کروناویروس در آریزونا: نقشه برداری ژنتیکی در حال حاضر جستجو برای منابع عفونت در دولت

محققان در ترجمه موسسه تحقیقات ژنومیک در فلگستفف در حال تجزیه و تحلیل نمونه های از آریزونا دوم شناخته شده مورد جدید کروناویروس برای کمک به ردیابی منبع عفونت است.

TGen را با استفاده از یک تکنیک به نام سریع کل ژنوم توالی که در آن با استفاده از یک ابر ماشین به طلسم از کل آقايی یا ژنوم ویروس.

از وجود دانشمندان می توانید نقشه یک درخت خانواده از این برنامه دیدن چگونه نزدیک آن است که به گونه های شناخته شده دیگر بیماران است.

“با مطالعه و به دنبال در تمام جهش های که ممکن است در ژنوم ما در واقع می توانید تعیین اینکه آیا یا نه آن را به بیشتر از نزدیک به گونه از چین از هنگ کنگ خارج از ایتالیا و یا اگر آن را شروع به گردش در اینجا در ایالات متحده گفت:” دیوید Engelthaler, TGen همکاری مدیر و دانشیار پاتوژن و میکروبیوم را بدست آورد.

غیر انتفاعی موسسه تحقیقاتی است که با همکاری نزدیک برای کمک به دولت با COVID-19 شیوع و امیدوار است برای به اشتراک گذاشتن نتایج حاصل از این آزمون با آریزونا گروه خدمات بهداشتی و درمانی در هفته آینده.

تا کنون در آریزونا شده است وجود دارد یکی تایید مثبت مورد از این بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19 و همچنین دو presumptive موارد مثبت. دوم بیمار یک مرد را در 20s خود را که مقامات می گویند که دوره نقاهت در خانه. سوم این که زندگی در Pinal County شده است که در بیمارستان بستری است و در شرایط با ثبات است.

که مورد سوم که مقامات بهداشتی اعلام کرد روز جمعه برای اولین بار بود شناخته شده به عنوان مثال از “جامعه گسترش” در آریزونا به این معنی که بیمار هیچ سابقه شناخته شده از سفر به شیوع کروناویروس منطقه و نه گونه شناخته شده در تماس با هر کس دیگری با این ویروس آلوده.

در آن حالات نقشه برداری ژنتیکی ممکن است در آینده امید به یاد بگیرند که چگونه و از کجا این ویروس گسترش یافته است.

در سراسر کشور وجود دارد که بیش از 200 مورد و مقامات بهداشت عمومی انتظار می رود که تعداد به صعود در هفته های آینده.

TGen نوع از مطالعه ژنتیکی است یکی همان است که بود مورد استفاده در واشنگتن نشان می دهد که COVID-19 منتشر شده است وجود دارد برای بسیاری از هفته.

روز دوشنبه TGen را شروع به دریافت نمونه های بیمار از بهداشت عمومی ارائه خواهد شد و انجام سریع کل ژنوم توالی در نمونه ها که در ابتدا تست مثبت برای COVID-19. علاوه بر اینکه قادر به ایجاد یک درخت خانواده که در آن برای هر مورد از آمد Engelthaler گفت که ردیابی ژنتیک ویروس را نشان می دهد محققان چقدر این ویروس در حال تغییر است.

COVID-19 را حفظ خواهد کرد در حال جهش

هر بار یک ویروس عبور از فردی به فرد دیگر می تواند انتخاب کنید تا جهش جدید باعث تفاوت در ویروس آقايی.

“به عنوان ژنتیکی دانشمندان یکی از چیزهایی که ما واقعا علاقه مند به این است که چگونه بسیاری از بار آن جهش رخ می دهد که در آن آنها رخ می دهد و چگونه آنها در حال رفتن به تغییر ویروس” Engelthaler گفت. “از آنجا که این بدان معنی است که ممکن است ما را به ادامه توسعه جدید تست های تشخیصی برای نگه دارید تا با تغییر آن است.”

تغییرات در COVID-19 ژنتیکی نیز می تواند ارائه هر گونه واکسن یا درمان بی اثر با توجه به آنچه این تغییرات هستند. در کل Engelthaler گفت که او فکر می کند که این ویروس می تواند جهش برای تبدیل شدن به بیشتر به راحتی گسترش.

“به طور معمول زمانی که ما شیوع این موجودات نمی شوند کشنده تر به عنوان آنها به همراه بیشتر و بیشتر می شوند تطبیقی به آن میزبان را آلوده و بیشتر می شود به راحتی گسترش,” او گفت:.

در حال حاضر این ویروس به نظر می رسد به گسترش نسبتا به راحتی بین انسان و به نظر می رسد کشنده تر از آنفلوآنزا هر چند به نظر نمی رسد به عنوان کشنده به عنوان دیگر اشکال شدید coronavirus مانند سندرم حاد تنفسی (سارس) یا سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS).

