کروناویروس در آریزونا: چه چیزی شما را اگر شما می آیند به موارد مثبت? روشن نیست

به عنوان تعدادی از مثبت coronavirus آزمون در ادامه به کوه در آریزونا شده است وجود دارد کمی راهنمایی برای دیگری در حال رشد از مردم: کسانی که در تماس نزدیک با فرد مبتلا به ویروس که هنوز نمایش داده می شود علائم خود را.

بهداشت عمومی ارشاد تا به حال شده است با تمرکز تا حد زیادی در پیشگیری تلاش — شستن دست های خود را — و در افرادی که به چین سفر کرده و دیگر مناطق آسیب دیده.

اما با بیش از 1600 نفر از جمله حداقل 12 نفر تا کنون در آریزونا جامعه انتقال اتفاق می افتد در سراسر ایالات متحده است. تعداد بیشماری از Arizonans در حال حاضر شده است در تماس با فرد آلوده در اینجا و یا در حالی که سفر به یک کشور دیگر.

هنگامی که مردم برای پیدا کردن آنها بوده ام در معرض آنچه که آنها باید انجام بعدی ممکن است نامشخص است. ایالت آریزونا و ماریکوپا کانتی نیست به صراحت آن را طلسم را.

شما باید خود قرنطینه مانند بسیاری از اعضای کنگره و ورزشکاران حرفه ای که در تماس با presumptive مثبت? چگونه باید با شما ارتباط برقرار کردن با خانواده خود در خانه خود را ؟ باید خود را از دیگر اعضای خانواده رفتن به محل کار یا باید به بچه های خود به مدرسه برود ؟ اگر شما بوده ام به یک سالن ورزشی, فروشگاه و یا دیگر مکان عمومی, تأسیس, و در حال حاضر می دانم که شما قبلا در معرض باید به شما اطلاع کسانی که کسب و کار? استان و شهرستان coronavirus صفحات وب را بدون هدایت.

در Maricopa County سایت وجود دارد مشاوره برای بازگشت مسافران, اما تنها کسانی که سفر بین المللی است. این Maricopa County سایت می گوید: “اگر شما در سفر به یک کشور با جامعه گسترش COVID-19 در 14 روز گذشته لطفا به این توصیه ها است.”

دستورالعمل نام برای مسافران بین المللی به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است به جز ضروری در مراقبت های پزشکی جلوگیری از حوزه عمومی جدا کردن خود از دیگران در خانه و جلوگیری از به اشتراک گذاری آیتم های خانگی مانند ظروف, ظروف و ملافه.

آریزونا وزارت بهداشت خدمات سایت نیز اطلاعات کمی در مورد آنچه که مردم باید انجام دهید که در معرض در ایالات متحده در وب سایت خود می گوید: “اگر شما در سفر به چین و یا دیگر مناطق در حال حاضر تحت تاثیر COVID-19 و احساس بیمار با تب و سرفه یا تنفس مشکل” شما باید اجتناب از تماس با دیگران و جلوگیری از سفر خود را پوشش بینی و دهان هنگام عطسه و شستن دست های خود را به طور منظم. همچنین مسافران توصیه به بحث خود را به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

آنچه مقامات بهداشتی می گویند

آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی پاسخ نمی دهند به درخواست های متعدد برای نظر.

دکتر ربکا Sunenshine پزشکی مدیر کنترل بیماری برای Maricopa County وزارت بهداشت گفت: مرور توصیه های مختلف می تواند چالش برانگیز.

“ما درک می کنیم که وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات در دسترس در گردش مورد COVID-19 و می توان آن را به چالش کشیدن برای مردم به دانستن آنچه که آنها باید انجام برای محافظت از خود و عزیزان خود را از گرفتن COVID-19,” Sunenshine گفت.

او گفت: مهم ترین چیز به خاطر داشته باشید این است که افراد بیمار باید در خانه بمانند.

“مگر اینکه کارگردان بهداشت عمومی و یا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی افراد بدون علائم تب و تنگی نفس یا سرفه نیست و خود نیاز به قرنطینه و آیا نیاز به آزمایش برای COVID-19” او گفت:.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هر چند توصیه می کند خود quarantining برای کسانی که با هیچ نشانه ای که باید به تماس یک فرد با یک مثبت coronavirus آزمون گفت: سیسیلیا روسالس موقت کاردانی دین از تعامل جامعه و توسعه برای دانشگاه آریزونا دانشکده بهداشت عمومی.

“توصیه از CDC است که آنها خود منزوی و خود قرنطینه” روسالس گفت. “این یک توصیه اگر شما لازم نیست اما علائم آن داوطلبانه است. … که مسئول چیزی که به انجام است.”

روسالس وجود دارد گفت: دستورالعمل های مختلف به دلیل CDC می دهد توصیه های اما متحده را نهایی تماس بگیرید. او گفت: متحده می تواند عوامل دیگر را در تصمیم گیری های خود از جمله اقتصادی و عوامل روانی در هنگام ساخت توصیه های خود را.

او گفت: دولت و شهرستان توصیه های در حال تغییر اندک از CDC توصیه های.

یک عامل بسیار مهم: کار شما

در نهایت یک شخص کارفرما یک بازیکن مهم اگر کسی تا به حال تماس با یک فرد که تست presumptively مثبت برای coronavirus روسالس گفت.

کارفرما می تواند اجازه می دهد کارکنان به محل کار از خانه برای 14 روز اگر ممکن است اجازه می دهد آنها را به استفاده از مرخصی استعلاجی یا زمان تعطیلات و یا ترتیبات ویژه برای مرخصی استعلاجی به طوری که آنها می توانید خود را قرنطینه, او گفت:.

اگر کارمند نمی تواند انجام دهد هر یک از کسانی که همه چیز پس از آن کارفرما نیاز به ترتیبات ویژه به عمل اجتماعی فاصله و حفظ مناسب مطابق با اصول بهداشتی محیط زیست است. کارکنان باید حفظ بهداشت مناسب شیوه نیز روسالس گفت.

موسسه ملی برای کامپیوتر کمک گزارش (NICAR) کنفرانس برگزار شد در نیواورلئان از 5 مارس از طریق 8 مارس. در روز سه شنبه مارس 10, NICAR با صدور بیانیه ای که یکی از شرکت کنندگان در کنفرانس به حال مورد آزمایش قرار presumptively مثبت برای coronavirus.

چند Arizona Republic خبرنگاران با حضور در این کنفرانس است. دو خبرنگاران صحبت با پرستاران از Maricopa County عمومی وزارت بهداشت. یکی از آنها تا به حال تماس نزدیک با یک فرد که presumptive مثبت است. این پرستاران با اشاره سوالات به بخش وب سایت که نمی پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا مردم باید از دیگران پس از قرار گرفتن در معرض و یا در مورد اینکه آیا کودکان باید به مدرسه فرستاده پس از نسبی قرار گرفتن در معرض.

یک پرستار گفت: آزمون تنها به کسانی داده میشود نشان دادن علائم اگر آنها در دیدار با برخی معیارهای دیگر مانند تعامل با یک فرد با تایید تست توسط مراکز کنترل بیماری و یا علائم شدید.

تست: با داشتن مشکل گرفتن یک coronavirus آزمون در آریزونا ؟ شما تنها نیستید

CDC همچنین نشان می دهد چک کردن محلی و مقامات بهداشتی دولت و کارفرمای خود را برای راهنمایی در مورد اینکه آیا شما باید از خانه کار می کنند و یا اقدامات دیگر به منظور محدود کردن تماس با دیگران است.

هر دو جمهوری به خبرنگاران گفته نمی شد توسط مقامات بهداشتی به خود منزوی. یکی گفته شد آن را OK به رفتن به رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی.

روسالس گفت: خود منزوی ترین مسئول دوره از عمل برای کسی که در معرض زیرا آنها می تواند مسری حتی اگر آنها بدون علامت است.

“شما می تواند گسترش آن حتی اگر شما لازم نیست که علائم,” او گفت:. “این واقعا مهم است برای یک فرد برای پیدا کردن اطلاعات صحیح. … بسیاری از مردم تکیه Facebook و رسانه های اجتماعی و آنها اطلاعات بد.”

جمهوری خبرنگار پاملا رن لارسون کمک به این گزارش. تماس با خبرنگار راب اودل در [email protected] و یا در توییتر @robodellaz.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>