زیاد رقیب دموکرات جو بایدن به طور ناگهانی خود را مرور زمین های خطر ناک.

چه استفاده می شود به یک روال درخواست سیاسی برای پول نقد در حال حاضر می تواند در سراسر آمده به عنوان تن-ناشنوا یا رنگ ورو رفته. این دو همچنین خطر رقابت برای محدود دلار با موسسات خیریه تلاش برای جمع آوری پول برای همه گیر امداد. با یک رکود اقتصادی به طور بالقوه در افق وجود دارد یک سوال که آیا ثروتمند اهدا کنندگان در یک حالت دادن و اینکه آیا حامیان مردمی که تراشه در مقادیر کوچک هنوز توانائی به آن را نگه دارید.

که ارائه یک ظریف چالش به عنوان هر دو نامزد سعی کنید برای ذخیره حجم انبوهی از پول نقد مورد نیاز برای انتخابات.

“این سخت است برای صحبت با کسی که در حال حاضر بپرسید که چگونه آنها در حال گرفتن و سپس از آنها بخواهید برای حمایت مالی در جمله بعدی” گفت: گرگ گودارد دموکراتیک خلق جمع آوری کمک که کار را برای ctq را در انتخابات ریاست جمهوری قبل از مینه سوتا سناتور کاهش یافته دموکراتیک مسابقه.

به تیم لیم دموکراتیک مشاور که کار را برای هر دو, باراک اوباما و هیلاری کلینتون “این یک جهان که در آن هیچ کس تا به خوبی پاسخ دهد.” او گفت که “در جمع آوری کمک های مالی طرف ما می رویم به نگاهی به برخی از بازدید گسترده به عنوان یک حزب است.”

این کار بخصوص برای بایدن. معاون سابق رئیس جمهور در تلاش است به محوری از اصلی به کلی انتخابات در یک مسابقه اساسا منجمد توسط ویروس.

او فاقد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد ذخایر نقدی که ساخته شد تا بیش از گذشته سه سال از ریاست جمهوری او. بایدن نیز هنوز به پرچ نامزدی و قادر نخواهد بود به انجام این کار تا زمانی به تعویق افتاد اصلی مسابقات برگزار می شود در ماه های آینده.

ایالت ورمونت برنی ساندرز خود را تنها باقی مانده 2020 رقیب داده است هیچ نشانه ای که او را به عقب با وجود بایدن را تقریبا غیر قابل عبور سرب در نماینده مسابقه.

این بیماری همه گیر قرار گرفته و به بزرگ-دلار جمع آوری اعانه در انتظار نگه داشته بود و همه در شخص رویدادهای سیاسی. که مجبور تهمت و بایدن در حال حاضر به تکیه آنلاین جمع آوری کمک.

بایدن در حال برگزاری مجازی جمع آوری اعانه از طریق ویدئو کنفرانس. اما آنها عدم انحصار و لامسه طبیعت در یک شخص رویداد که در آن اهدا می توانید شبکه دیدن و دیده می شود. بایدن و مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به ارسال ایمیل های جمع آوری کمک های مردمی و متون.

“این آسان نیست برای من به درخواست شما برای پول امروز” بایدن مدیر کمپین جن اومالی دیلون گفت: در جمع آوری کمک های مردمی ایمیل پنج شنبه به دنبال سهم به عنوان کم به عنوان $5. “بسیاری وجود دارد مستحق موسسات خیریه و کسب و کارهای کوچک در جامعه خود را که در آن پول خود را باعث می شود یک تفاوت بزرگ در حال حاضر. و البته نیازهای خود و نیازهای خانواده خود را مقدم.”

اما او ادامه داد: “ما باید برای حفظ و جمع آوری کمک از آنجا که ما باید برای حفظ مبارزه. و ما باید برای نگه داشتن مبارزات چرا که این تنها راه ما می توانیم شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها بازی کردن تهدید ناشی از این ویروس در اوایل روز از شیوع و مبارزات انتخاباتی خود از این قاعده مستثنی بود. آن لعنتی بیرون مالی متون با موضوعات آشنا مانند حمله بایدن ساندرز و رسانه ها. این کمپین ترغیب اهداکنندگان با ارائه مغلوب ساختن پیشی جستن-مضمون موارد از جمله مجموعه ای از رنگ سبز شبدری ویسکی عینک ارائه شده تا در ازای 35 دلار سهم حدود روز سنت پاتریک.

اما در مارس 12, پیام, مبارزات انتخاباتی خود نیز پیامک حامیان یک “کوروناویروس به روز رسانی” است که منعکس مغلوب ساختن پیشی جستن نوظهور نگرانی بیش ویروس و نه شامل یک درخواست برای پول است.

“امنیت و سلامت مردم آمریکا است رئیس جمهور تهمت اولویت در حال حاضر” پیام گفت. همچنین این خواست هواداران به بازدید از ایالات متحده به دولت coronavirus سایت به “یادگیری راه برای نگه داشتن شما ، خانواده و جامعه خود را امن است.”

مبارزات انتخاباتی خود کرده است پس از بازگشت به فرم های اخیر یک متن excoriated سابق شهردار نیویورک Mike Bloomberg, آنها مغلوب ساختن پیشی جستن با نام مستعار “مینی مایک” برای استفاده از یک ارائه در مالی مبارزات انتخاباتی قانون به انتقال 18 میلیون دلار باقی مانده از خود را رها انتخابات ریاست جمهوری به کمیته ملی حزب دموکرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی Kayleigh McEnany نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

روز شنبه بایدن و تهمت مبارزات فرستاده متعدد جمع آوری کمک مالی درخواست از طریق ایمیل و متن.

بایدن خواسته برای $5 در حالی که نشان می دهد که تهمت اولیه به حداقل رساندن این ویروس به معنی آن “خواهد رسید همه ما سخت تر از آن در غیر این صورت ممکن است و آن را به ما دیگر به بهبود می یابند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال یک ایمیل با موضوع خط: “اجازه دهید آن را له.” ایمیل خواسته هواداران به “آمریکای بزرگ” و پیشنهاد کرد که کمک های مالی کمک خواهد کرد block “رادیکال سوسیالیست مانند دیوانه برنی یا نشخوار Pro جو به دست آوردن هر اونس از حرکت است.”

ساندرز به دست آورده است ستایش برای تبدیل شدن به ارتش خود را از کوچک-دلار اهدا کنندگان به منظور بالا بردن $3.5 میلیون برای ویروس امداد به جای مبارزات انتخاباتی خود. این سناتور که در مبارزات انتخاباتی است که توسط سوخت های مردمی آنلاین اهدا کنندگان را متوقف کرده است از ارسال ایمیل های جمع آوری کمک های مردمی.

“در حال حاضر تمرکز من بر روی این فوق العاده بحران” ساندرز گفته آسوشیتد پرس روز چهارشنبه پس از کاهش به بحث در مورد آینده مبارزات انتخاباتی خود.

بلومبرگ نیز کنار گذاشته قصد دارد به اهرم خود میلیاردها دلار از ثروت شخصی برای اجرای خارج از گروه با هدف جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند. او به تازگی ترویج $40 میلیون بشردوستانه تلاش با هدف محدود کردن گسترش ویروس.

در حالی که این ویروس مختل بسیاری از جنبه های زندگی دموکراتیک جمع آوری اعانه خوشبین هستند که یک درجه از حالت عادی بازگشت خواهد شد در نهایت. خواهد شد که به نفع بایدن.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان متصدی کنترل کمیته ملی حزب جمهوری خواه به او عمده جمع آوری کمک لبه بایدن فاقد چرا که او نه نامزد. جمع آوری کمک های مردمی کمیته های کنترل شده توسط احزاب سیاسی می تواند در نرخ های مبادله ای برای نامزدها مانند تهمت و کسی که با آنها وارد مشترک توافق نامه.

DNC نمی کند و در عین حال باید مشابه توافق با بایدن. حامیان او در حال آماده کردن زمینه برای زمانی که آن را ندارد.

“افرادی مثل من بی سر و صدا در حال رسیدن به بزرگتر اهدا کنندگان به اجازه دهید آنها را می دانم که ما در حال ورود به مرحله بعدی گفت:” استیو Westly یک دره سیلیکون سرمایه داری. “وجود دارد نه بسیاری از جمع آوری کمک های مردمی در رفتن در حال حاضر, اما تصویر بزرگ است که ما در حال گرفتن نزدیک زمانی که DNC درگیر خواهد بود و وجود خواهد داشت مقدار بالاتر از حد است.”

بسیاری از دموکرات ها نیز فکر می کنم برگ برنده را در دست زدن به بحران خواهد شد و یک لحظه روشن و آنها پیش بینی شده ابراز کمکهای مالی پس از مبارزات انتخاباتی رزومه.

“ما در یک زندگی یا مرگ وضعیت مردم مانند ایده صالح رئیس جمهور مانند جو بایدن” گفت: Mathew Littman سابق بایدن speechwriter که مدیر اجرایی نفع غرب pro-بایدن فوق العاده PAC است که با تمرکز بر کشورهای غربی.

هنوز Littman اذعان کرد که حداقل برای زمان حال جمع آوری کمک های مالی ممکن است کمی آهسته است.

“نه همه در حال رفتن به قادر به کمک به یک سوپر پک که برای اطمینان حاصل کنید,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>