‘هیچ اشتباهات است که می تواند ساخته شده’

به منظور اجرای سریع کل ژنوم توالی تست بر روی یک بیمار نمونه TGen محققان ابتدا باید منزوی کردن مواد ژنتیکی در داخل نمونه و آماده سازی مواد به پردازش سریع آنها-توالی ژنوم ماشین.

برای رسیدگی به COVID-19 نمونه TGen به کار در آن ویژه آزمایشگاه که در دیدار مهم امنیت زیستی استاندارد. کارگران در آزمایشگاه باید از پوشیدن قدرتمند تنفسی که سپر خود را به کل صورت و محافظت از آنها در برابر بیماری های موجود در هوا و باید تغییر و پاکسازی دستکش خود را اغلب.

حتی قبل از دست زدن به این ویروس خود به خود و یا بیمار نمونه TGen کارگران انجام آزمون اجرا می شود برای رفتن را از طریق حرکات دست زدن به این ویروس به عمل و اطمینان از آنها نشت و یا در غیر این صورت بد بکار بردن ویروس واقعی و یا نمونه.

“هر حرکت به طور دقیق” Engelthaler گفت. “وجود دارد هیچ اشتباهات است که می تواند ساخته شده است.”

گرفتن یک کپی کامل از آقايی در مورد طول می کشد یک روز با توجه به Engelthaler.

اکثر ویروس ها به طور معمول 10,000 25,000 پایه جفت نوکلئوتید — این بلوک های ساختمان از مواد ژنتیکی و شمارش در “جفت” از آنجا که هر پله در نردبان مانند ژنوم, ساختار, ساخته شده است از یک جفت نوکلئوتید. جدید کروناویروس است که کمی بزرگتر از معمول ویروس ها با حدود 30000 جفت.

سریع توالی ژنوم ماشین در TGen خواهد تف کردن طرح برای ویروس را در تکه های کوچکتر که بعد از آن بود صحافی با هم به یک تصویر بزرگ ایده از کل آقايی. پس از آن TGen محققان تجزیه و تحلیل طرح به کشف کردن که در آن از آن می آید.

TGen در نظر گرفتن اقدامات اضافی

در علاوه بر این به توالی ژنوم اولیه موارد مثبت coronavirus TGen خود را توسعه داده است آزمایشات برای بررسی اینکه آیا یک بیمار COVID-19 و پیش بینی تست برای موارد جدید COVID-19 شروع هفته آینده.

یکی از آزمون های TGen توسعه یافته است شبیه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری آزمون با استفاده از تاسیس تست روش شناخته شده به عنوان رونویسی معکوس واکنش زنجيره ای پلی مراز یا RT-PCR که در اصل تقویت چند منحصر به فرد بخش هایی از ویروس آقايی به طوری که آن را نشان می دهد که یک نتیجه مثبت اگر ویروس در حال حاضر. این آزمون آماده برای استفاده است.

دیگر آزمون TGen توسعه داده نشده است تایید شده توسط سازمان غذا و دارو اما متکی بر تکنیک توالی ژنوم برای تعیین اینکه آیا یک بیمار COVID-19.

“ما پیش بینی تایید FDA برای استفاده از این آزمون به عنوان یک تشخیصی تا پایان هفته آینده” Engelthaler گفت. “در برخی موارد ژنتیکی توالی تشخیصی می تواند سریع تر, اما آن را پیچیده تر تست FDA به تصویب.”

آزمایشات با استفاده از روش RT-PCR را به راحتی تایید شده چرا که آنها به خوبی تاسیس در جامعه پزشکی شده اند به طور معمول استفاده می شود در گذشته به صفحه نمایش برای چیزهایی مانند آنفولانزا و استفاده از همان فرآیند ضروری سراسر بیماریهای مختلف با ترفند کوچک به آن را خاص به هر یک. از سوی دیگر بر اساس ژنتیکی آزمون به صفحه نمایش برای بیماری های جدیدتر و نشده است به عنوان شناخته شده به عنوان یک آزمون نظارتی طرف.

TGen در حال کار بر روی هر دو آزمون و ارائه تعیین توالی کل ژنوم تجزیه و تحلیل به دلیل آن را می گوید که می خواهد به استفاده از علم برای کمک به آنجا که آن را می توانید در این وضعیت. TGen نمی خواهد به آزمون به طور مستقیم به بیماران است اما با همکاری نزدیک با دولت و پیش بینی است که آن را ارائه آزمون برای آریزونا بهداشت و درمان-مراقبت از شرکای.

آماندا موریس را پوشش می دهد همه چیز علوم زیستی است که شامل مراقبت های بهداشتی, تکنولوژی, جدید پژوهش و محیط زیست است. او را راهنمایی, ایده های داستان و یا سگ الگوهای رفتاری در amorris@gannett.com و او در توییتر دنبال کنید @amandamomorris برای علوم زیستی آخرین به روز رسانی.

مستقل پوشش علوم زیستی در آریزونا است که توسط یک کمک مالی از Flinn پایه و اساس است.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر