کروناویروس در آریزونا ؟ به روز رسانی که در آن ویروس است که در حال حاضر علائم ایمنی سفر

گسترش بسیار مسری coronavirus تا به حال گسترده جهانی اثرات از جمله در بازارهای مالی و دولت, سفر, سیاست.

از Feb. 28 این COVID-19 شیوع حال آلوده بیش از 83,000 نفر کشته و نزدیک به 3000 نفر در سطح جهان است.

در آریزونا اثر تا کنون بوده است ، یک مرد در 20s خود که بخشی از دانشگاه ایالتی آریزونا جامعه بود و در سفر خود به منطقه ووهان چین است و دیگر آلوده است و برای خروج از انزوا.

آخرین به روز رسانی در جهانی همه گیر و چه Arizonans نیاز به دانستن در مورد آن در حال حاضر همراه با پرسش و پاسخهای متداول:

آنچه که قبل از شما کتاب سفر در خارج از کشور

نگرانی از گسترش جدید COVID-19 coronavirus بسیاری از مردم تعجب که: من باید کتاب که تعطیلات تابستان ؟ من باید هنوز که کروز?

اول دانستن حقایق. بررسی سازمان بهداشت جهانی وضعیت نقشه که در آن موارد رخ داده است. همچنین نگاه کنید به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری coronavirus سایت. این اطلاعات در مورد این بیماری و خاص کشور مشاوره.

آریزونا جمهوری ملیسا Yeager یک step-by-step guide to ارزیابی یا ارزیابی مجدد — برنامه سفر خود را. راهنمایی شامل:

  • ثبت نام در وزارت امور خارجه مسافر هوشمند برنامه.
  • چک کردن مشاوره های مسافرتی.
  • خواندن سیا ارزیابی از کشور است.
  • بررسی لغو سیاست.
  • رزرو با یک کارت اعتباری و تحقیق در مورد حفاظت.
  • خرید بیمه مسافرتی.

ASU لغو کره جنوبی تحصیل در خارج از کشور برنامه های

آریزونا دولت دانشگاه را لغو کرده است آن مطالعه خارج از برنامه در کره جنوبی به دلیل جدید کروناویروس شیوع این دانشگاه را اعلام کرد.

تصمیم گیری موثر شنبه می آید پس از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اعلام کرد کره جنوبی شده بود بالا به سطح 3 هشدار و توصیه هیچ غیر ضروری سفر به این کشور است.

این دانشگاه قبلا ممنوع, همه, سفر به چین برای دانش آموزان میان شیوع این ویروس همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19.

افزایش می دهد که خطر ابتلا به کروناویروس “بسیار بالا”

سازمان بهداشت جهانی روز جمعه, فوریه. 28 افزایش آن coronavirus ارزیابی ریسک به “بسیار بالا” به عنوان موارد خارج از چین ادامه خواهد داد به افزایش می دهد. اما مقامات احتیاط این ویروس هنوز هم می تواند موجود باشد اگر زنجیره انتقال می تواند شکسته شود.

“آنچه ما در حال حاضر در ارتباط شیوع COVID-19 در چند کشور, اما بسیاری از موارد هنوز هم می توان برای مخاطبین شناخته شده و یا خوشه ای از موارد. ما نمی دیدن شواهد به عنوان رتبهدهی نشده است که این ویروس در حال گسترش است آزادانه در جوامع گفت:” دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus که مدیر کل.

“تا زمانی که مورد, ما هنوز هم شانس حاوی این coronavirus اگر قوی عمل گرفته شده است برای تشخیص موارد زود منزوی کردن و مراقبت از بیماران و ردیابی تماس با ما.”

CDC تایید اولین ‘ناشناخته’ coronavirus مورد در کالیفرنیا

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در چهار شنبه, فوریه. 26 تایید عفونت در کالیفرنیا که به نمایندگی از ایالات متحده برای اولین بار فردی به قرارداد این ویروس وجود ندارد و بازدید از یک کشور خارجی به تازگی و یا در آینده در تماس با آلوده بیمار است.

“در این زمان بیمار قرار گرفتن در معرض ناشناخته است” CDC در بیانیه ای گفت. “این امکان وجود دارد این می تواند یک نمونه از جامعه گسترش COVID-19 خواهد بود که اولین بار این اتفاق در ایالات متحده است.

این به ارمغان آورد تعدادی از coronavirus موارد تشخیص داده شده در ایالات متحده به 15 با 12 تا از آنها مربوط به سفر و دو نفر دیگر به تماس مستقیم با بیمار است. وجود دارد یکی دیگر از 42 آمریکایی که آزمایش مثبت در الماس شاهزاده کشتی کروز که احتمالا در ژاپن و سه شناسایی شده در ووهان چین.

چه علائم کروناویروس?

علائم شایع عفونت شامل تب ، سرفه ، تنگی نفس و مشکلات تنفسی است. اگر آن بدتر شدن آن می تواند باعث پنومونی سندرم حاد تنفسی و نارسایی کلیه و یا حتی مرگ شود.

این ویروس می تواند از حیوانات به مردم است. اما آن را نیز می توان توسط سرفه و عطسه از طریق تماس نزدیک با فرد آلوده و یا یک شی حامل ویروس. کارشناسان هنوز هم بدانند چه مدت فرد آلوده مسری است به عنوان آنها سعی کنید به تعیین یک نقطه از انتقال.

Coronaviruses هستند که در انواع حیوانات. اگر از حیوان به انسان این ویروس می تواند تغییر و آلوده به انسان دیگر که می تواند گسترش عفونت به دیگران با توجه به CDC.

کسانی که بیشتر در معرض خطر هستند و افراد مسن و افرادی که بیمار با شرایط دیگر.

ایالات متحده آمریکا امروز کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>