در زمان های شبیه به این به من یادآوری چقدر ما مشترک است و چگونه سپاسگزار من به کار در یک جامعه newsroom با یک تیم با استعداد از روزنامه نگاران متعهد به ساخت حس مشترک ما تجربه.

ما می دانیم آریزونا جمهوری را پوشش COVID-19 شیوع خدمات عمومی است به خصوص که ترس و اطلاعات غلط در مورد ناشناخته به رنگهای روزانه پچ پچ در مورد گسترش آن.

ما می دانیم که کمک به یک Arizonan کمک می کند تا هر Arizonan.

اشتراک خود را با پشتیبانی از این کار اما ما یک تصمیم در اوایل به همه ما پوشش از رمان coronavirus رایگان برای آنلاین خوانندگان.

ما قبل از این انجام داده ، ما کاهش یافته و ما paywall برای انتخابات میان دوره ای در سال 2018 است.

انداختن ما paywall به طور معمول می آید تا زمانی که ما در تلاطم قابل توجهی اضطراری – آتش سوزی, uncontained خشونت و یا جهانی رنج می برند. اما این یک چیز نادر. ما نیاز مشترکین است که ارزش خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

ما paywall است که تنها حدود 8 سال است. در ماه ژوئیه ما شروع به انتشار برخی از ما حق بیمه برای تنها مشترکین. این رویکرد بوده است و موفقیت در رسیدن به بیشتر مشترکین و ما در حال حاضر ارائه خبرنامه که تهیه کردن به آنها.

این موفقیت ما کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که ما می تواند همچنان در خدمت جامعه هر روز.

اما ما تعادل این طرح در حالی که حفاظت از اعتماد عمومی است. و در حال حاضر ما در حال تمرکز بر اطلاع رسانی به این جامعه بدون توجه به آنچه.

همانطور که من نوشتن این, من با نشستن در خالی اتاق خبر در مرکز شهر فینیکس. هفته گذشته در New Orleans سه نفر از خبرنگاران ما بودند حضور در یک کنفرانس در مورد تجزیه و تحلیل داده ها و روزنامه نگاری تحقیقی. مانند بسیاری از شما با آنها تا به حال ساخته شده ترتیبات سفر ماه جلوتر از هشدار به کاهش سفر غیر ضروری.

همانطور که معلوم شد یکی از شرکت کنندگان در این کنفرانس نه از آریزونا جمهوری – آزمایش presumptively مثبت برای COVID-19. در حال حاضر با خیال راحت در آریزونا خبرنگاران ما در حال جدا ماندن در خانه در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی و نظارت های بهداشتی خود را.

آنها مانند صدها هزار نفر در سراسر جهان بخشی از داستان است. ما روزنامه نگاران; ما در حال همسایگان خود را. زمانی که مدارس نزدیک ما بچه ها به خانه می آیند. هنگامی که پروازهای لغو مادران ما و پدران تبدیل به اسیران اخبار چرخه.

به امن هنگامی که ما یاد گرفته در مورد تشخیص از نیواورلئان ما ضد عفونی جمهوری newsroom و خواسته کارکنان ما به کار از راه دور که ما انجام بخشی از ما را برای صاف و منحنی کاهش فشار در بیمارستان ها و کارکنان مراقبت های بهداشتی. بسیاری از کسب و کار در آریزونا و در سراسر کشور نیز منتقل شده به کنترل از راه دور محیط کار به منظور کاهش خطرات ناشی از سرایت.

در حالی که برخی از ما در حال کار در خانه دیگران در انتساب در سراسر آریزونا پوشش دولت آمادگی و واکنش به COVID-19. ما زیر آزمایش توسط محققان در دانشگاه ایالتی آریزونا در تلاش برای توسعه یک واکسن. ما در حال پوشش این اثرات به خانه سالمندان مدارس و رستوران ها و جشنواره ها, کنسرت ها و فروشگاه های مواد غذایی. ما گزارش مختل فصول دایاموند خورشید کویوتس Wildcats, Sun Devils و طرفداران خود را. ما در حال پوشش اخبار است که شما آمده ام به تکیه بر تیم ما برای ارائه بدون وقفه.

دیگر خبرنگاران در حال پاسخ دادن به سوالات خود را به طور مستقیم ارائه لینک به داستان ما در مورد موضوعات مختلف و کمک به شما در ایجاد حس, اخبار و چگونه آن را مربوط به شما و خانواده خود را. ما باید یک خط تلفن برقرار اینجا و تیم ما به شما پاسخ به عنوان بهترین ما می توانیم. (En español aqui.)

اغلب این هفته هر روزنامه نگار در جمهوری شد تعقیب و یا به اشتراک گذاری یک نکته در مورد COVID-19 یا ویرایش و انتشار یک داستان در مورد COVID-19. بسیاری از کسانی که راهنمایی از شما آمد از طریق Instagram و یا azcentral.com.

همه از این می تواند به نظر می رسد قریب به اتفاق قربانیان. ما در اینجا به وضوح.

گرگ برتون سردبیر اجرایی از آریزونا جمهوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im